Kolekcionar tangi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nekako sam bio skloniji da skupljam zenske boxerice...
I uvek kada bi mi jedna devojka pruzila bolji uzitak njoj sam poklanjao boxerice ove predhodne i sve tako u krug. To mu dodje kao neki duh zajednistva i mali znak paznje za nezaboravne trenutke. A sa druge strane nisam morao da trosim novac na takve stvari posto sa odvratno skrt i sebican.... Dakle... to bi bio spoj lepog i korisnog.
 
Ne, nikad nisam uzimao njihove gacice. A mislim i da ih one ne bi ni dale, jer u principu te gacice i kostaju, pa ne verujem da bi ih se bas tako rado odricale.
Sad razni ljudi imaju razne fetise, a meni je ipak golisavo telo sladje nego njene gacice.
 
Petar_Pan:
Ne, nikad nisam uzimao njihove gacice. A mislim i da ih one ne bi ni dale, jer u principu te gacice i kostaju, pa ne verujem da bi ih se bas tako rado odricale.
Sad razni ljudi imaju razne fetise, a meni je ipak golisavo telo sladje nego njene gacice.
Pa nisu svi kao ti cicije.
Ja bih joj odmah poklonio gace a nosim skuplje nego njihove tange u proseku.
 
Gryphon:
Pa nisu svi kao ti cicije.
Ja bih joj odmah poklonio gace a nosim skuplje nego njihove tange u proseku.
:? Ti znas kakav sam ja. Kako vam to svakodnevno vredjanje nije dosadno vise...

Inace naravno da ni ja ne poklanjam gace nikom... u principu nijedna nije nikad ni trazila tako nesto... A i da trazi morace sama da ih skine... :lol:
 
Petar_Pan:
:? Ti znas kakav sam ja. Kako vam to svakodnevno vredjanje nije dosadno vise...

Inace naravno da ni ja ne poklanjam gace nikom... u principu nijedna nije nikad ni trazila tako nesto... A i da trazi morace sama da ih skine... :lol:
Sto te vredja nesto ako je karakteristika tvoje persone.
To moras prihvatiti i nemoj se vise vredjati na tako nesto,
ako te vredja onda bi mogao to promeniti.
 
nikodim:
Mozda se devojke malo stidiljivije po tom pitanju... trebalo je da joj ponudis svoje gacice.
Ko zna, mozda bi ih i uzela...
Ne vidim sta ce nekoj moje gacice... Mozda da ih stavi mesto jastuka nocu... :lol: Ili mozda da ih mirise kad se samozadovoljava... :lol: Ili mozda specijalno da joj keva i cale ili ne daj boze neki buduci tip nadje u sobi... :lol:
 
Petar_Pan:
A sta ti znas o karakteristikama moje persone? Ili ono lupetamo lupetanja radi... kao i obicno... :lol:
Ja uopste ne lupam, nego sam to iz tvojeg posta zakljucio.
Napisao si dva reda i stiga u njih naglasis da te gacice verovatno kostaju pa ih se
zbog toga ne bi odricale. Pored svih mogucih objasnjenja ti ubode bas ovo, tesko da je slucajno.
Pa stoga mislim da je to odraz tvog razmisljanja, a ne tudjeg.
A i onako te po forumu prozivaju da si cicija. Pa mi nije bilo tesko zakljuciti gore navedeno.
 
Gryphon:
Ja uopste ne lupam, nego sam to iz tvojeg posta zakljucio.
Napisao si dva reda i stiga u njih naglasis da te gacice verovatno kostaju pa ih se
zbog toga ne bi odricale. Pored svih mogucih objasnjenja ti ubode bas ovo, tesko da je slucajno.
Pa stoga mislim da je to odraz tvog razmisljanja, a ne tudjeg.
A i onako te po forumu prozivaju da si cicija. Pa mi nije bilo tesko zakljuciti gore navedeno.
Naravno da nije slucajno... ja znam kako one razmisljaju i znam njihovu materijalnu situaciju... uglavnom zive od dzeparca od caleta i nemaju para na bacanje...
Takodje je vrlo lako uociti kad od neke trazis 20 din jer nemas sitno a ona dobije slog zbog toga... :lol: Onda takodje znas njenu materijalnu situaciju... :P
Takodje ako nekog nazivas cicijom trebalo bi da bar malo poznajes njegovu materijalnu situaciju... :wink: Takodje bi mogao i svoju da sagledas... :lol:
 
Psihologue:
@ PETAR PAN
@ GRIPHON

Ili znate neshto o tangama ili ne znate .
Ili ste iz sela ili iz velikog grada.
Ili jurite devojke preko PP ili kidate tange
Ili ste ugrozeni ili niste

Dajte gech je o tangama.
Rekao sam da devojke koje su samnom nose iskljucivo "shoto-gace",
njet tange onda seru na dve gomile.
 
Petar_Pan:
Naravno da nije slucajno... ja znam kako one razmisljaju i znam njihovu materijalnu situaciju... uglavnom zive od dzeparca od caleta i nemaju para na bacanje...
Takodje je vrlo lako uociti kad od neke trazis 20 din jer nemas sitno a ona dobije slog zbog toga... :lol: Onda takodje znas njenu materijalnu situaciju... :P
Takodje ako nekog nazivas cicijom trebalo bi da bar malo poznajes njegovu materijalnu situaciju... :wink: Takodje bi mogao i svoju da sagledas... :lol:
Ocigledno jurimo razlicite devojke. Ja sam ove sa dzeparcem prerastao
obicno devojke mojih godina rade. :lol:
A izvrnuo si pojam cicije koji nema veze sa materijalnom situacijom osobe,
jel svako normalan nikoga nece nazvati cicijom ako je svestan da covek nema, vec obrnuto.

NECU SE VISE RASPRAVLJATI, SINKE IZVINJAVAM SE NA CHATOVANJU.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top