muchenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
zasto ponekad pushtam da me muche. iako mogu da reagujem. pushtam neke nepravde.
zato stho mi nije stalo
a kad odreagujem onda se osecam bolje ali kao svejedno mi je
ne znam shta sam htela, je l kelis josh moderatorka cao kelis
kako ste :)
 
Kad sam isao na regrutaciju(ono kao prvi put na pregled kod lekara da te stave na listu)imali smo nesto kod psihologa ko test...ono zaokruzi pod a),b) il c) i jedno od ponudjenih odgovora na neko pitanje koga se vise i ne secam bilo je nesto tipa"nista sto uradim ne pricinjava mi zadovoljstvo"...to je u potpunosti opisivalo moje unutresnje stanje u situaciji o kojoj je govorilo to pitanje koga se ne secam...al namerno nisam zaokruzio da ne pomisle da nisam normalan...sto bi bilo i dobro jer bi me mozda oslobodili vojske al odma sam shvatio da ja samo imam neki blazi pshicki poremecaj zbog koga se ne oslobadja od vojske pa sam znao da bi me samo jos malo vise smarali kod psihologa u najboljem slucaju ili bi mislili da se foliram,tako da sam zaokruzio neki konvencionalan odgovor za koji se otprilike i ocekuje da zaokruzis....
Mozda si mazohista,pa deo tebe potajno uziva da te sikaniraju.
Mozda ne volis sebe dovoljno,ili uopste,ili se ne postujes ili nisi zadovoljna sobom(a ko jeste).
Mozda si stidljiva.
Mozda samo znas da nisi dovoljno jaka da se suprodstavis pa unapred znas kako ce da se sve zavrsi.
Mozda su te zlostavljali od malena pa ti uslo u naviku.
Mozda,mozda,mozda...
 
Jedno vreme sam se gadno tripovao da postoje pravda, vrlina, neko gore... ZA`EBI TO!!!!!!!
Izbaci sva ta govna iz glave i pocni da zivis, ozbiljno ti kazem, nemoj da se sebi unistavas zivot, samo ces da budes konstantno u depresiji, ljudi oko tebe te nece ceniti.. znas vec!
Nemoj to sebi da dozvolis.. prvo sto nista nema poentu, tako da nemas sta da izgubis! Idi zezaj se, provodi se, uzivaj...
Zamisli npr. da umires i kazes sebi u tom trenutku nesto u fazonu - ahh, sta bih dao da sam jos malo ziv, kako bih uzivao u svakoj sitnici... radovao se... Odnosno pokusas zaista da shvatis da ces da umres (ne samo da konstatujes i pomislis povrsno), kad bi samo znala koliko ce ti zivot dobiti draz.. dobices volju da zivis..
Kako je strava feeling sto smo zivi.. kako bi nam bilo dosadno da nismo :)
Time is ticking away... have fun till you still have time..
enjoy my dear friend, enjoy..
 
jagodica opet udara na patetiku ali obavezno kad je ona u pitanju...
kad se radi o nekom drugom, nije joj nikakav problem da bude nepravedna pa cak i pravi gad...

dakle, jagodice ne buni se...mozda bi trebalo vise da te muce s obzirom kako se ti ponasas prema ljudima...to po meni nije nikakva nepravda...
 
Serj Tankian:
Jedno vreme sam se gadno tripovao da postoje pravda, vrlina, neko gore... ZA`EBI TO!!!!!!!
Izbaci sva ta govna iz glave i pocni da zivis, ozbiljno ti kazem, nemoj da se sebi unistavas zivot, samo ces da budes konstantno u depresiji, ljudi oko tebe te nece ceniti.. znas vec!
Nemoj to sebi da dozvolis.. prvo sto nista nema poentu, tako da nemas sta da izgubis! Idi zezaj se, provodi se, uzivaj...
Zamisli npr. da umires i kazes sebi u tom trenutku nesto u fazonu - ahh, sta bih dao da sam jos malo ziv, kako bih uzivao u svakoj sitnici... radovao se... Odnosno pokusas zaista da shvatis da ces da umres (ne samo da konstatujes i pomislis povrsno), kad bi samo znala koliko ce ti zivot dobiti draz.. dobices volju da zivis..
Kako je strava feeling sto smo zivi.. kako bi nam bilo dosadno da nismo :)
Time is ticking away... have fun till you still have time..
enjoy my dear friend, enjoy..

Gather ye rosebuds while ye may,
Old Time is still a-flying:
And this same flower that smiles to-day
To-morrow will be dying.

:-) :-) :-) :-) :-)
 
?:
zasto ponekad pushtam da me muche. iako mogu da reagujem. pushtam neke nepravde.
zato stho mi nije stalo
a kad odreagujem onda se osecam bolje ali kao svejedno mi je
ne znam shta sam htela, je l kelis josh moderatorka cao kelis
kako ste :)

Zato sto ti je svejedno,sama si dala odgovor na svoje pitanje.A ako hoces da pitas nesto iskreno da dobijes odgovor o sebi,moras da pitas nekog ko te mnogo voli,samo on moze da ti kaze tacno sta ti treba i zasto je sve to tako.
 
Jagodice, aj te mnogo volim i ja cu ti najiskrenije reci.
Ugojila si se bwe mnogo u zadnje vreme, i zato te ljudi zayebavaju, ali ne brini naviknuce se vec ;)
 
?:
zasto ponekad pushtam da me muche. iako mogu da reagujem. pushtam neke nepravde.
zato stho mi nije stalo
a kad odreagujem onda se osecam bolje ali kao svejedno mi je
ne znam shta sam htela, je l kelis josh moderatorka cao kelis
kako ste :)
toi je jer si dobra i jer si pobornijk harmonije u svemiru
ili sav taj ejakulat unistio tvoje sive tjelije pa tako...ne razlikujes dobro od loseg
 
Mucenje. Juce sam gledao neki mega-glupi film 'Kesern', i mislim da sam trebao da povedem nekog japanca da mi objasni sta se dovraga izdesavalo na platnu. Ali, poenta je bila filma da:
1)ljudi su zli
2)ljudi su glupi
3)ljudi su jako glupi i zli
4)japanci ce koristiti ruska slova u dalekoj, ali opipljivoj buducnosti
5)japanci su zli
 
luckastalutkica:
Zato sto ti je svejedno,sama si dala odgovor na svoje pitanje.A ako hoces da pitas nesto iskreno da dobijes odgovor o sebi,moras da pitas nekog ko te mnogo voli,samo on moze da ti kaze tacno sta ti treba i zasto je sve to tako.
triput ura za mrsavog filozofa
hip hip hurej
hip hip hurej
hip hip hurej
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top