Vojna gimnazija u Beogradu...

Za sastav stvarno ne znam... A sto se jezika tice, mislim da se uci samo eng... Ali iskreno, jezici mi ne idu, tako da... :confused: Jel radite srp i matu, koliko ste presli...? Pozdrav svima!

Е, велика грешка Жаре. Има и енглески и руски и француски и немачки. Ко није имао други језик, добиће га у вогију и почети да га учи од почетка са убразаним програмом учења. Поздрав!
 
Е, велика грешка Жаре. Има и енглески и руски и француски и немачки. Ко није имао други језик, добиће га у вогију и почети да га учи од почетка са убразаним програмом учења. Поздрав!

Au, ne mogu da verujem... Jel se uce sva cetiri ili se bira...? Ja u osnovnoj imam samo engleski... :neutral:
 
Cao ljudi , imam par pitanja u vezi VOGA,jako sam zainteresovan ..

1) zdrav sam , u V,VI,VII razredu sam bio 5.00 .. u prvom pol. godistu sam malo popustio i bio 4.66..jel to dovoljno?iz vladanja svo vreme imam 5..

2) Koliko je tesko gradivo , koliko je fizicki tesko ? da li su nastavnici " normalni " ?

3) Jel tamo nosimo svoju opremu,odnosno svoje stvari , ili dobijamo od njih (kao sto pise na sajtu ) ?

4) (NAJVAZNIJE VEROVATNO!!) Sta je sa Prijemnim koji se polaze u junu(srpski i matematika) ? ono sto se polaze vec generacijama?jel i mi to polazemo?kad?
i sta sa uspehom 8. razreda?na kraju?

5) kad se krece u skolu?

Veliko Hvala na odgovorima.
 
Cao ljudi , imam par pitanja u vezi VOGA,jako sam zainteresovan ..

1) zdrav sam , u V,VI,VII razredu sam bio 5.00 .. u prvom pol. godistu sam malo popustio i bio 4.66..jel to dovoljno?iz vladanja svo vreme imam 5..

2) Koliko je tesko gradivo , koliko je fizicki tesko ? da li su nastavnici " normalni " ?

3) Jel tamo nosimo svoju opremu,odnosno svoje stvari , ili dobijamo od njih (kao sto pise na sajtu ) ?

4) (NAJVAZNIJE VEROVATNO!!) Sta je sa Prijemnim koji se polaze u junu(srpski i matematika) ? ono sto se polaze vec generacijama?jel i mi to polazemo?kad?
i sta sa uspehom 8. razreda?na kraju?

5) kad se krece u skolu?

Veliko Hvala na odgovorima.


pa evo koliko ja znam

1)ne znaci puno ali moras da uradis dobro prijemni i ostalo

2)nemam pojma,mada i mene zanima :?:

3)nosis svoje stvari jer koliko sam cuo dobijas samo trenerku i patike

4)mozes da polazes za svaki slucaj ako ne prodjes u Vogi

toliko ja znam...
 

Back
Top