Kraljevacki zid placha

Serijski_Ubica:
hocu, upisacu chim bude sledeci upisni rok ..




Pa ostacu chupav, to je sigurno ... Ali dok ja stignem do diplomiranog inzenjera mashinstva, pre cu biti celav ili sed :p :d


I to neces moci da zakljuchis na osnovu vidjenog (u ogledalu for ex) nego metodom opipavanja jer ces ostati i bez vida. Drzim ti palceve. Ja samo do sada na elektrotehnici (Bogu hvala) zaradio samo po koju sedu...
 
da, da etf-ovci... moj bata je jedan od vas, i juce mi je pokazao svoju prvu sedu :)
a inace po ceo dan tripuje da celavi...a tek je na trecoj, do kraja ima dosta vremena da sedi :D
vid mu je za sad u redu, caknut jeste...
znas kako kazu za etf-ovce...tri c...celav, corav, caknut :D
 
Serijski_Ubica:
Evo, ja sam skoro odluchio da upishem faks, pa makar da probam ... Ne znam shta mi je bilo pa sam posle srednje odluchio da ne upisujem, ali sad se kajem ( posle godine i 7 meseci). Sad nema posla i nemam bash nishta pametno da radim, onda bar da uzmem knjigu ;) Josh samo da odluchim gde da idem ...

P.S. Shta mislite o BK fakultetu ? Ima li za onog ko taj faks zavrshi buducnosti u struci ? Znate li nekog menadzera ?
Za BK ne znam ali znam da Megatrend ima licencu.Provereno100 posto.
Probaj nista neces izgubiti sm par stotina evra(godina je 900e).
Ako ne probas mozes se kajati celog zivota.
Na tebi je da rizikujes i ucis.
a080.gif
 
Ne slazem se da ne treba probati pa cak iako si los djak.
Moj brat od tetke koji zivi u KV probao pravni nije islo pa presao na poljoprivredni.
Zavrsio prosekom preko9.Sad je tu neki od direktora.Ne znam kako mu se firma zove.
U osnovnoj je cak izgubio godinu zbog zezanja.
Svakom jednom dodje iz du.... u glavu.
Vredi pokusati.Makar zbog sebe.
k026.gif
 
Ako cemo tako ima mnogo njih koji su zavrsili faks a rade kao fizikalci.
I Tito je bio bravar pa je drmao svetom.
Nije vazno ko si i sta si vazno je da se boris za ono u sta verujes.
Primetila sam da se vise zalazu na fakultetu studenti iz unutrasnjosti nego studenti iz
vecih gradova.Jer ako ne uspe da zavrsi fakultet onaj sa neke cuke ne gine mu stocarstvo ili motika.Nemam nista protiv zemljoradnje ali se neki ne snalaze bas u tome.
Mislim da svako ko moze mora sebi da pruzi priliku da pokusa da se izbori za svoje mesto pod suncem
e045.gif
 
Draga moja...Srbija je je zemlja koja bi procvetala (u pravm smislu te rechi) kada bi se drzhava ka toj privrednoj grani okrenula. Moramo shvatiti da je to nasha jedina shansa. Pa necemo valjda proizvoditi chelik u Smederevu (i takav bilbord videh) ili zhiveti od mikrochipova proizvedenih u Arilju (uzaludno je habati tastaturu za auto ili avio industriju). Moj drugar je pre godinu dana postao elektroinzhenjer, a od nedavno radi u kraljevachkom zatvoru kao chuvar (umesto odrzhavanja instalacija on odrzhava celije i caska sa onima koji su se ogreshili o zakon. Pa sa njegovom strukom jedina stvar koja ga povezuje za zatvorom je elektrichna stolica, ali time bih nacheo vec drugu temu... SRBIJA ME UBIJA!!!
 
Ekatarina:
ovo nema veze sa temom ali doshlo mi da kazhem

neki moj deda je napravio sto za tita koji nije mogao da se iznese iz kancelarije osim ako se ne polomi i uglavnom posle titove smrti sto je nestao...
Hej a ja znam gde se denuo taj sto.
Citam ovaj post muzu kad on ko iz topa posto se bavi kulturom.
"Eno ga kod direktorke Muzeja istorije Jugoslavije.Kod Ljiljane Cetinic!"
Pa ako ti ovo nesto znaci nasla sam ti dedin sto.
d060.gif
 
Seno, to je samo faza, ne pridaj joj znacaj...:)

ma Chajki i ja se shalim za fax...
setih se onog pravog jevrejskog zida placa, gde iz celog sveta ljudi na razne nacine salju nesto poverljivo i kad nikome ne mogu (fol) da kazu ima tu 24h neki tip, prima faksove, da bi te iste "zabadao", "zabijao"u pukotine tog zida, da on tu tajnu "sacuva," a sve to pod okriljem religije.

Pa rekoh, usput da ti kazem gde je riznica tajni osim Vatikana i Egipta!
 

Back
Top