MALODUSNOST

Tesko da bi me sta nateralo da ustanem rano da bih gledala Opru (gurmanchi, imas visak vremena?! :) )

Malodusnost, pad raspolozenja, depresivnost, nja-nja osecanja.......normalna stvar i desava se svima, svi smo ponekad premoreni, neispavani, pod stresom, pod uticajem loseg vremena, hormona ili prosto imamo los dan. Nista strasno, ukoliko to ne uzme maha i ne ostane zivotni model i princim, nacin izbegavanja svakodnevnih obaveza, manipulacija partnerom, prijateljima, kolegama. Kada to postane model zivota vreme je za ozbiljno lecenje: ili od depresije ili od poremecaja licnosti.
 
nemoj tako, WW, ima nas koji em skacemo u cik zore, em peglamo gledajuci TV :).

salu na stranu, naravno da "padam"... ma sta padam, otresem, brey :). no, kao i vecina ljudi sa "kratkim i dosadnim" zivotom, imam razne tehnike kojima se borim protiv istog.... vezbam, trcim, lezim u kadi, bacim cudo jedno novaca na ma sta sto me raduje, i mislim uvek na to sta sam sve dosad lepo, pametno i korisno uradila u zivotu....i gledam da se druzim sa ljudima koji imaju o meni jednako afirmativno misljenje :), a i generalno - sa sebi slicnim.
vrlo retko padam u bednjak, ali je to najcesce bez ociglednog (spoljnjeg) uzroka. no, za mene su spoljni uzroci inace onako...(smeh) bezveze, znas :). jedino me ubedaci "vracanje filma", al' kad padnem, onda se ubijem.

jednom sam vec rekla, cini mi se - ja ne moram da idem daleko da trazim neke...kurazne :). moji starci su ta sorta, skoro svaki dan vidim dve opre u poznijim godinama....:).
 

Back
Top