Kladionica, tiketi, tipovi...

Jebemm ti mrtvi Arsenal,vode 2-0 i bude 2-2...

Odigram sa drugom tiket,ono sranjee Tip 12,gde su kvote za ponudjene utakmice vece za 0,5 nego iz standardne ponude.Znaci ako je kvota 1.35 u listi,onda je tu 1.40

Stavimo obojica po 6 utakmica,ja slepac stavim Arsenal i padnemo samo to,pogodili 11 tekmi.

Dobitak 11 956 din

Uplata 200 din (po 100 din)
 
Prabati Ferer - Janko HGM2 (-5.5)

Za one koji ne znaju, na kraju utakmice kad saberes gemove i Fereru oduzmes 5.5 gledas ko ima vise. Dakle Jankela sme da izgubi sa 5 gemova razlike, npr 6:4, 6:3. Obzirom da su oba igraca vec zavrsila ucesce nece biti toliko energican mec, kvota je 1.75.

Kakav kreten ovaj janko...dobije prvi set i posle ga odere ferer. Na kraju ga je dobio sa tacno 6 gemova razlike, da li treba napomenuti da sam popizzdeo veoma :dash:

A kad su igrali tipsa - janovic tukao sam cistu 2, kvota bila oko 2.5. I u trecem setu Janovic pravi dva brejka i ovaj nas kreten predaje mec, dakle stvarno on sto ume da me sjebbe to ne ume niko. Mnogo me nervira.
 
Izostanci:
ChievoVerona v Udinese Calcio
ChievoVerona: Squizzi (0/0 g), Cesar (6/0 d), Dramé (6/0 d), Frey (9/0 d)
Udinese Calcio: Benatia (7/0 d), Pinzi (7/1 m), Badu (6/0 m), Gabriel Silva (2/0 d) (all doubtful), Muriel (2/0 f), Willians (3/0 m), Pasquale (5/0 d), Domizzi (8/1 d)

Genoa v SSC Napoli
Genoa: Ferronetti (2/0 d), Vargas (2/0 m), Jorquera (8/0 m), Anselmo (3/0 m), Bovo (7/0 d)
SSC Napoli: Zuniga (8/0 m)

Parma FC v AC Siena
Parma FC: Santacroce (0/0 d), Galloppa (7/1 m) (both doubtful)
AC Siena: Martinez (0/0 d) (doubtful), Rodriguez (5/0 m), Rosina (6/0 m), Zè Eduardo (8/1 f), Larrondo (0/0 f)

Torino FC v Bologna FC
Torino FC: Suciu (0/0 m)
Bologna FC: Carvalho (4/0 d), Acquafresca (4/0 f), Gimenez (2/0 f), Natali (4/0 d), Morleo (10/0 d)

Atalanta Bergamo v Inter Milano
Atalanta Bergamo: Bellini (4/0 d), Scozzarella (3/0 m) (both doubtful), Radovanovic (0/0 m), Ferreira Pinto (0/0 m), Capelli (0/0 d)
Inter Milano: Coutinho (5/1 m), Obi (1/0 m), Mariga (0/0 m), Sneijder (5/1 m), Chivu (0/0 d), Stankovic (0/0 m), Ranocchia (11/1 d), Samuel (7/1 d), Mudingayi (6/0 m) (doubtful)
 
Tiket 1:
Lakers 1
Oklahoma 1
FK Partizan 1
Željezničar 1
Porto 1
Atl. Madrid 1
Barselona 2

Kvota 4

Tiket 2:
Parma 1
Njukastl 1
Leverkuzen 2
Atl.Madrid 1 & D2+
Barselona 3+
Monpelje GG

Kvota 28

Tiket 3:
Parma 1
Napoli 2
Inter 2
Monpelje GG
Roma GG3+
Liverpul GG3+

Kvota 36
 
Poslednja izmena:
Brooklyn – Orlando 1 – Dal opće ima smisla pisati analizu za ovaj par? To kažem zato jer su međusobno igrali prije 2 dana i Orlando je doživo totalnu katastrofu. Izgubili su sa 39 poena razlike od Brooklyna. Situacija praktički ista. Orlandu fali Turkoglu, Harrington, Nelson i Jones, a Brooklynu Wallace i Brooks. Tu vam je analiza od prošlog puta da se ne ponavljam -> Ja nikako ne respektam ovu momčad Orlanda, neki se nisu složili samnom u tom pogledu, al ponavljam moje osobno mišljenje je da su jako slabi i da samo ovise o tim tricama koje su ih moram priznati na trenutke nevjerojatno išle. Naravno to se zna desiti, al na većem uzorku im predviđam puno poraza. Brooklyn je pak momčad koja mi se stvarno sviđa, mislim da su dobro pokriveni na svim pozicijama i da imaju potencijala da naprave nešto. Ono što je minus kod ovog tipa je da su zadnje dvije utakmice pokazale koliko zapravo Brooklynu fali Wallace koji se ozljedio u prvoj tekmi sezone i danas najvjerojatnije neće igrati. Na njegovoj poziciji nemaju adekvatne zamjene i mislim da bi im bilo pametno tražiti neko rješenje. Ma šta je pričam, shvatili su to i oni sami. Ali taj hendikep ne igranja čvrstog Wallaca mislim da će protiv Orlanda biti u stanju nadoknaditi.

J.Smith 14,5 over – J.Smith je sad glavni igrač Atlante otkad je Johnson promijenio klub. Da je Smith u krizi to je jasno vidljivo iz njegovih brojki koje su zasad smiješne i naravno očekujem da puno popravi ono što mu trenutno piše u statistici. Znači uzima 17.3 šuta u prosjeku i 3.3 slobodna ali su mu postotci ubačaja toliko loši da je na prosjeku od samo 14 koševa. ZASAD! To nema šanse da ostane tako i cijeli život bi igrao na igrača koji uzima toliko šuteva overe na marginu od 14,5. Mislim prošlu tekmu je uzeo 19 šuteva i 5 slobodnih. Mislim da je ovo premala margina za njega.

Oklahoma – Cleveland 1 – Svi znamo da je Oklahoma jedna od najboljih momčadi lige, trenutno se možda još traže jer su imali taj čuveni trejd Hardena pa se još uvijek slažu kockice, al mislim da u ovom duelu nema previše razmišljanja. Od Clevelanda ne treba očekivati neke stvari kad igraju gostima i ako sam igrao protiv njih kad su dolazili u goste Golden Stateu nema razloga da ne igram protiv njih i danas.
 

Back
Top