Dance-objedinjena-tema

Jel zna neko mozda ko je izvodjac ove pesme,ne znam ni ime ni izvodjaca.Disco je stvar osamdesetih,bila je hit.Znam samo da na pocetku pesme kaze:`I`m from the sindycate and I am gonna kill you`i posle toga se cuje neka masinka.Ako neko zna neka mi posalje poruku na 064279-50-20,zato sto nisam bas cesto na internetu.hvala unapred....
 
ko li to slusa majku mu.....
Šta ti slušaš Sekana ?
Ja slušam dosta od muzike,rock,punk disco,narodnu,klasiku...
Sve što mi se svidja,ovo je deo foruma za Disco - Italo Disco, ako neslušaš nešto tako mislim da gubiš vreme, pronadji neki forum koji ti odgovara.
Neznam dali si uopšte upoznata sa ovom vrstom muzike,ali ako si imalo muzikalna, mora
da postoji bar nekoliko pesama ovog tipa, koje će ti se svideti, koje će ti ulepšati dan.
Nisu mi jasna tvoja pitanja.

Pozdrav, i ako mogu da pomognem tu sam.:wink:

www.toxicfarm.toxicfarm.com
 
Jel zna neko mozda ko je izvodjac ove pesme,ne znam ni ime ni izvodjaca.Disco je stvar osamdesetih,bila je hit.Znam samo da na pocetku pesme kaze:`I`m from the sindycate and I am gonna kill you`i posle toga se cuje neka masinka.Ako neko zna neka mi posalje poruku na 064279-50-20,zato sto nisam bas cesto na internetu.hvala unapred....

Znam za tu stvar..
Bila je hit po diskotekama izmedju 81-83
Nisam siguran kako se zove ali i ja je trazim da je nadjem..
 
Evo pokloni od moje malenkosti,dobro dodje za desktop za zaludjenike,za cicamacu
poseban pravac german disco.
Italo Disco u pravom rasporedu boja,ovo nema nigde u svetu , još samo danas u vašem gradu a sutra....
I naravno naša narodna muzika Serbian Disco iz kojeg je kasnije nastao Italo i German disco :lol: ( Hmmm...kad bi tako bilo ?)

 

Back
Top