Yu Grupa

Snazna svirka, dobre rock pjesme, dobro izvodjenje na gitarama, puno dobrih hitova.Ukratko njihova muzika ima dosta slicnosti sa americkim rock grupama iz '70_tih godina.Ove vase kritike na njihovu muziku mi dosta lici kada pile hoce da uci kokosku sta je dobro.Sve u svemu njihovoj muzici nema zamerke.
 
Ha, ha, ha,....Svirka im je poprilicno prazna, muzika je suplja sa svih strana (iz cistog razloga sto tim gitarama ne umeju da popune zvuk)....kakvo bre crno izvodjenje na gitarama. Ocaj od izvodjenja.
Ne znam cime se ti bavis, ali ja izmedju ostalog vec duze vreme sviram gitaru, pa za razliku od onih koji su operisani od takvih aktivnosti, daleko vise obracam paznju na interpretaciju na gitari, i celu numeru UOPSTE.... Veruj mi, Yu grupa je bezveze, vade se na neku proslu slavu... Maco, rock u Srbiji je vec odavno mrtav bas iz razloga sto ti rokeri (samozvani umetnici) nemaju pojma.
Realno gledam; da su stvarno tako dobri gitaristi, sigurno bi' njih slusao i gledao bih njihove fore da kupi, izmedju ostalog...... Ali sto je jos gore, i sam(a) si rekao(la) da zvuce kao americki rokeri od pre 35 godina. Pa,...nije li porazavajuce da sad kopiraju muziku stariju od nas dvoje zajedno?!?!
...tako....:)
 
ma nije sve u tehnici...
imaju oni duha... za nase prostore to je ipak zavidna karijera...
levrone, ti se proseravas, ali cisto sumnjam da ces ih dostici ikada...
a sto se tice rocka, on je umro iz drugih razloga...
 
Wombat:
ma nije sve u tehnici...
imaju oni duha... za nase prostore to je ipak zavidna karijera...
levrone, ti se proseravas, ali cisto sumnjam da ces ih dostici ikada...
a sto se tice rocka, on je umro iz drugih razloga...
Ako cemo tako, pa i iza Jelene Karleuse je zavidna karijera, popularnija je od svih rokera ikada pojavljenih na tlu zemlje Srbije. A vi ste toliko glupi da ne mozete da razgranicite sa pojmovima popularnosti i kvaliteta, nebitno da li se radi o muzici, knjizevnosti, tehnici, hrani,...
Odjava! 8-)
 
Ne znam nisu mi bas nesto,nemaju bas puno hitova za 35 godina rada.A da su pravi umetnici,oni bi se za vreme rata 91-95 povukli a ne pevali za one koji su rasturili i samo rock postolje!
 
levrone:
Ha, ha, ha,....Svirka im je poprilicno prazna, muzika je suplja sa svih strana (iz cistog razloga sto tim gitarama ne umeju da popune zvuk)....kakvo bre crno izvodjenje na gitarama. Ocaj od izvodjenja.
Ne znam cime se ti bavis, ali ja izmedju ostalog vec duze vreme sviram gitaru, pa za razliku od onih koji su operisani od takvih aktivnosti, daleko vise obracam paznju na interpretaciju na gitari, i celu numeru UOPSTE.... Veruj mi, Yu grupa je bezveze, vade se na neku proslu slavu... Maco, rock u Srbiji je vec odavno mrtav bas iz razloga sto ti rokeri (samozvani umetnici) nemaju pojma.
Realno gledam; da su stvarno tako dobri gitaristi, sigurno bi' njih slusao i gledao bih njihove fore da kupi, izmedju ostalog...... Ali sto je jos gore, i sam(a) si rekao(la) da zvuce kao americki rokeri od pre 35 godina. Pa,...nije li porazavajuce da sad kopiraju muziku stariju od nas dvoje zajedno?!?!
...tako....:)

Konju glupi! poslusaj pesmu "Budi sa mnom" pa onda pricaj kako im je svirka prazna...i ja sviram dzitru,pa sta?i ja obracam paznju na aranzman vise nego drugi,pa ipak mislim da su odlicni...Pokojni Dragi Jelic je bio najbolji gitarista na ovim prostorima(ne po tehnici koliko po duhu!!!) I to sto sviraju muziku koja je bila AKTUELNA pre 35 godina,ne znaci da kopiraju bilo koga ili sta? kako te nije sramota?
Ma sta se ja koji djavo raspravljam s tobom?ti si verovatno neki neizivljeni sektas koji se lovi na zacka wylda ili malmsteena...
 
Ketchua:
Konju glupi! poslusaj pesmu "Budi sa mnom" pa onda pricaj kako im je svirka prazna...i ja sviram dzitru,pa sta?i ja obracam paznju na aranzman vise nego drugi,pa ipak mislim da su odlicni...Pokojni Dragi Jelic je bio najbolji gitarista na ovim prostorima(ne po tehnici koliko po duhu!!!) I to sto sviraju muziku koja je bila AKTUELNA pre 35 godina,ne znaci da kopiraju bilo koga ili sta? kako te nije sramota?
Ma sta se ja koji djavo raspravljam s tobom?ti si verovatno neki neizivljeni sektas koji se lovi na zacka wylda ili malmsteena...
Ma svaka ti zlatna bila. Totalno si u pravu, ljudi uopshte ne shvataju muziku na pravi nacin. Samo si se istripovo da je dragi pokojni. Covek je ziv i zdrav, i to veoma ziv i zdrav!!!
 
Dragi, Žika i Petar (Jelići, jelte) još uvijek sviraju zajedno, ali je Raša Đelmaš (bubnjar) napustio grupu i umjesto njega došao neki novi, mlađi (stvarno, ako neko zna šta je sa Rašom nek javi).
Možda si zato zbunjen?
 
Ma jok bre, sve si pobrkao! :)
Dragi je onaj sijedi, što je imao dugu, pa onda i kratku kosu i nosi naočale i svira gitaru...I jeste "buraz" Žiki, a čini mi se stric Petru.
 

Back
Top