MOJA VEZA JE................

e pa ovako...moja sadasnja veza je dugacka...4 godine....
...mislim da volim da se vezujem...zato sto svu svoju riznicu pokusam pokazati nekom ko je sa mnom...i volim kada upoznajem ceo svet osobe sa kojom sam...to ne bih mogla u prolaznim avanturama...imala sam ih dosta...i sve sto sam tada imala jeste povrsnost...koja me ni malo ne privlaci...
dobro pitanje...sta mislim o svojoj vezi?....milsim da je cvrsta...jako zanimljiva i dinamicna....i naravno da ne bude da dizem u vis...nikada ne moze biti savrsena...ali voooolimmmm gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa svim njegovim vrlinama i manama...volim ga sto mi je prijatelj i najbolji ljubavnik...sve u svemu dokle god verujemo jedno u drugo...to je to... :)
 
Nevenchica:
Moja se nazalost blizi kraju... Trajala je skoro 5 meseci, :( U poslednje vreme pocinjem da shvatam da je problem u meni, ali ne znam gde tacno, te mi se ne da vezati... "Vjetar se vezat ne mozeee, ni kada mora presushe..."

:shock: Kraju? Pa kako to? Sta se desilo? Eto nema me na netu pa nisam u toku,.....

@ Psiholog
Nemam vezu,.......morala sam da pitam nevenchicu za ovo,.....
 
Nevenchica:
Moja se nazalost blizi kraju... Trajala je skoro 5 meseci, :( U poslednje vreme pocinjem da shvatam da je problem u meni, ali ne znam gde tacno, te mi se ne da vezati... "Vjetar se vezat ne mozeee, ni kada mora presushe..."


Zashto mislish da je problem u tebi?
Ako ga ne volish bolje ranije rasturiti nego se siliti..
Znachi da te nije privukao...normalna stvar..sa tobom je sve u redu..
 
@ Samantha
Pa jbg, tako to ide valjda... Nije se nista posebno desilo samo 'meni nesto ne shtima', you know the filing...
@Psihologue
Ooo veruj da je problem u meni... Nailazim na fenomenalne ljude koje stavljam pod lupu, cekam da naprave gresku... Ne dozvoljavam im da mi se priblize, i ne otvaram se u zadnjih par godina (btw. sta mislis zasto sam na netu? :lol: )
 
Po dosadasnjem iskustvu sam skontala da se bas ne snalazim najbolje u vezama :roll:
Imala sam jednu dugu vezu, ostale nisu prelazile duzinu od 2mjeseca.
I to je vise bilo navlacenje forme radi sa moje strane.
A onda sam dosla do spoznaje da je vaznija sustina nego forme i eto, od tad izbjegavam veze :-D
Draze mi je neobavezno vidjanje s ljudima s kojima se kapiram nego vezivanje s ljudima koji mi ne odgovaraju.
I, po pravilu, bolje upoznam osobe iz prve kategorije nego iz druge.
 
U fotografskoj radnji smo se upoznali...radila slike kao i ja...prichali o slikama i ja je zamolih poshto
mi se blizio rodjendan da mi uvelicha sa svojim prisustvom slavlje...Ostavila mi broj mobilnog i posle
15 dana je pozvah….Na mom rodjendanu niko se nije poznavao medjusobno .
Tad se videli i posle toga veridba...
 
Nevenchica:
Moja se nazalost blizi kraju... Trajala je skoro 5 meseci, :( U poslednje vreme pocinjem da shvatam da je problem u meni, ali ne znam gde tacno, te mi se ne da vezati... "Vjetar se vezat ne mozeee, ni kada mora presushe..."

problem je sto ne umes da glumis i da se foliras...isto kao ni ja:)
sve vise pocinjem da mislim da je bas u tome problem.....
you got to play the game....ako ne umes, sve propada..
on se igra s nama u svoju korist a mi ne umemo da se igramo s njim u nasu korist....

to je problem u nama...koji po nekoj logici ne bi trebao da bude problem ali u odnosima medju ljudima jeste....maske maske maske, gluma i foliranje, igra strategija , pravi potezi....
sve je to samo suptilni rat:)
 

Back
Top