http://www.asbib.com

Buckoprvi

Početnik
Poruka
3
Ljudima sa Internet radija ''Aa plus'' iz Velikog Laola potrebne su sugestije, konkretni predlozi, kako da koncepiraju svoj internet radio program. Oni žele da saznaju kakav program Vi iz ''belom svetu'' želite da slušate, kojim danima i u kom vremenu. Posetite ih na sajtu: www.asbib.com i dajte Vaše sugestije u vezi sa sajtom a posebno sugestije koje se odnose na radijski program.
 
svaka cast za sajt koji je fenomenalan, bas je interesantan i ima dosta toga sto interesuje ljude...
pogotovu ovi sto su se vencali u svajcarskoj...
ccc

moralo bi neko da sankcionise svakakve sajtove......
 
АС ПЛУС радио емитује програм 24 сата дневно на фреквенцији 96,5 МХц ФМ .
Предајник је лоциран у Великом Лаолу на надморској висини од 210 метара. Географске кординате: 44 Е 18 37 21 Н 25 58.
Израчена снага предајника је 100 вати.


Mislim, zar je zaista potrebno da svako selo ima predajnik od 100 W?
Strašno!
 
Postovani gospodine Kiborg,
vi koji se >razumete< u elektroniku, cudi me da tako sa podcenjivanjem govorite o snazi predajnika od 100 vati.To je lepa snaga za jedan lokalni predajnik koji pokriva dobrim signalom jednu opstinu. Nezaboravite, da narod mlavskog kraja zeli da procita i da cuje svoje novosti, a ne samo one iz >prestonice<. Vi znate gde je Veliko Laole!? Lepo. Kada su ti roditelji napustili Veliko Laole, a kada si se ti nasao tu gde si sada, voleo bih da znam?
Ja Vam kazem, tim ljudima sa http://www.asbib.com dobrodosla je svaka sugestija, pa i Vasa, jer moraju da razmisljaju o predajniku od 10KW.
Njih zanimaju iskrene sugestije u vezi sa internet radio programom. Ocito je, da od Vas i vama slicnim, nemogu da imaju koristi.
 
Poštovani gospodine Buckoprvi, Vi mene očigledno niste rauzmeli.Ne potcenjujem ja vaš predajnik od 100W već vam ogovorim upravo suprotno. Mislim da je to više nego preterana snaga za pokrivanje par sela. Govorite o nekim kilovatima, ne znam šta vam je cilj, da pokrijete pola Evrope svojim predajnikom??? Tvrdim da Vam ne treba više od 10W, sve osalo je nepotrebno zagađivanje etra.
Lepo je što ste napravili intertnet radio siguno će biti interesantan za slušanje zemljacima u Austriji, Nemačkoj, Švajcarskoj, ali nemojte da se svede na želje čestitke i pozdrave kao što je običaj kod većine lokalnih radio stanica.
Inače nisam iz tog kraja niti su moji roditelji, već mi je priroda posla takva da poznajem tu regiju.

p.s. Ispravite koordinate na sajtu treba da stoji E 21 24 58 , N 44 18 37
 

Back
Top