Vojna akademija?

ljudi, jel' vam javljeno na mob tacno, ili ste pogledali na sajtu??? msm znam i ja da ima na sajtu, nego sam cuo da oni moraju da pozovu-da jave...inace gde su svrstali lazarevac?? :D

Sto se tice tih poziva, zvace nas tamo desetak dana pred prijemni da nas obaveste, zato sto tada obavestavaju one iz drugih gradova, koji imaju organizovan prevoz do Akademije, najvise zbog toga i zovu! Inace ovo na sajtu je zvanicno! :)
 
Sto se tice tih poziva, zvace nas tamo desetak dana pred prijemni da nas obaveste, zato sto tada obavestavaju one iz drugih gradova, koji imaju organizovan prevoz do Akademije, najvise zbog toga i zovu! Inace ovo na sajtu je zvanicno! :)

Mene probudili jutros u 9, sad dosao iz vojnog odseka, dobio poziv, potpisao i to je to. Tako da je bezbednosna provera gotova (bar za mene).
 
To vam pise na onom pozivu za prijemni, ali to je potrebno samo onima koji prodju ovaj prvi deo, tj.onima koji budu radili lekarski. Tako da ako prodjete i pozovu vas na drugi deo selekcije, lepo odete i uzmete to kod svog lekara :)
Hvala ti na informacijama,oni u vojnom odseku nisu bas pricljivi :) Ja cak nisam ni taj papir dobila,tek sedmog maja su rekli da odem kod njih :)
 
Hvala ti na informacijama,oni u vojnom odseku nisu bas pricljivi :) Ja cak nisam ni taj papir dobila,tek sedmog maja su rekli da odem kod njih :)
Nema na cemu :) Nista ne brini, nema nista posebno na tom papiru, samo kad treba da dodjes na prijemni i sta treba da poneses, sto predpostavljam da vec znas i za drugi deo selekcije za tu istoriju bolesti od lekara i to je to :D
 

Back
Top