neko drugi

mladi_princ

Početnik
Poruka
47
E a pazi sad ovo.primetio sam u zadnje vreme da je u nekim slucajevima rizicno imati CURU???????Pitate se zasto?Desavalo vam se sigurno da vam zapadne za oko neka lepa cura koja extra izgleda i vi hocete da joj pridjete a vas drugar vam kaze da ne pokusavate jel ide sa"TIM I TIM "likom koji bi vas ubio kao dobar dan.Meni je se to dosta puta desavalo,i pitam se st abi bilo da nisam bio sa drugarom.Ili naprimer odes u neki drugi grad i smuvas ribu koja po tebi izgleda OK a ceo grad zna da se razbija od Qrca i da joj je decko u zatvoru.............
Imam jos dosta primera>>
 
Visočanstvo, ja nedavno čuh neku priču nalik tvojoj - sad je frka što čovek za koji dan treba da izađe, a rekle mu ptičice šta se dešavalo :lol:
Ima, stvarno ima slučajeva :lol: :lol: :lol:
 
Ovo je ranije bilo mnogo češće, u slobino vreme, sada je mnogo redje i posledice su mnogo manje....sve se da sprečiti......

Mislim da ovakve fobije mogu da polako nestanu.....

Iz iskustva pričam.....
 
Tuzni_patak:
Ovo je ranije bilo mnogo češće, u slobino vreme, sada je mnogo redje i posledice su mnogo manje....sve se da sprečiti......

Mislim da ovakve fobije mogu da polako nestanu.....

Iz iskustva pričam.....


Hoces reci da ima manje kriminala? Ne bih da zvucim radikalski, al nisi upravu. Jel citas novine?
 
Nikad ne muvam zauzete devojke, (mada ne muvam ni ove slobodne :roll: ) ali hocu reci da nikad se ne bih petljao oko neke koja vec ima momka, pa totalno ne bitno da li je taj lik sonja ili sam Viktor :lol: (znace zemljak na koga mislim)

A uvek sam potajno prizeljkivao da saznam da neko dosadjuje mojoj devojci, joj taj dan bih slavio kao praznik :twisted:
 
zavisi...posebno je opasno da pridjes curi u losem trenutku.. :lol: Moze da dovede do ozbiljnih telesnih povreda :lol: :lol:
neki dan kada je trebalo da se vidim sa deckom,negde 10 metara od njega prisao mi je neki pacenik.. :? i umalo da lose prodje..
 

Back
Top