Omiljeni KV bend!!!

Omiljeni KV bend

  • Dečja radost

    glasova: 4 12,1%
  • Akt

    glasova: 2 6,1%
  • Cezar

    glasova: 0 0,0%
  • Tobacco road

    glasova: 0 0,0%
  • Truth of the tripleX (glupa Krstaričina cenzura, ne prihvata tri iksa!!!)

    glasova: 7 21,2%
  • NoChoice!

    glasova: 12 36,4%
  • Skipped (kako god da se sada zovu :) )

    glasova: 2 6,1%
  • Reparacija

    glasova: 0 0,0%
  • Istok

    glasova: 1 3,0%
  • neko drugi - izjasnite se ko

    glasova: 5 15,2%

  • Ukupno glasova
    33
  • Anketa je zatvorena .

guitarrr_babe

Domaćin
Poruka
4.383
Hajde, hajde, idemo jedno glasanje! Ako vas ne mrzi, unesite i maleno obrazloženje. Možda ovde ima i onih koji u pomenutim bendovima sviraju, pa će im možda koristiti.

ubacite svoje glasačke listiće u kutiju... na tri, četiri... sad.
 
definitivno najbolji band svih vremena iz kraljeva je TOTAL FAILURE (poznatiji kao totalni promašaj).

a u anketu bi se inače mogli dodati bandovi tipa concrete, poslednji dan septembra, lifeless, gore navedeni band (koji je i najveći band from kv) i naravno opasnost po društvo (koje se ne sme zaboraviti kada je u pitanju kraljevačka scena). nikako se ne smeju izostaviti kraljevačke legende HOĆU! NEĆU? i jedini band iz kraljeva koji je nastupao na exitu, PunisheD!!!

ps.anger_project neću da spominjem jer su se podelili u dva već pomenuta banda koji sviraju njihove stvari...
 
raputation su totalno različit fazon od svih ostalih gore navedenih bandova. tako da ne mogu da se porede. anger_project se raspao u neke dve ekipe. jedna je lifeless, a druga entropy (ex skipped). bubnjar je jedini član sva tri banda.
 
Pa ljudi pise se THE TRUTH OF TRIPLE X a ne TRUTH OF THE TRIPLE X ali nema veze, nema ljutnje. I Cyrix respect za TOTALNI PROMASAJ mada sumnjam da ovde iko zna za njih iako su jos sredinom devedesetih imali izdanje u Japanu ali nikad nije kasno da se ljudi edukuju.
 
Jel neko od vas, bagro metalska cuo za Mortal Agony i Mortuus? Medjutim, sa obzirom da ovi bendovi spadaju u bivse, glasao bih za Punished, ali posto ih se niko od bagre nije pre setio i ako su najbolji, moj glas ide za THE TRUTH OF x X x. Bas sam im onomad svirao probu pred koncert u BG-u, jer je Nikola, kreten, izdao hard core i nije mog'o da prisustvuje generalnoj probi zbog strucne literature. Na kraju krajeva, svi su oni debili, a narocito cimer Felixxx, debela i tupava macketina. Pomenuo bih i OPD cije se uskrsnuce zvanicno najavljuje, kao i one zgubidane Concrete.
 
e, sto sam se izlupala sa ovim reperima :) sta cu, sirota ja. would you forgive me? ima li sanse da se ispravim sada (mislim, da napisem reputacija :) )

dalje, posto sam prosle godine isla bozesacuvajslabo na svirke, nisam u toku, avaj.

ali, ako mogu da se objasnim - ovo sam potegla izmedju ostalog da vidim od vas sta sve jos ima :) mislim, bilo mi glupo da pitam. kao, ej, a ko jos svira? i, eto, sad sam odala tajnu.

me'n'my big mouth :)

(jel ovo poslednje samo meni zvucalo perverzno?)

sledeca stvar... cek da se setim.

nisam pomenula jos gomilu starijih bendova (eto, sad mi prodjose excalibur i averna kroz glavu), ali nekako sam pre mislila na nase juniore (junior je ko je junior u srcu, dakle i Vojkan i Gaca se racunaju).

a bogme i sa triple x sam se izlupala. evo, zamisli da nisam napisala the i stvar resena
 
7UP:
Nisam rekao da ih Nikola nikad nije slushao, nego da ih nije slushao u to vreme, a to je velika razlika u tumachenju mojih misli. Nikola je dobar lik, malo napaljen, ali boze moj, jednom chovek ima 18 godina.
Glupo mi je da chitam ovde izjave balavaca koji velichaju T.P. ili Hocu? NECU!, a nisu ih gledali kada su razarali po Srbiji i shire. Stoga SHUT THE *** UP (samocenzura :) )
Blago tebi...
 
E vidis, ja sam se druzio sa ljudima iz tog benda, pa jel treba da kazem tebi shut the **** up, bolji sam od tebe? TP i HN jesu za velicanje, zasto da ne, cak i od ljudi koji su se rodili malo kasnije. U tome nema nicega loseg. Bar za ljude koji mogu da konstolisu svoj ego.
Just for the record :)

Alo ratniche, a Averna (ako sam dobro napisao :)) ;)
 
U sustini je ipak u pravu. Ljudi ne znaju za njih i to je to. E sad, da li tebi to sto znas za njih vreovatno pre njega daje za pravo da jedino ti mozes da pricas o problemu. Kao sto sam i rekao, normalno bi bilo da ga podrzis, a ne da se ponasas kao da si baja jer si malo stariji. He, he, ucio sam Popa da svira, ako te bas interesuje :p
 
7UP:
Nije vredno pomena vezujuci ga za bend. Shta je? Ljubav na vidiku? Drago mi je! Zaista! 8)
Uopste ne razumem zasto si se nakacio?
Zar ti nemas pametnija posla?
******, zezala sam njega zato sto je ovde postovao, i prestani vise da me smaras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
apache:
Uopste ne razumem zasto si se nakacio?
Zar ti nemas pametnija posla?
******, zezala sam njega zato sto je ovde postovao, i prestani vise da me smaras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alo! Nemoj tako!!! Mozda je ljubav na vidiku, hm?
 
7UP:
po chemu blago meni? hocesh da kazesh da je Nikola ikada gledao uzivo T.P.? To ti je isto kao shto se neki pale na hipi pokret, kao - kako je sve to cool - a sve su videli samo na tv ekranu... 'ajde pljuj me ponovo. I'm still standing!
Pa sta ako ih nikada nije gledao uzivo?!
Sta ne smem da kazem da mi se neki bend svidja ako nisam imala priliku da ih gledam uzivo....
Moji postovi ovde su bili interna zezanja, upucena drugim ljudima, a ne tebi
Mozda si ti ovde najstariji, ali ipak mislim da je vreme da malo ODRASTES
 

Back
Top