Solarna eklipsa - TOTALNA - uskoro!

Neptunijanka

Aktivan član
Poruka
1.731
Sta izjavljujete za nastupajuce potpuno pomracenje sunca koje tacno nastupa 29. marta u 10:16 min po E. T - u.
Pozicija : 8 step. 35 min Ovna!

Bila sam jesenas na predavanju Radovica gde isprica covek o eklipsama uopste, pogotovo o dogadjajima koje ce ( je ) izazvalo ono PRSTENASTO u oktobtu u Vagi, gde je rekao kako ce se od perioda ove prosle do ove naredne SOLARNE eklipse u martu , silni brakovi raspasti ( statistiku nemamo ), ali zalbi kada su brakovi u pitanju prste ( mozda je tako uvek - sta znam). Posebno je naravno naglasio da propada onaj aspekt zivota u polju gde nam je eklipsa padala, tako da se to naravno odnosi i na ovo sada.
Ali je posebno naglasio da svi koji imaju probleme sa glavom ( odnosno, to im je zariste u smislu stelijuma u Ovnu, opozicije, kvadrati u kontaktu sa stelijumom; mesec tu, VI polje u ovnu - napadnuto itd ), da ce biti mnogo mozdanih udara, facijalisa, tumora mozga, udaraca u glavu, povrede ociju itd.

Kuku mene nadrljala sam sa ovim mojim migrenama, mozda se slognem ovako mlada i zelena! :shock:

:arrow: PITANJE: KO JE ZAISTA PRATIO DOGADJAJE KOD SEBE I SVOJIH KLIJENATA KOJI SE VEZUJU ZA BILO SOLARNE BILO LUNARNE EKLIPSE!
 
Pre Solarne eklipse, imamo Lunarnu 14.03.2006 g.
Lunarne su jako bitne, jer se odnose na veliku populaciju ljudi i prostorne lokalitete.

Interesantno je da se ona prostire osom 24 device(mesec)/24 riba(Sunce).
Ova osa je u kvadratu od Plutona.Mars(dc)-Uran kvadrat.


Sto znaci da ce citava populacija, nezavisno od licnog horoskopa, biti pod uticajem.
Na pr.
26.12.2004
Lunarna eklipsa Mesec-rak/Sunce-jarac, Mars kvadrat Uran...Satur-rak kvadrat cvor.
Tsunami....http://en.wikipedia.org/wiki/2004_Indian_Ocean_earthquake

Kako mozemo izvaditi celom regionu natale,usled neke kataklizme.
Znaci bitne su opet mundane eklipse.

http://sunearth.gsfc.nasa.gov/eclipse/eclipse.html
http://earthquake.usgs.gov/eqcenter/eqarchives/poster/

Solarne eklipse inace, cesto su uzrok raznih pomeranja tla, takodje.
Zadnja totalna se desila 11.08.1999g, gde smo imali fiksni krst.(Saturn-bik,Mars-skorpia,Uran-vodolija,Sunce/mesec-lav).
Jak zamljotres u Turskoj, gde prolazi senka.

Pa ajde da zatim sledimu tu ratobornu solrnu eklipsu iz znaka ovna(8 stepen-stepen Marsa-Plutona).

Sto se ostalog tice svi znamo kakva 1999 godina bila.Pogotovo kada su Sunce i Jupiter usetali marta u znak ovna.
(zato mi se cini za nas veoma nepogodna ova solarna na 8 stepenu ovna.)
I sve je trajalo dok Mars sa Saturnom ne napravi opoziciju.Tada sve prestade.


Ovo je samo mala digresija...

Sto se licnih horoskopa tice, bitno je dali pokrivaju senzitivne tacke,Sunce, Mesec, Asc, MC.
Evo nesto jako ocekujem licno od lunarne, jer poklapa tacno moj nat.Mesec.

Cim ugrabim malo vremena, dacu po koji tipican primer.
 
Meni je venera na 6.stepenu ovna,pa ako se eklipsa odigrava na 8.stepenu ovna,to skoro poklapa moju natalnu veneru i ne znam kako da to tumacim?Kako tumaciti kada se pomracenjem aktivira neka od bitnih tacaka horoskopa? :roll:

A sto se tice potpune solarne eklipse 11.08.1999.meni je ta godina bila bas upecatljiva,inace sam bik u horoskopu...a cula sam price mnogih ovnova,evo vec druga godina kako se zale da im je uzasno..i da im nista ne ide u zivotu.. :roll:
 
_honeybunny_:
Meni je venera na 6.stepenu ovna,pa ako se eklipsa odigrava na 8.stepenu ovna,to skoro poklapa moju natalnu veneru i ne znam kako da to tumacim?Kako tumaciti kada se pomracenjem aktivira neka od bitnih tacaka horoskopa? :roll:

A sto se tice potpune solarne eklipse 11.08.1999.meni je ta godina bila bas upecatljiva,inace sam bik u horoskopu...a cula sam price mnogih ovnova,evo vec druga godina kako se zale da im je uzasno..i da im nista ne ide u zivotu.. :roll:


Katastrofa je u tome sto Radovic kaze da posledice eklipsi , pogotovu solarnih traju najmanje sest meseci , ali generalno su 2 cak i 3 godine naredne sumljivog kvaliteta?!


Da li utice eklipsa i kako ako neko ima Jupitera na 1°58'40 Ovna (Da li bi to bila sira konjukcija??),
Jupiter je u 2. kuci, u kvadratu sa Ascedentom, Uranom i Neptunom i trigonu sa Mesecom

Pa se posledice osecaju u zavisnosti od toga u kojem polju horoskopa se pomracenje desilo... tu se moze ocekivati TEZAK period, pogotovo onda kada su tezi tranziti a prethodilo je pomracenje, znaci ondah su i losi tranziti katastrofalniji.

Takodje je rekao kako ce pricati i o pozitivnom dejstvu eklipsi a na predavanju nije rekao nista pozitivno, samo su se ljudi ( ali i ja ) pos...i od straha kod naprica za predstojece mozdane udare, tumore mozga, izlive, fazijalise i sl. :confused:
 
svetlanke:
huh, sad videh, moj prijatelj ima merkura na 8 stepeni ovna, jupiter na 5 stepeni, a sunce na 18 ovna :shock: hoce covek da poludi skroz za vreme eklipse, sta mislite?

Nemojte to bas toliko banalno da prihvatate.....Mislim da se svaka negativna energija da transformisati...Reci tvom prijatelju da pise (merkur) o simbolici eklipse...O sexu (8*)....itd......dajte malo masti na volju...Nema razloga za paniku.
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Pre Solarne eklipse, imamo Lunarnu 14.03.2006 g.
Lunarne su jako bitne, jer se odnose na veliku populaciju ljudi i prostorne lokalitete.
Interesantno je da se ona prostire osom 24 device(mesec)/24 riba(Sunce).
Ova osa je u kvadratu od Plutona.Mars(dc)-Uran kvadrat.

Sto znaci da ce citava populacija, nezavisno od licnog horoskopa, biti pod uticajem.
Na pr.
26.12.2004
Lunarna eklipsa Mesec-rak/Sunce-jarac, Mars kvadrat Uran...Satur-rak kvadrat cvor.
Tsunami....http://en.wikipedia.org/wiki/2004_Indian_Ocean_earthquake

Meni se mesec nalazi na 22 stepenu 55 minutu device u šestoj kući. Inače mi se mesec nalazi u konjukciji sa plutonom, kvadratu sa saturnom i trigonima sa venerom i suncem. Kako bi lunarna eklipsa koja je bila 14.03. mogla da utice na mene? Još koji vremenski period je pod tim dejstvom?
 
pcelica*Maja:
jedem_skorpije_za_dorucak:
Pre Solarne eklipse, imamo Lunarnu 14.03.2006 g.
Lunarne su jako bitne, jer se odnose na veliku populaciju ljudi i prostorne lokalitete.
Interesantno je da se ona prostire osom 24 device(mesec)/24 riba(Sunce).
Ova osa je u kvadratu od Plutona.Mars(dc)-Uran kvadrat.

Sto znaci da ce citava populacija, nezavisno od licnog horoskopa, biti pod uticajem.
Na pr.
26.12.2004
Lunarna eklipsa Mesec-rak/Sunce-jarac, Mars kvadrat Uran...Satur-rak kvadrat cvor.
Tsunami....http://en.wikipedia.org/wiki/2004_Indian_Ocean_earthquake

Meni se mesec nalazi na 22 stepenu 55 minutu device u šestoj kući. Inače mi se mesec nalazi u konjukciji sa plutonom, kvadratu sa saturnom i trigonima sa venerom i suncem. Kako bi lunarna eklipsa koja je bila 14.03. mogla da utice na mene? Još koji vremenski period je pod tim dejstvom?

Pa verovatno govori o nekim tvojim emotivnim potresima koji ce ti stvoriti novi ciklus u emotivnom zivotu! Zatim nekakve problemcice unutar porodice, sa zenskim clanom ili se odrazi na neki problem sa nekretninom?
 

Back
Top