ACO PEJOVIC

Zar on ima dovoljno izdanja za mp3? Ma, neka je samo ta jedna pesma na celom mp3, kupiću ga i slušaću je do iznemoglosti... Znam da ne može da se meri sa Tarmijem, Sinanom, Selom i Šabanom, ali ipak izuzetno poštujem njegov umetnički rad. Uživam slušajući njegove pesme. ...tako...;)
 
Iskreno, nikad u životu nisam čuo tu pesmu, ali voleo bih da je čujem, pa i da je skinem, zašto da ne...:D Ko zna šta nam život donosi, možda ću morati da sviram po svadbama ne bi li prehranio sebe, ženu i petoro dece. Bolje da se pripremim i za takvu moguću sudbinu.:D
Lako je tebi da zezaš kad, izgleda, ne znaš kakva je surova realnost.
 
levrone:
Zar on ima dovoljno izdanja za mp3? Ma, neka je samo ta jedna pesma na celom mp3, kupiću ga i slušaću je do iznemoglosti... Znam da ne može da se meri sa Tarmijem, Sinanom, Selom i Šabanom, ali ipak izuzetno poštujem njegov umetnički rad. Uživam slušajući njegove pesme. ...tako...;)

zapostavljas tarmija..
ovaj nije vredan tvoje ljubavi..
samo je tarmi u tvom srcu!!!
nemoj to nikad da zaboravis.. :razz:
 
Evo, idecu cu, ali ti si mi tu glavni, ti ih sve podizes, ti za njih sviras po svadbama! I zenu cu da ti izljubim, kad imate toliko dece! Evo:cmok, cmok, cmok, cmok, cmok, cmok za zenu i jedan veliki cmok za tebe!
 
Nemoj tako! Ne samo da ga slušam, nego mi i život zavisi od njega. Ne bude li nastavio da stvara, neću imati šta da sviram po svadbama, tako da ću teže moći da prehranim svoje petoro dece.:D Imaj milosti, molim te!:D
 

Back
Top