Papci

Nevenchica:
Samantha, sta je sa MSnom?
Slazem se sa Zelenookom :D

Ma imam nekih problema sa MNS ali sredicu to za par dana...I VI MENI NEDOSTAJETE SVI
c020.gif
 
Muskarci koji dok su u vezi ne vole kres varijantu definitivno nisu papci ni papucari. Takvim se divim. A sto se ostalog tice, nisam jos ni jednog srela koji ne zeli kres varijantu ako je slobodan
 
@Zelenooka: Putujem na skijanje sutra ujutru, back in 8 days :D Skijacu i za vas... Kiss
@Samantha: Imas 8 dana fore da sredis to, dok se ne vratim, onda bijem :lol: (btw. proveri da ti nije E explorer podesen na work offline, ukoliko koristis Operu npr.)
 
Evo, da objasnim jedno zensko glediste (kad kazem jedno, onda mislim moje).
Sve mi zelimo da imamo ekstra tipa koji odlicno izgleda, odlicno se yebe(boli glava oci ispadaju), nasmijava nas, pametan, obrazovan, divan u svakom pogledu,koga svi zele a da je samo NAS.
Druga je stvar sto je to nemoguce u stvarnosti :roll:
Ali cinjenica je da to koliko je kres varijanti imao ne igra bitnu ulogu.
 
sinnke:
Zene da li se slazete da muskarci koji vole samo vezu znaci nisu za kres varijantu nikad da su papci i papucari.

ne slazemo se
ja pre mislim da su oni drugi papci i to ne papci nego papCHine

a takodje oprosti mi na iskrenosti, jer danas nisam u raspolozenju da se foliram.....
i muskarac koji je u stanju da napise ovaj tekst koji si ti napisao je teski papak....
 
beba_toronto:
ne slazemo se
ja pre mislim da su oni drugi papci i to ne papci nego papCHine

a takodje oprosti mi na iskrenosti, jer danas nisam u raspolozenju da se foliram.....
i muskarac koji je u stanju da napise ovaj tekst koji si ti napisao je teski papak....


Onda se moze reci i za onoga ko odgovori na takav tekst da je papak.
 

Back
Top