Kladionica, tiketi, tipovi...

Ja ulazim sa hiljadu dinara...

Zivi bili pa videli :)

p.s. Platio sam drugu 200 dinara za dojavu, javio mu rodjak iz Nemacke, imao je i za prosli vikend dojavu iz Premier lige ali mu nisam verovao. Mislio sam da Englezi ne namestaju...

ok

samo mi je Everton jedna on naj ekipa pa mi je sumjnivo da gube od Fulam-a

kladicu se na bet at home

ako pordje castim te vaucerom (imam ih :D)
 
SS88

U pravu si za tu igru,to zaista postoji ali morao bi da imas vise racuna
u stranim kladionicama.
U njima ima velike razlike na keca od kladionice do kladionice npr. 7,00-12
sto kod nasih kladionica nije slucaj,takodje i na x i dvojku.

Postoje sajtovi na kojima mozes da pogledas siguran dobitak sa obelezenim kladionicama,gde je najveca kvota na ( 1,x,2 )

imaju i programcici koji racunaju koliko uplacujes na odredjeni tip
potrazi program za izracunavanje sigurnog dobitka ili za sure bet.
nalazio sam te programcice,ali nemam link.

To mozes izracunati i ovako,
evo uzecu tvoj primer:
1-1,8
x-4,8
2-12
100 podelis sa 1,8
=55,55
zatim 100 podelis sa 4,8
=20,83
zatim 100 podeli sa 12
=8,33

na keca uplatis 55,55 dinara.
na x uplata 20,83 din.
i na 2 upl.8,33 din.
ukupna uplata je 55,55+20,83+8,33=84,68
znaci bilo koji tip da dodje imas dobitak 100 din.
A uplatio si 84,68 sto znaci da je siguran dobitak 15,32 din.
ili 15,32%

Ima surebeta od 0,5 pa i do 20 % ali ponavljam u evropskim kladionicama
kada se pregledaju kvote sa oko 150 kladionica.

U nasim kladionicama sam pronalazio siguran dobitak od 0,02% i naravno nisam
igrao.
Trazi na sledeci nacin,u listama od UTORKA meceve koji se igraju u
petak,subotu i nedelju,jer su tada vece kvote nego kada izadje lista u PETAK
Naravno sto vise listi pregledas veca je sansa da pronadjes surebet,nije nemoguce
inace ovaj sigurni dobitak nazivaju i "greske u listama"

Pozdrav


vidi se ko se razume u problematiku:D
sve je tacno,
...i samo da dodam,
kako neko pored interneta moze da igra u nasim kladionicama,kad je to cisto otimacina,kvote su po 10% manje ..a na ''betfair'' i do 30%
nase lopove mozes da 'bijes' samo u americkim sportovima,posto su nekad daleko iza prave kvote......pa mora da plate gresku:lol:

http://www.laytheodds.com/articles/...bcruncher-Free-Dutching-Calculator-Below.html

ovo je za izracunavanje kvote za siguran bet..samo klikni na ''multiback'' i stavi kvote i pocetnu ''stake''...onda ce ti izracunati svaki ulog i moguci dobitak za sva tri ishoda 1-x-2

za ''sure bet'' je najbolje(jedino) igrati na ''betfair''..jer se tu kvote pomeraju i mozes igrati npr. 3+ pre tekme i kvotom 2.10....i ako padne gol u 35m(npr) kvota padne na 1.55..i tada prodas i imas siguran dobitak..i ne interesuje te kraj tekme.
to je samo primer,ima i drugih kombinacija....koje sam mozes da provalis,ako pratis malo,a da ne pricam o software-ima koji ti sve to izracunavaju u sekundi i stavljaju bet za tebe..i reaguju na svaku promenu na marketu....

pozz




(za jednu bivsu forumasicu ,koja ce procitati,pre ili kasnije)
ps...malena......opet si na forumu?:lol:
 
Ljudi imam dojavu za vikend. Fulam - Everton 1...kvota je preko 3 :)

Iskreno, ni ja nisam verovao da Englezi namestaju. Ali sam se uverio.Sto se tice tog meca, niko ne moze da garantuje da ce doci, ali igram je i ja. Dobio sam i ja dojavu. Radi se o cuvenom sistemu 3 za 3. Sada je red da Fulam pobedi. Ali to ne mora da znaci. Ne moraju oni ceo zivot da igraju tako. U svakom slucaju, ja sam to uplatio jer je Everton razocaran porazom od Fiorentine u kupu uefa, umorni su... A liga je nikad jaca, pa svako svakog moze da pobedi. Tako da i bez dojave, kec je po meni realan.

Takodje, imam info i za ovo, pa probajte na svoju odgovornost!!!

Livorno - Parma 1 (ista fora, sada je red da Livorno pobedi).
Viljareal - Saragosa 2 (takodje)

A sad se drzite dobro. Besiktas iz 2 u 1. Ja cu to da pratim sa 100 din jer ne smem da rizikujem. Ko ima muda nek iskombinuje nekako te 4. Pozdrav i srecno
 
Iskreno, ni ja nisam verovao da Englezi namestaju. Ali sam se uverio.Sto se tice tog meca, niko ne moze da garantuje da ce doci, ali igram je i ja. Dobio sam i ja dojavu. Radi se o cuvenom sistemu 3 za 3. Sada je red da Fulam pobedi. Ali to ne mora da znaci. Ne moraju oni ceo zivot da igraju tako. U svakom slucaju, ja sam to uplatio jer je Everton razocaran porazom od Fiorentine u kupu uefa, umorni su... A liga je nikad jaca, pa svako svakog moze da pobedi. Tako da i bez dojave, kec je po meni realan.

Takodje, imam info i za ovo, pa probajte na svoju odgovornost!!!

Livorno - Parma 1 (ista fora, sada je red da Livorno pobedi).
Viljareal - Saragosa 2 (takodje)

A sad se drzite dobro. Besiktas iz 2 u 1. Ja cu to da pratim sa 100 din jer ne smem da rizikujem. Ko ima muda nek iskombinuje nekako te 4. Pozdrav i srecno
Ja sam Besiktas iz 2 u 1 ukombinovao sa Tarantom iz 2 u 1 :D
 

Back
Top