HALTERI DA ILI NE

Snezna_kraljica:
Btw, meni je danas rodjendan.
Crvene haltere, molim.
Jel moze crne? :wink: Nesto vako....

11267789111460m5mj.jpg
 
Samantha Jouns:
I ja mislim da je lepse sa gacicama,...ne svidja mi se ova pero,..daj neku bolju
E nema sa gacicama... to je za decu... :lol: :razz:
Ma nema vise slika sa gacicama... retko koja ti se danas slika sa gacicama... :lol:
Al evo nesto za tebe... birao sam da ne bude previse nepristojna cak sam je i skratio....za glavu... :lol:

halteri2bz.jpg
 
Što da ne... Samo još jedan od mnogih začina seksualnog života... Po mom mišljenju, začini su dobrodošli... Začinite vašu ljubav strašću, a vašu strast maštom. Ali ne uvek... Ništa što je svakodnevno nije uzbudljivo... Svaki začin ima svoje vreme i mesto. I svaki od njih seksualno samosvesna devojka ili žena može izvući poput skrivenog keca iz rukava i učiniti seksualni život uzbudljivijim i potpunijim...

Doduše, ukoliko je partner dovoljno seksualno obrazovana ličnost da to ne shvati na bilo koji drugi način, osim baš i jedino kao način za poboljšanje seksualnog života... Zatucani, konzervativni, seksualno neobrazovani, stidljivi (itd...) mogu to i pogrešno shvatiti... Zato dame, upoznajte vašeg partnera i njegove seksualno-moralne stavove pre nego što pokušate bilo šta za razbuktavanje plamena vaše strasti. A najbolji način za to je - R A Z G O V O R.
 
HAHAHAHAHAHAHAHA,...evo, ja imam decka boris, sto te zanima. ali moj decko ne nosi haltere.
halteri da, povremeno, samo u odredjenim situacijama, nisu previse udobni za svakodnevnu upotrebu ispod suknje a i hladno je.
 

Back
Top