STA MISLITE O POLICIJI ?

bobanms

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.150
Pazi sad ovo lik je inspektor u policiji za narkotike a diluje gudru .
Neki nesretnik uhvatio sina da se radi pa trk u policiju da to
prijavi . I tako obijao pragove kancelarija dok mu nije
doslo iz dupeta u glavu da su skoro svi inspektori u dilu sa
dilerima . Pao mu mrak na oci uzeo stvar u svoje ruke
kad da vidis belaja napadose ga mafijasi u dilu sa murijom .
Sad lepo mardeljise zbog raznih dela koje su mu nakacili a ekipa i dalje
sljaka nesmetano i u talu . :confused:
 
bobanms:
Pazi sad ovo lik je inspektor u policiji za narkotike a diluje gudru .
Neki nesretnik uhvatio sina da se radi pa trk u policiju da to
prijavi . I tako obijao pragove kancelarija dok mu nije
doslo iz dupeta u glavu da su skoro svi inspektori u dilu sa
dilerima . Pao mu mrak na oci uzeo stvar u svoje ruke
kad da vidis belaja napadose ga mafijasi u dilu sa murijom .
Sad lepo mardeljise zbog raznih dela koje su mu nakacili a ekipa i dalje
sljaka nesmetano i u talu . :confused:


To je tacno. I ne samo za drogu, vec i za aute, recimo dozvole.
Ja znam za nekog inspektora koji je prodavao zaplijenjene aute na crno naravno,. I to je to.
 
Mislim da su poslednji ološ, čast izuzetcima kojih je jako malo... mislim da ih je većina u sprezi sa narko i auto mafijom i da ne rade ništa, osim što tu i tamo naplate po neki saobraćajni prekršaj i to samo sirotinji, koja vozi krš- automobile.. one sa besnim limuzinama ne smeju ni da zaustave...
 
Čuo sam od nenih studenata...

Kažu mi ljudi da su skoro murijaši imali neke svoje protestne šetnje.Kerovi su na

demonstracijama šetali naoružani da ih Delije,Grobari,Radovi navijači i besni studenti ne bi

našli i isamburali.
Zna li neko,nešto o ovome?
 
I u vojsci i u policiji postoje ljudi koji su sramota za profesiju. Nista se ne razlikuje ni od ostatka drustva.
Ipak, mislim da su u manjem broju nego ljudi, profesionalci, koji rade svoj posao kako treba.

U ime ljudi svih profesija koji trpe sra..a ostalih, zamolio bih da ne bude bas tolikog pljuvanja ili vredjanja.
Nadam se da cete da prihvatite moju sugestiju. Hvala.
 
mač-ak:
A da znaš,kako je bilo 05.10.2000.
U ul.Majke Jevrosime, kada su uplakani i usrani od straha izlazili da se predaju demonstrantima.Nekima se nije moglo prići koliko su bazdili na izmet.


Zao mi je sto nismo mi izasli na ulicu da tu ludu masu PREGAZIMO TENKOVIMA :lol: , a bas su lepo demonstranti napravili doneli su bolju vladu i lepsa vremena , kako se sada lepo zivi , promene su cudo ... ima svega , ima para na bacanje ali ne u nasim dzepovima ... ZIVELE PROMENE :lol: !!!!!
 
Whitenicky vidim da ti je zao sto ti je Slobica pao u "Mardelj" ali jbg.... Sta je tu je.... vase vreme je proslo... Nece vise biti tenkova i maltretiranja demonstranata po ulicama... Uopste ne kapiram takve kao ti sto se jos uvek loze na panduraciju! Budi ti PANDURCINA u svojoj kuci sa svojim tatom i mamom a nas normalne zaobidji
 
whitenicky:
Zao mi je sto nismo mi izasli na ulicu da tu ludu masu PREGAZIMO TENKOVIMA :lol: , a bas su lepo demonstranti napravili doneli su bolju vladu i lepsa vremena , kako se sada lepo zivi , promene su cudo ... ima svega , ima para na bacanje ali ne u nasim dzepovima ... ZIVELE PROMENE :lol: !!!!!




S T R A Š N O !!!



T e b e t r e b a n a j u r i t i i z a r m i j e.
 
Alo ljudi i meni je matori policajac. Pa ja imam probleme sa negovim kolegama.
veliki broj kazni za voznju bez dozvole,i voznju bez kacige.
A ON NI PRSTOM DA MAKNE
Sad sta vi mislite da je to fer?
A sto se tice sa bobanms-ovom izjavom za narko-diler-inspektore mislim da ima takvih, ali bez uvrede to su naj pre doseljenici sa kosova.
 
OpFor:
I u vojsci i u policiji postoje ljudi koji su sramota za profesiju. Nista se ne razlikuje ni od ostatka drustva.
Ipak, mislim da su u manjem broju nego ljudi, profesionalci, koji rade svoj posao kako treba.

U ime ljudi svih profesija koji trpe sra..a ostalih, zamolio bih da ne bude bas tolikog pljuvanja ili vredjanja.
Nadam se da cete da prihvatite moju sugestiju. Hvala.
Sasvim se slažem! I oni su ljudi sa manama i vrlinama, i mislim da je nepošteno generalizovati celu policiju zbog onih koji joj uništavaju ugled.
Ako neko ima razloga da ih ne voli onda sam to ja. Imala sam OGROMNU želju da radim u policiji, i bez obzira na sve još uvek je imam. Predala sam molbu i dokumenta pre dve godine, i čitave dve godine sam slušala razne izgovore od "nadležnih" zašto me ne zovu da radim. Navodno treba im moj profil(specijalni pedagog za prevenciju i resocijalizaciju), ali još nije odobren prijem, pa izbori, pa usvajanje budžeta, itd. Moja molba je zvanično razmatrana tek kada sam prešla starosnu granicu, što su oni i čekali.Kada sam napunila tačno 30 godina tada su počeli ozbiljnije da se bave sa mnom, jer su znali da Ministarstvo to neće odobriti.Inspektor koji je vršio provere mi je rekao da ne postoji ni jedna prepreka što se njega tiče, nemam ni jednu mrlju u biografiji, ali on se na žalost nije pitao ništa.Da skratim, nakon dve godine čekanja, obavestili su me da me odbijaju zbog starosne granice. Pa naravno, kad nisu mogli ništa drugo da mi nađu! Kasnije sam shvatila da je jedna osoba (baš ta koja mi je pričala kako ću dobiti posao SIGURNO) imala neraščišćene račune sa mojim ocem(koji je čist kao suza pa kao takav ne odgovara)a kao rezultat toga što nije mogao da ga "slomi"- ja nisam primljena.
Sve ovo sam napisala da ljudi shvate da i pored toga što imam loše iskustvo, to mi ne daje za pravo da sve policajce stavljam u isti koš, jer među njima ima dosta mojih drugova koji časno obavljaju svoj posao.
I još nešto, policija se ne sastoji samo od saobraćajaca i ljudi u kordonima, ima i drugih poslova!
 
von Richthofen:
Whitenicky vidim da ti je zao sto ti je Slobica pao u "Mardelj" ali jbg.... Sta je tu je.... vase vreme je proslo... Nece vise biti tenkova i maltretiranja demonstranata po ulicama... Uopste ne kapiram takve kao ti sto se jos uvek loze na panduraciju! Budi ti PANDURCINA u svojoj kuci sa svojim tatom i mamom a nas normalne zaobidji

Hhahhahhahhaa :) , nisam ja pandur ... a sa roditeljima ne zivim od svoje 14 ... a vidim da ste svi normalni nakon ovih promena :) !!!! Ti narocito :)
 

Back
Top