hitno

codemaker:
To je kao da si usao u mega-market i prvoj prodavacici rekao da ti treba nesto jestivo...
Malo preciznije ne bi skodilo.


Mislim da su ovi komentari suvisni. Ako ne znate zasto uopste odgovarate. Mislite da ste interesantni. Mislim program za rad sa kadrovima i ucenicima u osnovnoj skoli. Ko zna neka odgovori.
 
E ako si pametan kao sto pises, pitanje se postavlja zasto uopste trazis rjesenje ovde, a vidim da nisi ni pitanje definisao, pa niko i ne moze da ti da konkretan odgovor..

Ako vec hoces da znas, za pocetak uzmi knjigu MS Access u ruke i raspali sa bazom podataka..

ccccc.
 
GZ:
E ako si pametan kao sto pises, pitanje se postavlja zasto uopste trazis rjesenje ovde, a vidim da nisi ni pitanje definisao, pa niko i ne moze da ti da konkretan odgovor..

Ako vec hoces da znas, za pocetak uzmi knjigu MS Access u ruke i raspali sa bazom podataka..

ccccc.
Hvala, makar na pokusaju da mi pomognes?!
"Galilej - Agencija za kompjuterske usluge i edukaciju", imam njihov program ali ne zadovoljava moje potrebe, ako neko zna za bolje, molim da mi posalje adresu
 
Jarcujak:
Mislim da su ovi komentari suvisni. Ako ne znate zasto uopste odgovarate. Mislite da ste interesantni. Mislim program za rad sa kadrovima i ucenicima u osnovnoj skoli. Ko zna neka odgovori.
Moraces ubuduce da malo preciznije postavis pitanje. Kako si pitao, ne znaci nista. Naravno da ne znam odgovor na lose sroceno pitanje!

"Treba mi program za obradu podataka u osnovnoj skoli." moze znaciti SVE i NISTA!
Kakvih podataka, za sta podaci (ucenici, raspored casova, belezenje ocena, opsti kadrovski podaci, obrada plata, finansijski podaci, podaci o troskovima skole..... I kako da ti neko pomogne.
Najlakse je ocekivati da svako zna sta si ti zamilsio i izrazio u jednoj kratkoj recenici!
 

Back
Top