Vojna gimnazija u Beogradu...

sa ovakvim natalitetom (nasim a i siptarskim )stacemo pod maslacak i bez da se guramo a i to ce nam naplacivati .ali dobro citao sam da su albanci (mesavina srba i ilira i tatara)pa dobro bar ce i dalje ziveti neki poreklom srbi .hehe nedaj boze ja Tarabicima ne verujem a sto se tice onoga sto ja predvidjam (a nisam prorok)ostacemo mi Beogradski pasalik opet ali sta da se radi sa ovakvom vojnom komandom i to je dobro.

е па што се тиче наталитета,момци за 10-15 година кад се пожените, добили сте дар од Бога којим можете да стварате много нових живота тј. нових Срба. Пааааа....
 
Kao sto rece teofilos, nemojte da kukate na sve oko sebe vec radite da dodjete do mesta gde cete vi biti ti koji vedre i oblace dane ne samo u vojsci vec i u drustvu. Tada pokazite kolike ste patriote a sada vase ni moje reci ne znace nista.
 
Max mene to ne zanima ali ti se previse nadas i pun si sebe i sta sutradan padnes i ne upises se debelo ces se razocarati zato se smiri to ti je glavna zelja normalno kao i meni i Aci ali ja radim zgidove i trazim novu skolu za rezervu.

Imam ja sigurnu sebi rezervnu skolu u koju mogu da udjem bez imalo truda. Sto se tice tvoje procene mene u pravu si, jesam malo vise siguran u sebe, ustvari narcis sam i suvise sam siguran u sebe a neki i kazu da imam kompleks vise vrednosti i da sam folic, preteruju pomalo, ali sam navikao i da padam pa me nece tako mnogo potresti. I ja sam poceo da vezbam, ucim, trudim se i molim Bogu svaki dan 50 puta da uspem. Koliko imamo vremena do testova za upis?
 
па момчадијо моја, ако се не деси нека катаклизма на нашој планети,или нас не опали нека комета, или не умрем у међувремену(ха-ха)...да,предаваћу вам,ако ми учините част и изаберете мој изборни предмет, ако не опет ником ништа ту смо сретаћемо се по школи :)
 
E pa Teofilos mislim da mi je ostalo jos jedno pitanje za vas kad sam bio manji imao sam gusenje nekoliko puta pa je kasnije prestalo tj vec dve godine nista, ja sam u dobroj fizickoj kondiciji , trenirao sam karate, bavim se amaterskim kucnim bodibildingom i mislim da sam veoma jak i fizicki i psihicki za vogi. ali me zanima dali ce nas tamo pregledati i utvrdjivati dali smo sposobni za vogi po sadasnje stanju ili ce mi gledati u karton i odbaciti odmah.z:cry:
 
Па,Ниџо, нисам баш толико стручан у медицини,али мислим да та дечија гушења најчешће престају у адолесценцији,тј. у твојим годинама. Наравно да те лекари сада прегледају и закључују на основу садашњих прегледа. Не брини. Што се девојчица тиче,још увек се ништа не зна. Ако тако буде,вероватно ће бити 90 младића и 30 девојчица. Претпостављам, да ћете на настави бити помешани по одељењима,само у интернату строго раздвојени што је и логично с обзиром на ваше године.
 
Ниџо, па ја сам својевремено уписао војну. Не разумем питање...А јел би могли да наш језик пишете нашим прелепим писмом, а да латиницу оставимо за енглески,шпански и сл?
 
mislio sam dali znate nekog ko je upisao vogi a da je ima slicne probleme kao ja .A sto se tice cirilice ja bih rado ali moja tastatura to ne podrzava a ako ima nekakav program probacu da ga nadjem ,pa da mi smo srbi i ako mi ne negujemo cirilicu ko ce .E a ako ja kojim slucajem budem primljen na vogi postoji jedan mali problem jer ja u mojoj osnovnoj ucim Ruski i veoma je lep jezik ali imam malo problema sa nastavnikom no to nema sada veze hteo sam da pitam dali cu moci i u vogiju da ucim Ruski ili bih morao kao i svo drugiz:cry:.
 
e a sada sto mene iritira sto neki kazu da je nasa kultura ustvari nekultura i da su nasi obicaji varvarski a kola podsecaju na Kongo obrede nije tacno i bas se u mom selu pre nekoliko doselio jedan sada pokojni biznismen koji je bio ozenjen nasom zenom(srbkinjom)osao je ovde jer mu se svideo nas zivot ,temperament ljudi i ta nasa sloboda on je bio iz Nemacke i kaze da je za njega i klanje i pecenje praseta (koje su za nas nesto uobicajno)za njega bili veliki dozivljaj .a sto i nije vazno zvao se Hans.
 
Ја опет касним за информацијама. Примиће ипак девојке ове године? То је супер! Нас ће примити само 90? А како ће нас и девојке раздвојити тамо ако прођемо?
 
mislio sam dali znate nekog ko je upisao vogi a da je ima slicne probleme kao ja .A sto se tice cirilice ja bih rado ali moja tastatura to ne podrzava a ako ima nekakav program probacu da ga nadjem ,pa da mi smo srbi i ako mi ne negujemo cirilicu ko ce .E a ako ja kojim slucajem budem primljen na vogi postoji jedan mali problem jer ja u mojoj osnovnoj ucim Ruski i veoma je lep jezik ali imam malo problema sa nastavnikom no to nema sada veze hteo sam da pitam dali cu moci i u vogiju da ucim Ruski ili bih morao kao i svo drugiz:cry:.

Не беспокоисиа Николаи, конечно ти будеш учит русски иазик и во Военнои гимназии. Они вас на начале спрашиваиут какои иазик ти учил в осмолетке и потом обликуиут класси. Значит,будет хорошо!
 
e a sada sto mene iritira sto neki kazu da je nasa kultura ustvari nekultura i da su nasi obicaji varvarski a kola podsecaju na Kongo obrede nije tacno i bas se u mom selu pre nekoliko doselio jedan sada pokojni biznismen koji je bio ozenjen nasom zenom(srbkinjom)osao je ovde jer mu se svideo nas zivot ,temperament ljudi i ta nasa sloboda on je bio iz Nemacke i kaze da je za njega i klanje i pecenje praseta (koje su za nas nesto uobicajno)za njega bili veliki dozivljaj .a sto i nije vazno zvao se Hans.

Ми смо много лењ и немаран народ. Писање ћирилицом је заиста темељ самопоштовања. На компјутеру је то буквално 2 сек. А треба да знамо и енглески и шпански али наравно и руски. Оставимо латиницу за енглески и шпански а свој диван језик пишимо нашом ћирилицом! А наша култура је као и свака друга европска култура,хришћанска,богата и вишевековна, а обичаја има свакаквих,али их има и код других народа. Дакле, нити су други од нас нешто бољи,нити смо ми најпаметнији на свету. Али,чувајмо своје бисере!
 

Back
Top