Peticija da Srbija dobije PayPal

Eto potpisao sam se mada ovo sigurno nece imati nekog efekta, hebiga ne vole nas i to ti je, moze nas 10.000 da se potpise ali dzaba :!:

Nego ja sam razmisljao da pokrenem peticiju za neustavno naplacivanje RTS usluga.
E to je najveca bruka, em dajemo parem televiziji, koja sama sebe moze odlicno da finansira, em nista ne dobijamo za te pare, i dalje reklama koliko hoces, emisije koje oni odrede, promovisu kocku... znaci samo u zemlji Srbiji to moze i nigde vise :mad:
 
PA trebamo biti optimisti! PayPAl znaci kupovina bilo gde u svetu, samo jednim klikom, kao sto se to radi u 21. veku. Ajde da im pokazemo da i mi zivimo u 21. veku, da smo i mi u evropi!

Da ne pominjem kako je to veliko opterecenje za sve ljude koji hoce nesto da kupe sto je tamo jeftinije, za ljude koji hoce da prodaju svoj proizvod ljudima sirom sveta preko interneta. U 2006 je oznacen milijarditi korisnik interneta, ne verujem da ne postoji osoba koja ne bi zelela da ima neki proizvod od nasih ljudi pogotovo zbog cene!

Sto se tice RTS-a, oni rade sta hoce! Zavalili se u dugove, pa mi placamo. Nije u redu, al sad sta mozemo?

Ovde bar mozemo da uradimo nesto!

Pa zasto ne kazemo svetu da je doslo vreme?!
 
pa sto ne bismo potpisali ako treba i milion puta?!?!?
samo promenimo ip adresu,osim ako ne traze licne podatke JMBG i slicno.:-(
idem sad da potpisem pa cu videti.
a sto se tice rts-a,od kada sam uzeo flat internet nisam upalio TV,nekad se vrti Metropolis,i to jednom u nedelju dana.ne znam zasto bi im placao nesto sto ne koristim?to je kao da ides u tvorza za ubistvo koje nisi pocinio.
 
Ne znam o cemu pricas, kliknes na link i upises ime i email. Ako si upisao isti mail, ne cudim se sto nece... Ako imas gmail, yahoo, hotmail, ili krstaricin, daj potpis, sto vise to bolje.

Znaci, sa drugog (vazeceg) maila, ponovis proceduru. A ne tu da psujes....
 
Pa te peticije ce se slati kompaniji PayPal, odnosno e-Bayu. Sve nevazece adrese i imena ce se pre toga obrisati. I eventualno kontaktirati osobe koje su dale nadimak i sl.

UPDATE: Dobili smo podrsku od Raiffeisen banke,a poslat je i mail Vojvodjanskoj,od koje ocekujemo odgovor. Takodje ce sutra biti poslata postom pisma:
Jean-Marc Tonti-Visa International-GB
eBay International-Switzerland
Jeff Jordan-PayPal President-USA
za sad toliko...

Ozbiljno se zahuktava!
 

Back
Top