Da li ispadamo prijatelji ili neprijatelji???

yutrooper:
Narode imam jedno goruce pitanje, da li u slucaju da uhvatis u preljubi neciju/eg devojku/momka muza/zenu treba da mu/joj kazes i na koji nacin ili da zauvek cutis.
bez obzira bio ti on ili ona prevareni prijatelj, rodjak ili samo poznanik.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

To uopste nije toliko vazno.Moras da mislis pre svega da li tebe tvoj /a devojka/decko ili muz/zena vara.Zasto bi se ti petljao tu,opustis se i ako kazes - kazes spontano,ako ne kazes nista,tako ja radim.Otkud bih ja znala kakve su stvari izmedju njih? Samo sto ja najcesce sve sto znam ispricam prijateljima tako da bih verovatno rekla i to.
 
imadoh ja takav slucaj...hehe... izgleda da se uvek petljam gde mi nije mesto, ali to je jer ne podnosim prevaru i uvek cu da ispricam prevarenom(ako mi je stalo do istog)

dakle, sta se dogodilo:
prvo mi je ON bio drug, a zatim sam se upoznala sa njegovom kasnije curom koja mi je i danas najbolja drugarica (i tada bila) . i njih dvoje raskinu i posle 2 dana ja vidim lepo njega na motoru sa jednom drugom curom koju, takodje, znam...e sad, kako smo se i nas dvoje posvadjali kada su oni raskidali, on me slucajno bas sutradan zove da mi se izvini za ono sto je rekao i meni i njoj.i ja mu kazem "ej, ako zoves zbog onog sto sam videla, ne brini, nemam nameru da joj ista pricam.ionako ste zavrsili"[/COLOR] a on "e super jer nista i nije bilo"
kasnije, on proba da se pomiri sa njom i kada ga je odbila, on joj pacenik kaze "e pa da znas da sam imao bar jos 3 cure" i ona mu ne veruje i taman da ga izbaci iz kuce on joj kaze"pa pitaj tvoju najbolju drugaricu, ona je sve videla...sta, nije ti rekla?!pa ja ne znam kakva ti je to drugarica..." smrad glupi. :evil:
i ona me zove i ja joj objasnim kako nisam htela da je sekiram i opterecujem glupostima i oprostila mi je , ali odsad sve pricam! sve sto mi kaze njen decko, sve, sve...da ne bude zabune neke..
NEK VAM JE ZA NAUK :)
 
elenabg:
Mislim da se ne treba mesati ljudima u veze/brakove na taj nacin. Mislim da ne bi trebalo nikome nista da kazes. To je i onako samo njihova stvar. Ne treba nikome rasturati vezu ili brak a i postoji velika mogucnost da ce on njoj / ona njemu oprostiti ali da tebi nece, oni ce verovatno ostati zajedno a ti ces izgubiti prijatelja (ljudi su sujetni), a u strani koja vara ces sigurno dobiti neprijatelja . A zamisli oni ostanu zajedno ili se cak sutra vencaju i vi nastavite da se druzite...? ne valja. Svako treba da gleda svoja posla.
Slazem se. Mozda on/a to vec zna, ali to nije isto kada ti neko drugi kaze.
 
mala_nish:
imadoh ja takav slucaj...hehe... izgleda da se uvek petljam gde mi nije mesto, ali to je jer ne podnosim prevaru i uvek cu da ispricam prevarenom(ako mi je stalo do istog)

dakle, sta se dogodilo:
prvo mi je ON bio drug, a zatim sam se upoznala sa njegovom kasnije curom koja mi je i danas najbolja drugarica (i tada bila) . i njih dvoje raskinu i posle 2 dana ja vidim lepo njega na motoru sa jednom drugom curom koju, takodje, znam...e sad, kako smo se i nas dvoje posvadjali kada su oni raskidali, on me slucajno bas sutradan zove da mi se izvini za ono sto je rekao i meni i njoj.i ja mu kazem "ej, ako zoves zbog onog sto sam videla, ne brini, nemam nameru da joj ista pricam.ionako ste zavrsili"[/COLOR] a on "e super jer nista i nije bilo"
kasnije, on proba da se pomiri sa njom i kada ga je odbila, on joj pacenik kaze "e pa da znas da sam imao bar jos 3 cure" i ona mu ne veruje i taman da ga izbaci iz kuce on joj kaze"pa pitaj tvoju najbolju drugaricu, ona je sve videla...sta, nije ti rekla?!pa ja ne znam kakva ti je to drugarica..." smrad glupi. :evil:
i ona me zove i ja joj objasnim kako nisam htela da je sekiram i opterecujem glupostima i oprostila mi je , ali odsad sve pricam! sve sto mi kaze njen decko, sve, sve...da ne bude zabune neke..
NEK VAM JE ZA NAUK :)


pa jest, pravo zboriš

a preuzimaš li odgovornost u slučaju ako neko posluša tvoj nauk, pa dobije: i ti si mi drugarica! samo hoćeš da me rastaviš od dragog! da nisi možda ljubomorna?

ili, ako je malo pametnija: slušaj, ne mešaj se u moj život, moj partner je moja stvar, ne zabadaj nos gde ti nije mesto!
 
krvolok:
A što se sada zaludno raspravljate, kada će večeras ( kad mu vreme nije :lol: ! ), doći Petar Panj i sve to lepo i pametno, sa argumentima i iz svih aspekata, na jedno 3 - 4 strane, OBJASNITI ?!? :shock:
Pa ti si bas "opterecen" sa mnom... :lol:
Ima li potrebe bilo ko sta da kaze posle tvojih konkretnih odgovora na zadanu temu? :mrgreen: :razz:

Samo cu reci da je tema bila pre par nedelja... Tamo sam dao odgovor sad me mrzi isto da pisem...
 
yutrooper:
Narode imam jedno goruce pitanje, da li u slucaju da uhvatis u preljubi neciju/eg devojku/momka muza/zenu treba da mu/joj kazes i na koji nacin ili da zauvek cutis.
bez obzira bio ti on ili ona prevareni prijatelj, rodjak ili samo poznanik.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Rekla bih ako mi je ta osoba bas bas bliska!Inace se ne bih mesala u to!
 
krvolok:
Zato i kažem, jer si možda, u svetlu NOVIH ISKUSTAVA, od tada, DIJAMETRALNO promenio mišljenje !!! :lol:
Ne menjam bas svoja misljenja povodom necega... osim ako mi ne ukazu na moju gresku i ja to prihvatim...
Malo smaram, al sta cu kad ne umem da dam odgovor na temu... :mrgreen:
Malo je nejasno sta je pesnik hteo da kaze... al verovatno nesto bar naizgled normalno... :lol:
 
Naravno da bih rekla!Da moju drugaricu/druga/rodjaku neko vara a ja znam,na sta bi licilo da samo zazmurim tek tako?Fuj.Valjda treba da imaju poverenja u mene a ja,kada se ne bih mesala,ispala bih bas kuchka htela to ili ne.I svako ako podje od sebe,ne verujem da bi ijedna osoba bila ravnodusna kada bi saznala da je njen prijatelj precutao tako nesto "da se nebi mesao". :???:
 
sensual:
Naravno da bih rekla!Da moju drugaricu/druga/rodjaku neko vara a ja znam,na sta bi licilo da samo zazmurim tek tako?Fuj.Valjda treba da imaju poverenja u mene a ja,kada se ne bih mesala,ispala bih bas kuchka htela to ili ne.I svako ako podje od sebe,ne verujem da bi ijedna osoba bila ravnodusna kada bi saznala da je njen prijatelj precutao tako nesto "da se nebi mesao". :???:
Kazi ako vidish, pa ces da vidish. 8-)
 
ja bih rekla jer bih volela da meni neko kaze, jer ako mi ne kaze sigurno me sazaljeva ili mozda kaze nekom drugom, a to mi ne treba
ako volite nekog svim srcem znacete to i sami dal vas vara(barem ja verujem u to)

ja sam josh mlada(najduza veza 8 meseci) i ako moze tako da se kaze neiskusna jer me josh niko nije varao.

ja jesam ali sam posle nedelju dana rekla decku jer bih se osecala ko ***** da nisam.....

i'm a nice child
 
yutrooper:
Narode imam jedno goruce pitanje, da li u slucaju da uhvatis u preljubi neciju/eg devojku/momka muza/zenu treba da mu/joj kazes i na koji nacin ili da zauvek cutis.
bez obzira bio ti on ili ona prevareni prijatelj, rodjak ili samo poznanik.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pa zavisi ako se poznajete i otprilike znas kako bi reagovala doticna osoba...Naravno da nikom nije svejedno da to cuje ali ja mislim da treba cutati jer ce se to kad tad otkriti pa nek se oni pogledaju u oci i raspravljaju...neverovatno je koliko njih bi bilo spremno i da sve to oprosti i zaboravi sto naravno dovodi u ponizavajuci polozaj, ali kad je srce u pitanju tu pameti nema...Cak mozete posle cuti komentar...daj bre sta se druzis sa njom ili njim samo tu nesto spijunira...vidis da hoce da nas posvadja i sto kaze Mitar Miric u nj cuvenom narodnjaku: Spijuni su medju nama, kvare nasu idealnu vezuuuuuuuuuu.... Dakle jezik za zube...
 
yutrooper:
Narode imam jedno goruce pitanje, da li u slucaju da uhvatis u preljubi neciju/eg devojku/momka muza/zenu treba da mu/joj kazes i na koji nacin ili da zauvek cutis.
bez obzira bio ti on ili ona prevareni prijatelj, rodjak ili samo poznanik.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ja mislim da se to tebe ne tice...i da je jako nekulturno gurati nos u tudji "krevet" i tudji zivot..
ostavi druge da sami resavaju svoje probleme, a ti resavaj svoje i gledaj sebe i svoj zivot, a ne sta drugi rade..
mislim da nemamo pravo da se mesamo u te (tudje) stvari....
 

Back
Top