Vojna gimnazija u Beogradu...

Pa da hvlala jos jednom i sigurno cu konkurisati za VOGI pa ako prodjem.A ovo sto se tice plate sam onako pitao cisto informativno ,u poslednje vreme mi se svasta mota po glavi. Valjda je to i normalno.I u pravu ste necu se zamarati ODLUCI SAM . - prase je spremo - SRECAN BADNJI DAN I BOZIC.
 
Poslednja izmena:
A ti Aco sta te briga za testove moras ih raditi koliko god ih bude bilo.A na sajtu VG. sam video da je minimum koji mozes uraditi je po 5 pojena .ko nema ni toliko nemeze je upisati.I samo jos nesto dali ove godine mogu da je upisu i devojke? procitao sam da postoji mogucnost ali neznam dali su odobrili pitam ovo jer me je zamolila jedna moja drugarica.haha sta fali mala promena .Ne razumem kako je u akademiji dozvoljeno a u gimnaziji ne .
 
Poslednja izmena:
Neznam gde se mogu informisati kakvi su kriterijumi za zdravlje.Pre puberteta sam imao alergiju na polem ,prasinu i grinje sad mi je to proslo .Ali problem je u tome sto je moja baka Mirijana Pavlovic docent na na nekom univerzitetu pa mi je u karton upisano (kako bi me lekari bolje gledali i da bih ulazijo preko reda z:lol:)da imam ASTMU pa ce me mozda zbog toga odbiti .Mislim da mi samo to predstavlja problem.
 
Momci pomozite: Ja sam 94 i hocu da upisem VOGI. Ispunjavam sve uslove, otkidam matematiku, fiziku, informatiku ( specijalno matematicko odeljenje u Novom Sadu, prvi u Srbiji u takmicenju iz matematike). Da li ce mi to pomopci kao neki dodatni plus kod upisa. Imam samo par pitanja: Da li ja iz VOGI mogu da idem na takmicenja iz mate sa decom iz civilnih skola. Postoji li neki test fizickih sposobnosti ( trcanje, plivanje ...) (nisam bangav ali nisam superman), i ako ima koliko je tezak. Kolika je disciplina u skoli ( internat: ustajanje, hrana, vezbe, skola: disciplina, gradivo ). Zna li neko koji posle toga postoje smerovi u VA ( ja bih upisao nesto kao u VTA ( VA u Banjici), da zavrsim kao inzenjer. Jel istina da dok sam u VA pored tog mogu da studiram jos jedan fakultet. Posto je VTA 5g a VG 4g ja sam za Vs vezan 18g jel tako?
 
О,види како нам се шири породица. Поздрав земи из Новога Сада(ја сам родом из Врдника).
СРЕЋНА ПРАВОСЛАВНА НОВА ГОДИНА РУСИМА,СРБИМА,ГРУЗИЈЦИМА,ПАЛЕСТИНЦИМА И МОНАСИМА СВЕТЕ ГОРЕ!
 
Па нисам другар заборавио зато што су Абхази и Осетијци махом муслимани,а оно мало православних што има припада Руској Цркви,а Грузијци су заиста на старом календару као и Руси,ми,Света Гора и Палестинци у Светој земљи(оних 10% православних).
Лужички Срби се само по имену зову исто као и ми. Различите смо ми етничке групе Словена,они су западни,ми јужни. Да сви су протестанти.
 
ВТА је сада на Бањици у склопу ВА. Да, постоје многи инжењерски смерови и када се ти смерови заврше добија се и цивилна диплома сродног факултета.
 
Наравно да, ако сте одлични ђаци у Вогију,можете се и споља додатно бавити чиме хоћете,спортом,матом или сл. Једино ако сте лоши ђаци то није могуће. На самом пријемном неће вам ништа значити успеси на такмичењима сем знања које поседујете за пријемни из мате и српског. физичка провера постоји,али за просечног младића од 14 година то је боранија. Имате и психо и тестове интелигенције које ћете само уз мало смирености и добре концентрације лако савладати. Па,уосталом момци,толико нас је све то прошло и завршило Воги и ево нас живе и здраве!
 

Back
Top