Aseksualnost

Ko je najvise asexualan

  • ? (iliti jagodica)

  • Snezna_kraljica

  • Vragolasta Amfibija

  • Petar_Pan

  • Tuzni_patak

  • Kad_LupimLupim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Neva:
Pero, mrtva trka izmedju tebe i obesenog patka!
Eto prilike da budes popularan! 'Oces da izadjes na tv?
Videcemo za par dana kakva ce biti situacija... jest da me to pogadja...:lol: ko i uvek... :roll:
Pazi kad nisam rad i delo tog Patka pratio duze vremena... ko da ga nije bilo...
Ma odo da se nasminkam odma... :lol:
 
anakin:
snezna, a sta znaci biti aseksualan? nemati sexualni nagon?

Da , ovo sam i ja hteo da primetim....aseksualan je kad nema karakteristike jednog odredjenog pola(nadam se da mislite na mentalno tj. razmišljanje).
a antiseksi je osoba koja ubija bilo koju pomisao na budjenje čigre u vama....

Pretpostaviću da misli u anketi na antiseksi osobu....
Šta mislite da je moj odgovor.....?
 
pitam sta je snezna mislila jer je sebe stavila tu a iako prica da je nevina, stalno je na LJiS a pocela je i da deli savete oko oralnog sexa :)
mislim, niko mi ovde nije bas aseksualan....ima onih koji bi se yebali 24/7 a iz nekog razloga nece ili ne smeju ali to se zove malo drugacije...
 
anakin:
pitam sta je snezna mislila jer je sebe stavila tu a iako prica da je nevina, stalno je na LJiS a pocela je i da deli savete oko oralnog sexa :)
mislim, niko mi ovde nije bas aseksualan....ima onih koji bi se yebali 24/7 a iz nekog razloga nece ili ne smeju ali to se zove malo drugacije...
Snezna je ono, sto bi nas narod rekao - putena. Nikako aseksualna...
A pojam aseksualnosti na prvom mestu podrazumeva, iznadju ostalog, bas ovo na sta je mislila postavljajuci temu: nespojivost odredjene osobe sa seksualnim zivotom. Dakle nazalost, nikako ono kako bi Patak voleo sebe da vidi - kao andjeoski bespolnu osobu, neopterecenu polnim balastom u svojoj univerzalnoj mudrosti.
 
Hajde što me snežna bije , ali čime je zaslužio petar pan da o njemu imate takvo mišljenje, nije na filozofiji, nema ga na s.muškarcu....ovo s čitajte kako ga neke tumače sovinisticki muškarac....
 
Snezna_kraljica:
Evo, dodala sam anketu. Ja sebi najvise padam na pamet :D Sta cu kad sam egoista :D
Naravno, mozete dodati svoje favorite......

Ma ti nisi aseksualna, samo mnogo toga potiskuješ u sebi. ;)

A kad to eksplodira, stidećeš se mesecima. :lol:

BTW, mislim da mi nešto duguješ. :P
 
OK - posto ocigledno nemate meru u nicemu... od sad pa nadalje, ko prvi pocne sa uvredama bice banovan!

Na ovoj temi su bile krsene sledece stavke, ne bih da nabrajam pojedince, verujem da svako za sebe zna:
• Nepristojno ponašanje
• Korišćenje vulgarnih reči ili izraza
• Omalovažavanje i vređanje učesnika u raspravama, posebno po seksualnoj orijentaciji
• Klevete ili uznemiravanje
• Grubo skretanje sa teme diskusije
• Odgovaranje na uvrede istom merom
• Ometanje normalnog rada Foruma
• Bezrazložno podsticanje svađe i uključivanje velikog broja ljudi kako bi se ometale normalne diskusije

@Pero - tvoji postovi su na ovoj temi u vecini bili uvredljivi - ako zelis da se i dalje aktivno odazivas na svaki post napisan na ovom podforumu uradi to u okvirima pristojne komunikacije ili ce slediti sankcije
 
-Grubo skretanje, sa podizanjem ruke je dozvoljeno .....
-normalan rad foruma očekujem od promene corea phpbb, ali ništa....
-Ovo omalovažavanje posebno po seksualnoj orjentaciji ti je na mestu , osim ako ne budeš podrazumevala da je svako biće podjednako pametno , šarmantno , čvrsto, karakterno , muško i emotivno......i nežno (htedoh da kažem žensko , ali niti znam kako bi to definisao, niti bi želeo da dodjem bez veze na udar blondinih birokrata.
-Hoćeš da ukineš pacovski karakter na forumu, u jeee.....kako to misliš da ograničiš postove na 2 na 24 sata, da se ne bi gomilali kao banda.....
-bolje kaži anti chat politika....
-odgovaranje na uvrede istom merom , , , zar to nije glupost, valjda sprečavam uvrede u startu , pa odgovori na ono što ne postoji , i samo ne postoji.....ovako prva uvreda je dozvoljena, budite brži , i bez brige.....
-Uh ovo sa uznemirenjem je ok , ali je tako neizvodljivo.....Barem za mene. Mada možda je vreme da se oprobam sa šljiht metodama.....
-Za izraze, "ne lomite mi kite, sise, dupe,busen, šumicu, bonbon,č...ar" , ne upotrebljavam ih u vulgarnom smislu , a prosto su mi čak i manje vulgarni od penisa, dojki, donjeg dela ledja, pubičnog kosmatog dela, klitorisa, anusa.....

Naravno da nisu sve primedbe preterano ozbiljne, ali ima i da ih ima....
 
Pazi ovo 43 glasalo , 10 za mene, ......razlika 33....koji me ignorišu ili bi me......

Po nekoj logici , osim snežne i lare, to znači da je ostalih 31 bilo muškarci .....(računam da me ostali ignorišu tj. da su muškarci)....Uh da , moguće je i da su zauzete.....a to nema veze, pa nije glasanje i odmah uzimanje....u da , možda i klonovi članova....ups....ostalo nesmem na javnom....
 

Back
Top