STEROIDI

Achileyes

Zainteresovan član
Poruka
272
Zanima me nesto u vezi steroida.

Koliko su efikasni ako se doziraju kako treba ?
Dali postoji mogucnost da nepostanes zavisnik ?
Dali uzimanje steroida utice na sex i efikasnost u njemu ?
Imate li iskustva u tim stvarima...ja se bas dvoumim.
 
U cemu je fora? Hoces da budes veliki?
Efikasni?!!! hahah... pa ajde da kazem imas daleko vise stete nego koristi
Zavisnik ne mozes da postanes
Naravno, kao i na mnoge druge metaolicke procese u organizmu
Prakticnog ne, niti cu ikada imati...

Prebacite temu na "Ostali sportovi" ;)
 
mare je sve rekao...................mada, nije da nisu efikasni.......vidjao sam ljude da se za osam meseci nagruvaju bolje nego neko za dve godine:? za sada nisu imali nekih velikih problema
 
Achileyes:
Zanima me nesto u vezi steroida.
to su mala nebeska tela veličine do iljadu kilometara.zovemo ik još i planetoidi
za mene su korisni kad bi padnuli na zemlju i ako bik ja taj pad preživo jel su napraviti od gvozdje nikal i mrvljeno staklo.pa mož dobro da se proda na otpad
ako kreneš od marsa naprema jupiter tu ik moš pronać naj više.moš i dalje dideš al nema ik tolko
a kako utiču na seks neznam.ja mislim d nutiču
eto nadam se dasm pomogo
 
Achileyes:
Dali postoji mogucnost da nepostanes zavisnik ?

A to bi da postanes pa se plasis neuspeha...

Jedan moj prijatelj je jeo neke aminokiseline, proteine.... ne znam sta sve, to je kupovao u nekim kutijama kao hranu za kucne ljubimce.
Tacno je da je narastao, veliki, veliki, veliki... ali su mu se pojavile strije na pojedinim delovima tela.
Negde sam citao (dok sam i sam odlazio u teretanu) da je velika mogucnost da od tih "aditiva" i preterivanja sa njima, atrofiraju organi. Tako da onaj najveci "grbavac" ima bubreg kao kliker ("budza")...
Ne bih ti preporucio da jedes ta sranja, ako vec nesto radis, radi to vezbom i kvalitetnom i pazljivo odabranom hranom. Nekako... svi ti koji su se napumpali, posto su prestali sa vezbanjem, ispumpali su se kao balon.
 
Achileyes:
Steroidi su losi

Poznajem momka koji je koristio i jos uvek koristi steroide kako bi odrzao masu.
Zanima me dali postoji odvikavanje od steroida.
Hvala.
Kakvo odvikavanje...? Vidi se da ne znas ni 1% o steroidima a hoces da ih koristis, nemam reci. A taj momak koga znas, ima li on mozga ili mu glava sluzi samo za shishanje?
Posto mene mrzi da ti objasnim sve, dodji na forum "Ostali sportovi" pa imas tamo temu "metan" pa se nadovezi ;)

Poz
 
Пази није то лоше...знам једног који је постао гувернер Калифорније тако...:)

Уништава јетру, постајеш агресивнији, ћелавиш, кваре ти се зуби, метаболизам по престанку узимања не може да врши своје функције (навикао је на супстанце са стране), мислим да има чак везе са потенцијом и квалитетом сперматозоида...укратко...ужасно нездраво...
...а и мишић не може да буде тако добро издефинисан као да је вежбан природним путем...

...јбт никада ми нису били јасни они прасци по теретанама...са стомачинама...као да су прогутали буре...ал' ето...бицепс 45 :roll: :)
 
Mislim da je tema postavljena radi dobijanja informacija , a ne popovanja da li je dobro ili loše....

Kolega mi otvara sajt o body bilderima, sam je builder, i promoter nekih proteina i silne hrane , kao i steroida. Ako već imaš cilj, onda uči od najboljih. Nije trenutno ovde inače bih ti odmah poslao i adresu i tel, pa se informiši kod najboljih.
 
POP Mare:
U cemu je fora? Hoces da budes veliki?
Efikasni?!!! hahah... pa ajde da kazem imas daleko vise stete nego koristi
Zavisnik ne mozes da postanes
Naravno, kao i na mnoge druge metaolicke procese u organizmu
Prakticnog ne, niti cu ikada imati...

Prebacite temu na "Ostali sportovi" ;)

znaci ti si ovo svoje postigao prirodnim putem
mislim ovo sa slike
 
a ko inace pije steroide, samo prof. bilderi? a ostali sportisti? atleticari? dizaci tegova?
kako izgleda covek pod steroidima a kako obican misicavko
 
Samo pitam.

Godinama se bavim sportom,nije mi potreban steroid da bi odrzao svoje misice.Problem je sa povredom zbog koje mi je cak lekar rekao da bi trebalo da uzimam odjedjeni steroid (!!!!!) odbio sam jer mi je izgledalo suludo.Imam gadne bolove (noga je u pitanju) pa sam gledao dali postoji neki lek koji bi mi te bolove ublazio.Nerazumem se u steroide jer me to i neinteresuje,sve do sada jer sam poceo da razmisljam dali postoji jos nesto osim prokletog Diklofena koji pijem ko lud.
Znam...sve je to zlo...
 
Achileyes:
Samo pitam.

.Problem je sa povredom zbog koje mi je cak lekar rekao da bi trebalo da uzimam odjedjeni steroid (!!!!!) odbio sam jer mi je izgledalo suludo.Imam gadne bolove (noga je u pitanju) pa sam gledao dali postoji neki lek koji bi mi te bolove ublazio.Nerazumem se u steroide jer me to i neinteresuje,sve do sada jer sam poceo da razmisljam dali postoji jos nesto osim prokletog Diklofena koji pijem ko lud.

Kakva povreda je u pitanju ?
Sta ti je lekar preporucio, koji lek ?
 
?:
a ko inace pije steroide, samo prof. bilderi? a ostali sportisti? atleticari? dizaci tegova?
kako izgleda covek pod steroidima a kako obican misicavko

swi profi sportisti koriste steroide, inace ne bi bili konkurentni:roll:
prilikom koricenja steroida misici brze rasu i bolje se definisu!
 
...да се надовежем...упознам одбојкашицу Звезде (пре две године...тада је Звезда више пута узастопно била шампион). Каже...девојкама дају на тренинзима нешто. Свака је добила 5-10 кг мишића за годину дана, чак кажу да су девојке видно порасле (у својим 20-им)...мада нешто баш не верујем у ово последње...:roll:
 
Ljuba82:
...да се надовежем...упознам одбојкашицу Звезде (пре две године...тада је Звезда више пута узастопно била шампион). Каже...девојкама дају на тренинзима нешто. Свака је добила 5-10 кг мишића за годину дана, чак кажу да су девојке видно порасле (у својим 20-им)...мада нешто баш не верујем у ово последње...:roll:
Istina... veruj mi...;)
 
ma mozda taj doktor i zna shta radi, ko zna :I
ne znam, ajd ti uzmi pa javi kako ide.
:evil:
mozda su lekovi nekad ok i ja sam u toj dilemi sada
e mozesh da zamishljash kao da masirash tu nogu. probaj mozhda ti pomogne
 
kad rece odbojkasice... imam jednog drugara u OK Partizan i od njega sam cuo slicnu informaciju. dodjes na trening a doce ti spreme neke pilulice, pa ti ako hoces popi ako neces sedi na tribine za vreme utakmice
 
Achileyes:
Samo pitam.

Godinama se bavim sportom,nije mi potreban steroid da bi odrzao svoje misice.Problem je sa povredom zbog koje mi je cak lekar rekao da bi trebalo da uzimam odjedjeni steroid (!!!!!) odbio sam jer mi je izgledalo suludo.Imam gadne bolove (noga je u pitanju) pa sam gledao dali postoji neki lek koji bi mi te bolove ublazio.Nerazumem se u steroide jer me to i neinteresuje,sve do sada jer sam poceo da razmisljam dali postoji jos nesto osim prokletog Diklofena koji pijem ko lud.
Znam...sve je to zlo...

Steroidi za koje ti je doktor rekao nisu anabolicko-androgeni kao oni sto se koriste za dobijanje misicne mase. To je sasvim druga vrsta steroida, plus doze su mnogo, mnogo manje...
 
Vidi druze , ja treniram vec 2 god na cisto (bez hemije) , nenameravam da ih uzimam prosto mislim da mi netrebaju samo cesh da se zaj*besh ako ih uzmesh. nisu oni tako loshi (mislim nemoj pogreshno da svatish), imam dosta drugara koji su ih koristili, pa kad prokljucaju ojacaju ko bikovi :D ! ali cim mawo prestane razboli se oslabi josh vishe nego shto je imao... zato ne valjaju. poshto netraju u tebi kad prestanesh a jedino shto traje to su posledice :(. jbg netraba ti to drugar samo treniraj pun gas i unosi shto vishe ugljenih hidrata i to je to :)
 

Back
Top