HITNO!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NUTRIA

Početnik
Poruka
1
Dakle zivela sam sa mojim momkom oko mesec dana i imali smo sex ponekada i bez zastite...ali on NIKADA nije svrsio u meni..cak i kada koristimo zastitu UVEK svrsava izvan i u to sam 100% sigurna...ponekada smo vodili ljubav u kupatilu a ponekada "na suvome"..ali uvek bi ocistio ili opravo penis nekoliko puta zbog one tecnosti koja izlazi pri odnosu...taj period kada smo ziveli zajedno je bio period ispita i posto smo oboje vezani za jednu stipendiju moguci neuspeh na nekome ispitu bi oznacavao i gubitak stipendije i zato sam ja bila pod velikim stresom posebno poslednje 2 sedmice januara...trabala sam da dobijem oko 31.1 a danas je vec 16.2 i jos uvek nisam..medjutim oko pocetka februara recimo 2-3 februar sam imala jedan dan neko braon krvarenje koje je trajalo samo jedan dan ili dan i po i koje je prestalo ali se zadrzala kao neka krvavakozica u mojoj vagini koju sam putem mokrace 2 dana nakon prestanka krvarenja izbacila..tako da kazem....i sada ne znam sta mi je.,..strah me je da kupim bilo kakav test...ne smem ni da pomislim da mogu da budem trudna...kada treba da dobijem sam mnogo nervozna i samo bih da s esvadjam a i grudi mi se povecaju i malkice me bole kada ih pipnem..e da i jedem kao luda.to mi se sada desava ali...ti simptomi uvek pocinju kod mene 2 sedmice opre da dobijem.....molim vas neka mi neko kaze sta mi je jer cu poludeti...
pozz
 
Poznato je da prekinut odnos je cest uzrok trudnoce, nije bitno da li je ejakulirao u tebe ili ne, spermatozoidi u semenoj tecnosti izlaze i u toku samog odnosa.
I to braonkasto krvarenje koje spominjes moze biti znak trudnoce.
Nadam se da ti je jasno da istinu mozes saznati samo i jedino kupovinom testa za trudnocu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top