ELEKTRONSKA POSTA-----POMOC

STEFANELI

Obećava
Poruka
88
Nemogu nikako da saljem elektronsku postu vec samo da je primam,moze li mi neko reci sta da radim .Slabo se razumijem u to.kada posaljem poruku javlja mi se sledeci tekst :|
The message could not be sent because the server rejected the senders emajl adress.ILIThe host SMTP COULD NOT BE FOUND. MOLIM VAS DA MI NEKO POMOGNE .HVALA :o
 
CEk cek... Nije nam rekao na za sta podesava... Mislim (Eunet, Sezam, Inffo,) Oni se podesavaju

smtp.pa ime servera i net, ili com, ili co yu... ili ne znam sta vec... Ali on mozda podesava Yahoo ili MSN...

O cemu je rec... Mora da radi

P.S. IncrediMail je extra, imas ga u DOWNLAOD SOFTWERA NA OVOM FORUMU
 
Sada imam drugi problem pa opet molim za pomoc.Kada izlazim iz outluk expressa pojavi mi se prozor u kome pise sledece: To fre uo disk space .O.Express can compakt messages.This may take up to a few minutes. A u istom prozoru ima mala kockica za znak potvrde u kojoj nema nista a pored nje pise:Do not show me this again. T o mi se desava evo vec par dana i uopste neznam sta da radim posto neznam engleski ,neznam ni da prevedem pa molim da mi sto pre odgovorite u cemu je problem i sta treba da radim.Na kraju samo da kazem da sam pocetnik u radu sa kompjuterom tako da mi treba sto jednostavnije a preciznije objasnjenje.
 
STEFANELI:
Sada imam drugi problem pa opet molim za pomoc.Kada izlazim iz outluk expressa pojavi mi se prozor u kome pise sledece: To fre uo disk space .O.Express can compakt messages.This may take up to a few minutes. A u istom prozoru ima mala kockica za znak potvrde u kojoj nema nista a pored nje pise:Do not show me this again. T o mi se desava evo vec par dana i uopste neznam sta da radim posto neznam engleski ,neznam ni da prevedem pa molim da mi sto pre odgovorite u cemu je problem i sta treba da radim.Na kraju samo da kazem da sam pocetnik u radu sa kompjuterom tako da mi treba sto jednostavnije a preciznije objasnjenje.
Budi bez brige, a ako te nervira taj prozor cekiraj tu opciju donot show again i sve ce to biti odradjeno u pozadini.
 
Kako da provjerim dali mi je zarazena posta koja mi stize.Koristim OUTLUK EXSPRES I KASPERSKI ANTIVIRUS.Kada mi stigne neka poruka od nepoznatog posiljaoca i kada hocu da je otvorim javi mi se prozor u kome me pita da li sam sigurna da hocu to da uradim .Ja nesmijem da je otvorim jer neznam jeli zarazena a nikako ne uspijevam da je provjerim .Molim vas da mi neko objasni kako se to radi.
 

Back
Top