da li ponekad imate osecaj...?

worldoflax

Obećava
Poruka
57
...da vam bliska osoba crpi energiju?
Da pojasnim.Ne mora ta osoba da bude negativna.Eto, meni se desava bas to.Osoba sa kojom sam vrlo bliska,koju neizmerno volim....Kada sam sa njom, lepo mi je, uzivam,sve naj naj.Ali osecam se izmoreno.A kada se sa tom istom osobom ne vidjam neko vreme-kao da sam puna energije...Cudno mi je to.Pogotovo sto nikako ne bih volela da sada zbog te energije prestanem da se druzim sa njom.A opet, ne desava mi se to ni sa jednom drugom osobom.Samo sa tom jednom.....?
 
...Jao, znam taj osecaj...to je gadno jer se nekad javlja kada sam sa osobama koje su mi bliske ...da,da...Uf, pa tesko je. Ja sam distancirala sve te osobe iako sam bila nerazdvojna 10 godina jer u jednom trenutku sam shvatila da NE MOGU VISE! Neophodno je da se tvoja energija slaze sa energijom onoga sa kim se druzis ili sa kim si u vezi...iako nekada imas zelju da se druzis sa nekim.*******......ne ide!
 
To je kao kad ti se neko svidja i hoces da budes sa njim ...ali nesto fali i osecas se bezveze....i tesko ti je da bilo sta uradis......a kada nisi sa njim opet bi htela da ga vidis i tako u krug....
Znam, meni se to desavalo i veruj mi, to se nikada ne popravi ma koliko ti to htela....
 
Mislim da je to vise zato sto niste na istim frekvencijama, slicnim talasnim duzinama, I ma koliko to zeleli to ne moze da se popravi...Jednostavno je tako. Mozete da volite iste stvari i da se bavite istim poslom ali svako je svet za sebe....I trosis se , trudeci se ali ne ide. U psihologiji je dokazano da se takve stvari ne popravljaju... Ne znam...ali ima veze sa razmenom energije...
 
Sve više ljudi u sebi nose negativne naboje.
isto se dešava kada vam bliska osoba govori o svojim problemima..
posle toga osetićeš neviđen umor..
Osetiš se slomljeno.
A to sa crpljenjem energije,doživeo sam više puta.
dakle,postoji.
 
Pričaj mi o tome! Ne da mi crpi energiju, nego me nekih puta dovodi do ludila.Inače, po prirodi sam veseljak,ali izgleda da će to uskoro postati moja prošlost. Ako se ljudi ne nađu, ako ne ispunjavaju jedno drugo u potpunosti, džaba mi sva ljubav.
 
Ima o tome na Filozofiji, oni vampiri... Zanimljivo je da sam provalila jednog. Prosto me tera da budem sarkastična i da ga gledam ispod oka. I uvek me ubedači vreme provedeno sa njim. Sad ga izbegavam u širokom luku. I ne samo ja. Hm... :confused:
 
Ma jok bre, ne znači mi ništa. Neki "kolega" sa faksa. Dobar dečko, ali ga niko ne voli. I ja, kao, pa što ga niko ne voli, pa onda, posle nekoliko sati sa njim, shvatim... Pa shvatim ponovo sutra... Prekosutra... I onda se i meni smuči.
A hoklica se vratila, nije te bilo? Ti si ona što je rođena kad i ja? :)
 

Back
Top