Operacija laserom u ocnoj klinici Sveti vid ?

Moj svekar je imao kataraktu i hteo da ide na operaciju u privatnu kliniku, ali je ipak na kraju otisao na VMA. Razlog je bila cena, kao i reputacija jedne takve ustanove. I ja takodje mislim da je mnogo bezbednije otici tamo i platiti, nego ici u privatnu kliniku, osim ako nemate bas dobre preporuke za lekare u doticnoj. Ako niste znali, na VMA mozete da odete (i da platite, ne znam kako ide preko socijalnog, mislim da treba neki poseban uput). Obicne gradjane primaju sredom, ako se nesto nije promenilo. Ja sam vodila dete i veoma sam zadovoljna i pristupom i strucnoscu lekara (za razliku od Instituta za majku i dete).
 
Moj stric, koji je inace tezak bolesnik, posle nekoliko neuspelih pokusaja na raznim klinikama gde su zbog njegovog zdravstvenog stanja odustajali od operacije katarakte, uspesno je operisan na VMA.. Dugo smo se dvoumili izmedju klinike koju si spomenula i VMA i na kraju smo se odlucili za ovu drugu. Na kraju je ispalo ida je ovamo oko tri puta jeftinije. Covek koji je imao ostecenje vida na jednom oku 100% drugo 95% sada vidi perfektno automatski mu je ugradjeno socivo tako da nenosi naocare.
Toliko iz mog iskustva ti odluci sama
Pozdrav!
Da nezaboravim pacijent se zadrzao na lecenju citava dva dana!
 

Back
Top