Zasto jednostavno kad moze komplikovano

haker

Početnik
Poruka
33
Ok, mozda sam i ja malo preopterecen situacijom pa postavljam glupo pitanje.
Znaci, dogovorim se sa koleginicom sa posla koja mi se vec neko vreme veoma svidja da u subotu uvece izadjemo u grad (prvi put). Ona sva happy kaze da hoce. Moram vam reci da sam se zaljubio, a vidim i ona jer se cesto zbuni i sva poleti kad se sretnemo (a to mi je bas slatko).
Medjutim posto zivi daleko (dolazi busom treba joj jedno sat vremena da stigne minimum) kaze mi par sati pre nego sto treba da izadjemo da ce morati duze da ostane na poslu i da ne moze zbog toga veceras, jer ne zna da li ce moci da stigne. Ja joj na to kazem da cu doci po nju kolima da je pokupim, sto ne vidim kao neki problem, a ona kaze ma jok daleko je neki drugi put. A ubedjen sam da je mogla i ovako da stigne kuci i do grada da se vidimo. S druge strane sam ubedjen da se nevidjeno lozi na mene. Sad mi nije jasno da li je to kuliranje ili nesto drugo. Ne verujem da se uplasila. A ja sam se bas onako zagrejao za izlazak to vece i sve isplanirao. Mozda bi neka devojka uspela da mi odgovori jer moj muski mozak ovo ne kapira.
Mislim, glupo je mozda pitanje, ali sav sam nervozan zbog ovog pa eto, a vi me ispljujte zbog toga ako hocete.
 
lara#1:
Mozda je njoj bilo bezveze da ti dolazis po nju jer zivi daleko. Mozda to vidi kao uslugu jer jos uvek niste zajedno.
Pa ako meni nije problem da dodjem po nju onda ne treba da bude ni njoj. Da se ona nesto premislja da li hoce da bude samnom, pa da razumem to da ne zeli da se tolko cimam zbog nje, ali sam skoro 100% hoce da bude samnom. Mislim prica na sve strane po firmi da joj se mnogo svidjam.
Ma u pravu ste, ko ce to razumeti. Kad bi neke stvari u zivotu bile bar malo jednostavnije.
 
Andjelka777:
Joj, sto "volim" te sto sve raspricaju po firmi...:(
Razmisli da li uopste zelis da imas nesto s osobom koja sve prica po firmi. Verovatno bi svi znali i koliki ti je i kakav si bio... Mislim....
Ma nije ona takva. Nisi me razumela.
Primetili svi da se nesto desava izmedju nas i onda se desilo ono: pa jel ste vi u semi, pa dal se tebi ona svidja, pa dal se tebi on svidja. I naravno koliko god ti i ona zeleli da vas odnos ostane sto privatniji oni sve to prate i tako im je slatko da nas proucavaju itd. pa su onda i pitali nju da li joj se dopadam i onda je ona rekla da.
Mada moram priznati da su te price koje su se javile u firmi, koliko god sam se ja borio protiv toga da svi teraju nos, ovaj put vise pomogle nego odmoglo, za divno cudo, jer sam ja tako saznao da joj se dopadam, pa mi je bilo i lakse da se dogovorimo oko izlaska itd. Eto.
 
Kada sredis i ugovoris izlazak, valjalo bi se obratiti pravom majstoru za savet... koliko novca poneti, u kojim apoenima, gde je dobra jagnjetina... i tako dalje.
Verujem da nisi ni svestan kakve sve kombinacije mogu da se naprave i sa koliko novca.
Moja savet ti je da joj ni u ludilu ne platis pice... mogao bi je razmaziti u samom startu.
 
Sharlote:
Pitaj je sutra. Pozovi je ponovo da izadjete.
Za par dana bolje... jer ako ima neki problem tipa pms... nece je proci do sutra...
Inace imao sam jednu koleginicu... glumela je kao neku manekenku... I dosao jedan lik i zvao je na neki parti gde bi bili svi ti neki trecerazredni fotografi i da ona dodje... Naravno da sam znao da u sebi skici od srece sto je pozvana... Al za par dana dolazi tip i besni zasto ova nije dosla, ispalila ga je i tako dalje... A ova cuti...
A sve je bilo zato sto je njoj iskocila neka bobuljicica na celu... pa nije htela da se blamira... :lol:
 
haker:
Ok, mozda sam i ja malo preopterecen situacijom pa postavljam glupo pitanje.
Znaci, dogovorim se sa koleginicom sa posla koja mi se vec neko vreme veoma svidja da u subotu uvece izadjemo u grad (prvi put). Ona sva happy kaze da hoce. Moram vam reci da sam se zaljubio, a vidim i ona jer se cesto zbuni i sva poleti kad se sretnemo (a to mi je bas slatko).
Medjutim posto zivi daleko (dolazi busom treba joj jedno sat vremena da stigne minimum) kaze mi par sati pre nego sto treba da izadjemo da ce morati duze da ostane na poslu i da ne moze zbog toga veceras, jer ne zna da li ce moci da stigne. Ja joj na to kazem da cu doci po nju kolima da je pokupim, sto ne vidim kao neki problem, a ona kaze ma jok daleko je neki drugi put. A ubedjen sam da je mogla i ovako da stigne kuci i do grada da se vidimo. S druge strane sam ubedjen da se nevidjeno lozi na mene. Sad mi nije jasno da li je to kuliranje ili nesto drugo. Ne verujem da se uplasila. A ja sam se bas onako zagrejao za izlazak to vece i sve isplanirao. Mozda bi neka devojka uspela da mi odgovori jer moj muski mozak ovo ne kapira.
Mislim, glupo je mozda pitanje, ali sav sam nervozan zbog ovog pa eto, a vi me ispljujte zbog toga ako hocete.


mozhda je dobila pa je boli stomak...
mozhda joj majci nije dobro pa ne mozhe da je ostavi...
mozhda joj dolazi neka familija koju dugo nije videla...
mislim mozhe da bude tisutju i 800 razloga za nedolazak...zashto odma shakama uglavu?...
 
Petar_Pan:
Za par dana bolje... jer ako ima neki problem tipa pms... nece je proci do sutra...
Inace imao sam jednu koleginicu... glumela je kao neku manekenku... I dosao jedan lik i zvao je na neki parti gde bi bili svi ti neki trecerazredni fotografi i da ona dodje... Naravno da sam znao da u sebi skici od srece sto je pozvana... Al za par dana dolazi tip i besni zasto ova nije dosla, ispalila ga je i tako dalje... A ova cuti...
A sve je bilo zato sto je njoj iskocila neka bobuljicica na celu... pa nije htela da se blamira... :lol:
glumEla manekenku sa bObuljiCIcom na celu? :lol: :lol: :lol:
 
haker:
Ok, mozda sam i ja malo preopterecen situacijom pa postavljam glupo pitanje.
Znaci, dogovorim se sa koleginicom sa posla koja mi se vec neko vreme veoma svidja da u subotu uvece izadjemo u grad (prvi put). Ona sva happy kaze da hoce. Moram vam reci da sam se zaljubio, a vidim i ona jer se cesto zbuni i sva poleti kad se sretnemo (a to mi je bas slatko).
Medjutim posto zivi daleko (dolazi busom treba joj jedno sat vremena da stigne minimum) kaze mi par sati pre nego sto treba da izadjemo da ce morati duze da ostane na poslu i da ne moze zbog toga veceras, jer ne zna da li ce moci da stigne. Ja joj na to kazem da cu doci po nju kolima da je pokupim, sto ne vidim kao neki problem, a ona kaze ma jok daleko je neki drugi put. A ubedjen sam da je mogla i ovako da stigne kuci i do grada da se vidimo. S druge strane sam ubedjen da se nevidjeno lozi na mene. Sad mi nije jasno da li je to kuliranje ili nesto drugo. Ne verujem da se uplasila. A ja sam se bas onako zagrejao za izlazak to vece i sve isplanirao. Mozda bi neka devojka uspela da mi odgovori jer moj muski mozak ovo ne kapira.
Mislim, glupo je mozda pitanje, ali sav sam nervozan zbog ovog pa eto, a vi me ispljujte zbog toga ako hocete.
Hm, moj moto je da nikada ne izlazim niti da imam vezu sa kolegom sa posla.
Drugarska kafica je ok, a sve ostalo mimo toga JOK!
 

Back
Top