beogradjani u nemackoj

sienna:
el vi obozavate tokio hotel i US5? mislim jesu li oni popularni u srbiji?/QUOTE]
Sto se tice Tokio Hotela bas i nisu poularni,ima nas veoma malo koji slusamo njih,uglavnom svi misle da su jos klinci i da uzasno pevaju.Uostalom pogledaj sta su sve pisali u vezi njih na toj temi u muzici.
A US5 je ja mislim jos manje popularan!!Ja ga slusam i jos uvek nisam upoznala nikog ko ih voli i slusa njihovu muziku.
Tako ti je to ovde,svi slusaju ili amricku muziku(poput Britney.Beyonce i co.) ili narodnjake...
 
Tokio Hotel =
love-smiley-040.gif

US5 =
vomit-smiley-007.gif

Bar za mene... :D
 
lepo, lepo...
ne znam sta da kazem! ;)

i Tamplja, blago tvojoj sestri sto ima sve petice, ne znam sta da ti kazem, mozda je razlika u nemackoj i austriji, ili je ona jednostavno pametnija od mene... :roll:

uglavnom,...jel ste vi sve iz beograda ili....???
 
Loitsche (near Magdeburg, (Eastern) Germany)
Tu zivi TH!!!!!!
Pa onda 'ocu i ja!!!!!
Sto je manji to je bolje,vece sanse da se sretnemo,i tom kaze udaj se za mene!!!!:twisted:
Ma zezam se!!!!!!!Nego mi deluje kao lep i miran grad!!!!
 
ne stvarno, nisam znala!!
stvarno sam milslila da su iz amerike, milsila sam da su neke pubetetilje koji su glupi da zavrsi high school itd.
a vidi oni su iz nemacke!! :p
a sad mi je jasno sto su trebali da imaju concert u mom gradu!! a ja sam se bas pitala sto bi neka americka grupa dosla u dosadan wiesbaden!!!
 

Back
Top