KIfoskolioza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

breksna

Početnik
Poruka
3
Molim osobe koje imaju kifoskoliozu ikoje imaju neka iskustva u lecenju,da mi se jave.Samo kifoza,samo skolioza ili kifoskolioza.Ako ste se lecili kod nas ili u inostranstvu,na Banjici ili u Nemackoj,pisite i pomozite mi da i ja resim ovaj problem.On je skoro nevidljiv,ali ipak postoji.Cesto imam komplekse zbog toga,pomozite mi da ih se resim.
MOLIM VAS!!!!!!!!!!!!!!
Pisite na mejl ili ovako,preko ceta.
Imam 24 godine i student sam Filozofskog fakulteta,jos koji mesec.
MOLIM VAS!
Breksna
 
Skolioza se uspesno leci hiropraktikom (kifoza takodje, ali malo teze), sto se ranije zapocne sa lecenjem - uspeh je izvesniji. Hiropraktikom se tretira krivina kicme do 30 stepeni i manipulaciju sme izvoditi samo dobro obucena, strucna osoba. Osnova ovog lecenja je provera namestanje kukova, u koliko postoji dislokacija kuka, koja je u 99% slucajeva uzrok krivljenja kicme. Proces okostavanja se zavrsava u 25.god., tako da je najbolje da sto pre pocnes sa tretmanima. U Sarajevu postoji odlican Centar (Joga & Medicus Centar) za otklanjanje raznih oboljenja kicme, potrebno je dosta tretmana...
 
Ali ja vec imam 24,i do sada sam se lecila na Banjici,vise puta se operisala,ali jos uvek se to malo primeti.Operisao me je dr Klisic,a kada je on otisao u penziju,nastavio je dr Filipovic.Oni kazu da su jako puno uradili,da nisu sda bi bila savijena do zemlje,a to sto se malo primeti nije problem.Ja znam da su dosya uradili,ali i to malo je meni jako puno.Nadam se da me razumete.
Da li niko ne zeli o tome da prica ili jednostavno kod nas nema osoba sa takvim problemom,sto ne bi rekla po guzvi koju godinama,tj.vec 22 godine dozivljavam na Banjici.
 
ja imam problem sa kifoskoliozom vec , brat bratu 2 i kusur godina...lecena sam na Banjici 15 godina...i presla sam na VMA ( terapija samo)...vezbe su kljucne, kao i plivanje...ali mora se biti uporan! Znaci kazes sebi ''dobro jutro'' i pocnes da ih radis :)))
 
Ali ja vec imam 24,i do sada sam se lecila na Banjici,vise puta se operisala,ali jos uvek se to malo primeti.Operisao me je dr Klisic,a kada je on otisao u penziju,nastavio je dr Filipovic.Oni kazu da su jako puno uradili,da nisu sda bi bila savijena do zemlje,a to sto se malo primeti nije problem.Ja znam da su dosya uradili,ali i to malo je meni jako puno.Nadam se da me razumete.
Da li niko ne zeli o tome da prica ili jednostavno kod nas nema osoba sa takvim problemom,sto ne bi rekla po guzvi koju godinama,tj.vec 22 godine dozivljavam na Banjici.

cao ja sam operisala kifoskoliozu al mi je i dalje krivina 45c imala sam tri porodjaja i nista mi se nije desilo malo sam buckasta neradim vezbe al hvala bogu nemam tegoba sad imam 32god i dobro je a u buduce neznam kako ce biti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top