ORTACI ILI NAJVECI NEPRIJATELJI...

judicious

Početnik
Poruka
13

Stalno prozivanje u drustvu je postao kult, normalno je da te neko isproziva i spusti, na samar se odgovara samarom, i onda sve to ode u nedogled...
I nekako se naviknemo na to jer moramo ili se se ne druzimo sa ljudima, a onda je tu socioloski problem...

U sustini sam navikao na prozivke, ali pod jedni uslovom - pred osobama koje me poznaju i koje poznajem (jer me ne pogadjaju toliko). Ali poludim kada me dobar ortak ako ne i najbolji isproziva pred nekim ko me ne zna ili jos gore pred nekom devojkom koju sam tek upoznao, i ona odmah stekne los utisak o mom drustvu i meni...

Mislio sam da je to samo u mom drustvu ali nije, sve vise ljudi i drustva to radi, svuda i u svakom pogledu!!
Mi smo deca brzog zivota i savremenog doba, prestali smo da razlikujemo kad sta treba a kad ne.


Da li smo stvarno ne kulturni ili je to IN?
 
uuuu...ti bi se u mom drushtvu proveo ko bos po trnju...uuu shta bi ti uradiiilii...pih bio bi ovca samo taka...to ti je ono...chelichenje...vezhbash s drugarima kako da budesh mushki...njaaa...ma nije to je sprdnja i zayebancija koja i ako pretera...preprichavatjesh je godinama...e al ona klasika

"e tjao des ti choveche"
"evo me..e ovo je marijana"
"aham a ja sam mislio da ti je ona milica...ups...e ajd chujemo se"
 
Nisam procitala ovaj post samo sam citala najkrupnija slova
Ja licno mrzim kad je neko nekulturan,..uh jako...i kad se ponasa prostacki,...vazi i za zene i muskarce
g026.gif
 
pa ja gledah kao par epizoda...glumi neq bez morala...koja je tu u ekipi bash ono...pa dobro nije da se kreshe za pare u seriji...al je tu negde blizu...zato sam i stavio ono hhhhm...a kako se ponasham?...istina je da igra vrlo promisqitetnog lika u toj seriji...ok preterao sam s prostitutkom...al droca nije preterivanje...
 
ma da...mi mushkarci smo po difoltu slepi...ona je u sushtini drazhesna i divna osoba koja duboko u sebi chuva tajnu...neshvatjena od sveta okretje se polnom opshtenju kao nekakvom oruzhju...chvsta spoljashnjost krije krhku sushtinu jednog plemenitog bitja

FUJ !!!!!

shugavi stereotipi koji proturaju yebanje na svakom koraq...ogavan lik iz josh ogavnije serije...
 
AntunTun:
ma da...mi mushkarci smo po difoltu slepi...ona je u sushtini drazhesna i divna osoba koja duboko u sebi chuva tajnu...neshvatjena od sveta okretje se polnom opshtenju kao nekakvom oruzhju...chvsta spoljashnjost krije krhku sushtinu jednog plemenitog bitja

FUJ !!!!!

shugavi stereotipi koji proturaju yebanje na svakom koraq...ogavan lik iz josh ogavnije serije...

JESTE !!! BRAVO!! TAKO JE,...JESTE TA SAMANTHA JE DROCA I QURVA I YEBE SE I RAZMISLJA KAO MUSKO TAKO JE !!! Treba je streljati !!! Ma ti si skroz u pravu!!!
 
Današnji ortaci su svi JAtovani, ortjaci.

Sretan sam bar što sam imao prave ortake (poženilo se i pogubilo po svetu). Danas su muškarci koje srećem uglavnom individualci ili praznoglavci....Očigledno da se ne postavlja pitanje ženskog ortakluka , koji je večito bio "(v)lažan". Ženska solidarnost je ono što sprečava da se razvije žensko prijateljstvo, već samo neke lake šemice iz interesa (da ima kome da se pohvali i požali inače ga nije ni doživela).

Teška apatija zavladala rodjaci, a kure bar zna za šta i koliko će da živi.///
 
judicious:

Stalno prozivanje u drustvu je postao kult, normalno je da te neko isproziva i spusti, na samar se odgovara samarom, i onda sve to ode u nedogled...
I nekako se naviknemo na to jer moramo ili se se ne druzimo sa ljudima, a onda je tu socioloski problem...

U sustini sam navikao na prozivke, ali pod jedni uslovom - pred osobama koje me poznaju i koje poznajem (jer me ne pogadjaju toliko). Ali poludim kada me dobar ortak ako ne i najbolji isproziva pred nekim ko me ne zna ili jos gore pred nekom devojkom koju sam tek upoznao, i ona odmah stekne los utisak o mom drustvu i meni...

Mislio sam da je to samo u mom drustvu ali nije, sve vise ljudi i drustva to radi, svuda i u svakom pogledu!!
Mi smo deca brzog zivota i savremenog doba, prestali smo da razlikujemo kad sta treba a kad ne.


Da li smo stvarno ne kulturni ili je to IN?

Niti je jedno niti je drugo.To je prirodna pojava.
 
...nekada sam bila preveliki idealista...verovala sam u svoje prijatelje...sad sam previse sjebana (period)...i ne verujem ni u koga...
..iskustvo je pokazalo da ce oni koji te najduze i najbolje znaju naci najbolji nacin da te uglavnom nehajno najvise povrede..ili iz ciste sujete...ljubomore...zavisti....takodje da ce oni za koje se najmanje nadas biti tu u extra frkama kada mislis da si sam na svetu...
 
Da li smo stvarno ne kulturni ili je to IN?
[/SIZE][/B][/QUOTE]
Pljuvanje u startu kada prilazis stolu ili zapocinjes druzenje, bila je pojava koju su koristili samo privilegovani,oni koji su to znali da rade. Naime, cilj je bio da se probije led i pokaze koje ko. Vremenom je naravno to postalo IN,a cim je nesto IN,bolje je odmah sa tim prestati jer ce vrlo brzo biti OUT.
Verujem da je i vecina prisutnih ovde,probala to vec na nekome a sigurno i neko na njima.Ali jedno je sigurno, ne ide svima od ruke.
 
Ma ljudi moji svi nesto kake protiv porodice i trdicije , a dok je bilo i porodice i dok se postovala tradicija nije se tako ponasalo ...
Sve je ruinirano i zato su svi koji su ovde ostali ( cast izuzetcima) jedna podivljala nekulturna stoka ( opet pominjem cast izuzetcima)
Opsta ne briga za ono izvan stana tj tudje i lopovluk doveli su nas ne do dna nego smo sada i ispod dna i prosto se ne cudim svemu tome
Ja licno imam probrane prijatelje na koje se mogu osloniti a od ostalih ne ocekujem nista , pa kad me neko lepo iznenadi ja sam radostan i zadovoljan , a ostalima ma ne verujem ni kad kazu da je nebo plavo! :roll:
 
Ni to nemoj da im veruješ - nebo nije plavo, to je optička iluzija.
A ovaj palačinac, pa...ne mora da znači da te zavitlavaju u društvu zato što im nisi drag ili nisu dobri ortaci. Što se više otimaš, više će da te zezaju. Doskoči im, to su te male verbalne igrice, ništa strašno. Opet, valjda znaš sa kim si ok. glupo je da tražiš savet od nekih tamo ljudi..
 
Tuzni_patak:
"Sretan sam bar što sam imao prave ortake (poženilo se i pogubilo po svetu). Danas su muškarci koje srećem uglavnom individualci ili praznoglavci....Očigledno da se ne postavlja pitanje ženskog ortakluka , koji je večito bio "(v)lažan". Ženska solidarnost je ono što sprečava da se razvije žensko prijateljstvo, već samo neke lake šemice iz interesa (da ima kome da se pohvali i požali inače ga nije ni doživela)"
Uze mi reci iz usta...Devedesete su takodje doprinele...raspadu medjuljudskih odnosa...Gresis,i zena moze da ima prijateljicu,ali ako izbaci iz glave interesnu sferu,i ako ima dovoljno srece i pameti da je prepozna...Dok sam birala samo intelektom,nisam je imala;kada sam birala srcem,onda sam je nasla;s tim sto je ona odavno bila tu,zapravo,sve vreme,samo sto sam ja bila slepa i gluva da je prepoznam...Sada,u 31.,nikada se ne bih vratila u dvadesete...Eh,sta je zrelost..........
 
judicious:

Stalno prozivanje u drustvu je postao kult, normalno je da te neko isproziva i spusti, na samar se odgovara samarom, i onda sve to ode u nedogled...
I nekako se naviknemo na to jer moramo ili se se ne druzimo sa ljudima, a onda je tu socioloski problem...

U sustini sam navikao na prozivke, ali pod jedni uslovom - pred osobama koje me poznaju i koje poznajem (jer me ne pogadjaju toliko). Ali poludim kada me dobar ortak ako ne i najbolji isproziva pred nekim ko me ne zna ili jos gore pred nekom devojkom koju sam tek upoznao, i ona odmah stekne los utisak o mom drustvu i meni...

Mislio sam da je to samo u mom drustvu ali nije, sve vise ljudi i drustva to radi, svuda i u svakom pogledu!!
Mi smo deca brzog zivota i savremenog doba, prestali smo da razlikujemo kad sta treba a kad ne.


Da li smo stvarno ne kulturni ili je to IN?
Zasto mislis da drugi sticu los utisak o tebi na osnovu toga sta tvoji ortaci izvaljuju? Potpuno pogresan stav!
 
judicious:

Stalno prozivanje u drustvu je postao kult, normalno je da te neko isproziva i spusti, na samar se odgovara samarom, i onda sve to ode u nedogled...
I nekako se naviknemo na to jer moramo ili se se ne druzimo sa ljudima, a onda je tu socioloski problem...

U sustini sam navikao na prozivke, ali pod jedni uslovom - pred osobama koje me poznaju i koje poznajem (jer me ne pogadjaju toliko). Ali poludim kada me dobar ortak ako ne i najbolji isproziva pred nekim ko me ne zna ili jos gore pred nekom devojkom koju sam tek upoznao, i ona odmah stekne los utisak o mom drustvu i meni...

Mislio sam da je to samo u mom drustvu ali nije, sve vise ljudi i drustva to radi, svuda i u svakom pogledu!!
Mi smo deca brzog zivota i savremenog doba, prestali smo da razlikujemo kad sta treba a kad ne.


Da li smo stvarno ne kulturni ili je to IN?


Nije to nego ste ovisni o drustvu. Nema idealnog druzenja ali ako ti neke stvari previse idu na **** odyebi takvo drustvo.
 

Back
Top