CITYrecorderi & GRANDovce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Što može li ? Evo ja obožavam da slušam to.
Zašto se boriti protiv toga kad to svi slušaju?
Pa kad svi slušamo to zanči da je to normalno, ne samo to nego da je to i najbolje.
Ja ne razumem kako neko može da sluša metal i rep.
To sve sektaši i narkomani.
Odvratno bre.Sve njih treba pobiti i na sahrani da im peva moja Stoja.
 
Majke mi... Shto se boriti protiv nechega shto svi obozhavaju, poshtuju, slushaju, bla bla...
Mislim razumem ja da su ukusi razlichiti i sve to ... ali ... ma ne vredi se boriti protiv toga... moja sestra slusha to... Evo, sad tju da odvrnem cecu do daske, spustim roletne i da iskuliram dok mi mozak ne istrune...
Resistance is futile...
 
Boriti se protiv toga-nazalost, gotovo da ne moze.
Mnogo pametnije je sacekati da prodje vreme, mozda ce se ljudi odvici.
Nekako je sve to doslo kao neki trend.Pre godinu dana sve devojcice iz razreda su prezirale turbo folk, narodnjake, pa cak i zabavnjake.Sada otkidaju na onu ludacku "bundu od nerca", Tanju Savic, Seku Aleksic i slicne.Kao sto je pre godinu dana bilo seljacki uvlaciti pantalone u duboke cizme sad je in.Mozda za sledece dve godine turbo folk i narodnjaci ce izaci iz mode?Ne znam...Iskreno se nadam!!Jedino mogu da kazem da je jako zalosno videti te devojke kako se oblace kao najgore fuxare kod nekih dzibera sa nabudzenim zlatom oko vrata.Mislim da se ti ljudi upropastavaju.
@CobRa-SiC-
Kao cist primer izmedju rocka i metala i narodnjaka posluzice ovo:
Izasla sa drustvom malo da se setamo i naidjemo na jednu opustenu rock zurku.Obradjuju se pesme na gitari onaj ko ima sluha ih peva...Opustena atmosfera, svi se smeju, pricaju, malo cigareta, ima malo piva, nema droge...Tamo smo se zadrzali 2 sata.Upoznali gomilu ok i obrazovanih ljudi.Nasli smo jednog koji duva i to napolju ne u tom prostoru.
Sa jos nekima sa te zurke otisli smo na jednu metal zurku za koju smo znali.Svira jedan ql band.Neki skacu, neki piju pivo, ima onih u udaljenom kutku sto smrcu , opet pravo zezanje.Stopili se u tu atmosferu, zayebancija prava, svi se super provode.Upoznali smo super likove.
Posto je vec bilo dobrano posle ponoci, setimo se mi da ce nas roditelji ubiti ako se odma' ne dovucemo i polako se mi skupimo i podjemo nasim kucama.Sa nama su bili jos neki, nasi vrsnjaci.Odlucimo mi da idemo drugim putem do nasih kuca.Cujemo mi odnekle se cuje Seka Aleksic.Mi smo bili radoznali i kako smo pratili odakle dopire zvuk prepesacili smo pola bloka dok nismo nasli to mesto.Neki kafic, kicerica, ispred njega 4 besih automobila, neke ribe smucaju se oko njih a ovi muskarci osisani na keca sve ih merkaju, neki spopadaju.Ribe su se malo neckale, ali kad su videle da su ti dziberi vlasnici od tih kola, same su se ponudile da ih povezu.Kako smo prolazili a ja provirila u kola, cigarete, 2 gajbe piva, oko 500g koke...Uzas!Stalo nase drustvo na vrata, ovi dziberi nas gledaju, jedan ogroman biceps, kao, pucketa prstima, mi, kao, ql smo pogledamo sta se radi:Ljudi skoro ne igraju, svi locu rakiju, da se pogusis od dima...Cak sam videla nekog manijaka kako maltretira devojku kako bi ova uzela kokain koji nece.Neki kod zvucnika se gube, uzvikuju kao:"Sekoooo, Sekkkoooo....Ja te vooolllliiimmmmm!" dok ih jedna grupa polova poivom.
Ne znam jel zaista ispada da su svi metalci i rockeri narkomani i sektasi?A ovi sto slusaju narodnjake, jadni nevinasca, prebijaju ih metalci?Znam ja da ih oni biju.I trebaju.Ja sam prebila nekoliko mojih vrsnjaka fensera s mojim drustvom kad su me spopadali.Znam toliko repera koji su se bas pokacili s fenserima i prebili ih na mrtvo ime.Medjutim i fenseri biju one koji slusaju metal.Ali znate koje?One od 10god sto su tek poceli da slusaju metal.Na njih jedino imaju petlju da se okome.
 
pa to je katastrofa od muzike!!! ne znam kako neko može to da sluša! Treba biti extra ispranog mozga ili ti bez mozga da bi se slušala ta muzika! Čuj samo ove reče:
"Oj devojko jabuko, dobro si me čula, Ubraću te , nećeš biti trula!"
"Ja u vojsku moja mala cvili!"
....
 
Pa ko kaze da ostali slusaju rep i metal!Nisam slusala i nikad necu Seku,Cecu,Micu,Cicu......Imam 17 godina ali odrasla sam uz Kolibrijeve pesme itd.Sada mi Azru,Haustor,Atomsko skloniste,Zabranjeno *******,Riblju corbu,Smak,Balasevica,....niko ne moze zameniti,i niko me ne moze ubediti da postoji bolji pesriod Jugoslovenske muzike do te iz 70,80,godina 20 veka,dragi moji........................................
 
Lil'_hell92:
Boriti se protiv toga-nazalost, gotovo da ne moze.
Mnogo pametnije je sacekati da prodje vreme, mozda ce se ljudi odvici.
Nekako je sve to doslo kao neki trend.Pre godinu dana sve devojcice iz razreda su prezirale turbo folk, narodnjake, pa cak i zabavnjake.Sada otkidaju na onu ludacku "bundu od nerca", Tanju Savic, Seku Aleksic i slicne.Kao sto je pre godinu dana bilo seljacki uvlaciti pantalone u duboke cizme sad je in.Mozda za sledece dve godine turbo folk i narodnjaci ce izaci iz mode?Ne znam...Iskreno se nadam!!Jedino mogu da kazem da je jako zalosno videti te devojke kako se oblace kao najgore fuxare kod nekih dzibera sa nabudzenim zlatom oko vrata.Mislim da se ti ljudi upropastavaju.
Ne znam jel zaista ispada da su svi metalci i rockeri narkomani i sektasi?A ovi sto slusaju narodnjake, jadni nevinasca, prebijaju ih metalci?Znam ja da ih oni biju.I trebaju.Ja sam prebila nekoliko mojih vrsnjaka fensera s mojim drustvom kad su me spopadali.Znam toliko repera koji su se bas pokacili s fenserima i prebili ih na mrtvo ime.Medjutim i fenseri biju one koji slusaju metal.Ali znate koje?One od 10god sto su tek poceli da slusaju metal.Na njih jedino imaju petlju da se okome.
i treba da se pobije gamad! ;)
 
Lil'_hell92:
Boriti se protiv toga-nazalost, gotovo da ne moze.
Mnogo pametnije je sacekati da prodje vreme, mozda ce se ljudi odvici.
Nekako je sve to doslo kao neki trend.Pre godinu dana sve devojcice iz razreda su prezirale turbo folk, narodnjake, pa cak i zabavnjake.Sada otkidaju na onu ludacku "bundu od nerca", Tanju Savic, Seku Aleksic i slicne.Kao sto je pre godinu dana bilo seljacki uvlaciti pantalone u duboke cizme sad je in.Mozda za sledece dve godine turbo folk i narodnjaci ce izaci iz mode?Ne znam...Iskreno se nadam!!Jedino mogu da kazem da je jako zalosno videti te devojke kako se oblace kao najgore fuxare kod nekih dzibera sa nabudzenim zlatom oko vrata.Mislim da se ti ljudi upropastavaju.
@CobRa-SiC-
Kao cist primer izmedju rocka i metala i narodnjaka posluzice ovo:
Izasla sa drustvom malo da se setamo i naidjemo na jednu opustenu rock zurku.Obradjuju se pesme na gitari onaj ko ima sluha ih peva...Opustena atmosfera, svi se smeju, pricaju, malo cigareta, ima malo piva, nema droge...Tamo smo se zadrzali 2 sata.Upoznali gomilu ok i obrazovanih ljudi.Nasli smo jednog koji duva i to napolju ne u tom prostoru.
Sa jos nekima sa te zurke otisli smo na jednu metal zurku za koju smo znali.Svira jedan ql band.Neki skacu, neki piju pivo, ima onih u udaljenom kutku sto smrcu , opet pravo zezanje.Stopili se u tu atmosferu, zayebancija prava, svi se super provode.Upoznali smo super likove.
Posto je vec bilo dobrano posle ponoci, setimo se mi da ce nas roditelji ubiti ako se odma' ne dovucemo i polako se mi skupimo i podjemo nasim kucama.Sa nama su bili jos neki, nasi vrsnjaci.Odlucimo mi da idemo drugim putem do nasih kuca.Cujemo mi odnekle se cuje Seka Aleksic.Mi smo bili radoznali i kako smo pratili odakle dopire zvuk prepesacili smo pola bloka dok nismo nasli to mesto.Neki kafic, kicerica, ispred njega 4 besih automobila, neke ribe smucaju se oko njih a ovi muskarci osisani na keca sve ih merkaju, neki spopadaju.Ribe su se malo neckale, ali kad su videle da su ti dziberi vlasnici od tih kola, same su se ponudile da ih povezu.Kako smo prolazili a ja provirila u kola, cigarete, 2 gajbe piva, oko 500g koke...Uzas!Stalo nase drustvo na vrata, ovi dziberi nas gledaju, jedan ogroman biceps, kao, pucketa prstima, mi, kao, ql smo pogledamo sta se radi:Ljudi skoro ne igraju, svi locu rakiju, da se pogusis od dima...Cak sam videla nekog manijaka kako maltretira devojku kako bi ova uzela kokain koji nece.Neki kod zvucnika se gube, uzvikuju kao:"Sekoooo, Sekkkoooo....Ja te vooolllliiimmmmm!" dok ih jedna grupa polova poivom.
Ne znam jel zaista ispada da su svi metalci i rockeri narkomani i sektasi?A ovi sto slusaju narodnjake, jadni nevinasca, prebijaju ih metalci?Znam ja da ih oni biju.I trebaju.Ja sam prebila nekoliko mojih vrsnjaka fensera s mojim drustvom kad su me spopadali.Znam toliko repera koji su se bas pokacili s fenserima i prebili ih na mrtvo ime.Medjutim i fenseri biju one koji slusaju metal.Ali znate koje?One od 10god sto su tek poceli da slusaju metal.Na njih jedino imaju petlju da se okome.


Extra receno!!!! Bravo!!! :wink:
 
angel_of_sin:
pa to je katastrofa od muzike!!! ne znam kako neko može to da sluša! Treba biti extra ispranog mozga ili ti bez mozga da bi se slušala ta muzika! Čuj samo ove reče:
"Oj devojko jabuko, dobro si me čula, Ubraću te , nećeš biti trula!"
"Ja u vojsku moja mala cvili!"
....

Da dodam:"Ti imas cerku ona je zensko"

Uzas!!!
 
CobRa-SiC-:
Što može li ? Evo ja obožavam da slušam to.
Zašto se boriti protiv toga kad to svi slušaju?
Pa kad svi slušamo to zanči da je to normalno, ne samo to nego da je to i najbolje.
Ja ne razumem kako neko može da sluša metal i rep.
To sve sektaši i narkomani.
Odvratno bre.Sve njih treba pobiti i na sahrani da im peva moja Stoja.

Nije normalno slusati to, bolesno je!!! A jel si siguran da su svi metalci i rokeri sektashi?
 
CobRa-SiC-:
Da da.
Svi do jednog!
Vidi se po oblačenju i odvratnoj muzici, bre!
Ovo je najgluplji odgovor koji sam cula...Aj malo detaljnije, ne shvatam te.Jesu li tvoji jedini argumenti nosenje tamnih boja i slusanje tvrdjeg zvuka onda nemam reci...
A i videla sam u jednoj temi da si pre godinu-dve stavio da slusas Slipknot.Zasto sada govoris da slusas narodnjake i da je ono sto si ti pre slusao bolesno? :-?
 
Ne volim predrasude tipa"ovaj slusa folk,coban je"Ne to nije tako,jednostavno nije imao nekoga da mu pokaze nesto bolje!Ja sam imala i zavolela R'N'R,pogotovo domaci......Domaci jer uz strani ne mogu dovoljno da se "uzivim"!
Nedavno sam se pokacila sa drugaricom zbog muzike,uglavnom smo bili na sajmu knjiga i srele onu maskotu,koju neki(kako cujem)zovu Goca Lazarevic,tu sam se ja pocela smejati kako je ona zverala po sajmu sa gomilo nekih klipana oko nje,valjda da je snime fotoreporteri......a drugarica se duboko uvredila sto sam se smejala jednom od njenih idola.......i odbrusila mi"samo kad ovi tvoji muzicari,citaju knjige!"
Kad smo kod toga mislim da su Dzoni Stulic,Djole Balasevic,Darko Rundek i ostala ekipa koju ja volim procitali toliko koliko, Ceca(i ostala ekipa)nisu za ceo zivot(ukljucujuci i slikovnice)Oni su upali na scenu kad je drzava pocela da propada,i razmnozili se u gamad zvanu GRAND i PINK!
 
ne znam sto se uopste nervirate oko tih grandovaca.....vidim dosta vas zna i textove odatle,a ovamo ih ne voli...pa kako ja ne znam,a ne volim ih...to je zato sto se time ne bavim i zato sto prebacim na drugi kanal kad vidim da su oni tu...a sto se vi uopste zadrzavate na tome?mislim nek slusa svako sta hoce,i nek uziva...vi na nasu muziku na neciju zalost ne mozete uticati,a ta konstantna poredjenja sa grandom,city recordsom i drugom muzikom su vec vise prevazidjena....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top