Vojna gimnazija u Beogradu...

E Aco samo jos jedno pitanje..............Sta mozes posle toga i imali posla???????Gde ?????

pa ovako sa srednjom mozes da ides u Vrsac za pilota,a imas tokom skolovanja neke strucne predmete iz kojih treba da imas najmanje 4 ili 5 kako bi na kraju 4 godine imao besplatnu licencu i polagao...kad polozis tu licencu mozes da radis pri aerodromu onda dobijas neki sertifikat da mozes da radis sa ovom skolom i van zemlje jer je Vazduhoplovna jedina priznata srpska skola u svetu
 
primaju oko 90 e sad ne znam sta ce biti sa tim da da li ce devojcice moci da upisu prosle godine su nesto to razmisljali,e sad ako i to odluce najverovatnije ce priamte 90 decaka i 30 devojcica ali ovo nisu proverene informacije tako da ne drzite me za rac ali otprilike kolko sam ja cuo tako bi trebaloda bude
 
auu...bas se pisalo dok nisam bio tu...Pozz za Acu,i sve ostale.Gde si ti Aco?Kako ti je tamo???
Sto se tice mene...iz skole bi trebalo da vucem maksimum...brine me samo lekarski pregled...mogu da uradim 2 zgiba za sada,cetiri ne mogu,videcemo kako ce da bude na polaganju.Sve ostalo mi nije neki problem...MAX je prosle godine bio 1.na rang listi sa 95 bodova,a ja ocekujem oko 98 minimum...samo lekarski!!!!!!!!!!!!
 
auu...bas se pisalo dok nisam bio tu...Pozz za Acu,i sve ostale.Gde si ti Aco?Kako ti je tamo???
Sto se tice mene...iz skole bi trebalo da vucem maksimum...brine me samo lekarski pregled...mogu da uradim 2 zgiba za sada,cetiri ne mogu,videcemo kako ce da bude na polaganju.Sve ostalo mi nije neki problem...MAX je prosle godine bio 1.na rang listi sa 95 bodova,a ja ocekujem oko 98 minimum...samo lekarski!!!!!!!!!!!!

pa evo odvoio malo vremena za stare drugare,al kolko vidim niko od njih se ne javlja bas cesto,pa meni je u skoli tesko kao u svakoj srednjoj al sam zadovoljan skroz jer sam ovako visok kriterijum i ocekivao,.......za lekarski nemoj da se brines samo nemoj da se uplasis tamo(govorim ti to iz iskustva)i da nemoj da se uplasis razgovora sa psihologom i neuropsihijatrom jer prate svaki tvoj pogled i reakciju,a za zgib se ne brini neki nisu ni jedan uradili pa su prosli samo se spremi za prijemni dobro....pozzz i SRECNO... ;);)
 
i da svima samo da kazem da 2-3 nedelje pred odlazka na lekarske preglede
-NEMOJTE DA PUSITE (jer ce vam snimiti pluca tamo)
-NEMOJTE DA PIJETE GAZIRANE SOKOVE I ALKOHOL NARAVNO(jer ce vam se vam u krvi ili urinu biti neke bakterije)
-I NA KRAJU HRANITE SE ZDRAVO(veoma je bitno sto vise vitamina)
i vec sada mozete poceti da se spremate za lekarski sredite zube ako su vam pokvareni i to bi bilo sve !!!!!
 
cekajte malo nisam ja ovde da bi vas odvracivao od vojne gimnazazije pokusajte sto da ne pa ako upadnete upadnete ako ne sta da se radi ni ja nisam upisao pa evo me i ziv i zdrav....ako vam je bas stalo da upisete a malo poena nosite iz osnovne onda se bas dobro spremite za prijemni :ok::ok::ok:

ma u skoli sam sa sve 5,ali me mrzi da ucim za prijemni,a cuo sam da je veoma tezak,a fizicki sam odlicno spreman.ne pusim,po nekad pijem :per: ali ako se nesme necu nista da radim.pozdrav i hvala na informacijama!!! :rtfm: :think:
 
ma kakvo crno pusenje...tacno je aco...niko se ne javlja...Max je obecao da ce da se javi ponekad,ali nista...ne brinem se ja za zgibove,sto kazes,neki nisu ni jedan,a ja 1000000% mogu za bar ocenu B...volio bi kada bi nam rekao kakva nam to pitanja postavlja psiholog,cime nas to izaziva,cime nas nervira?Pitam jer imam kratak fitilj...:D
 

Back
Top