Vojna akademija?

Kako se računaju bodovi na proveri fizičke spremnosti? Gledao sam one tabele na njihovom sajtu i ništa mi nije jasno, koliko bodova uzimam ako sam na primer po onim njihovim tabelama odličan a koliko ako sam dobar? I koliko posle prijemnog čekamo na rezultate, odnosno kad objavljuju one rang liste i kad se zna ko je upisao a ko ne? :D
 
Ma jel ste vi ludi? Kojih 10000 kandidata? Pa njima prijemni, prvi deo, bi trebao da traje mesec dana, a ne nedelju dana...ispada da se svaki dan prijavilo 250 kandidata...PA dajte ukljucite logiku malo, to je nemoguce. Nis je imao 2 ili 3 grupe od po 30 kandidata na lekarske preglede, a Nis vazi za grad odakle ima najvise kandidata...Nemojte da sirite dezinformacije. Ako bude 1500-1600 bice dobro.

P.S. A odakle vam ta informacija ako nije tajna?
 
S obzirom na to da su u seriji prikazali da primaju narkomane ne bih bio iznenadjen da se svi narkomani prijave,kao i oni koje je ostavila (prevarila) devojka,i oni koje su roditelji potpalili,al ipak je 10 000 prevelika cifra.U svakom slucaju nemojte da padate koliki god da je broj,ovde ima mnogo ljudi koji zasluzuju da upisu tako daa samo napred
 
Ja sam tako cuo,sestra mi se prijavila ove godine i njoj su rekli da ima 10.000 kandidata :lol: I meni je to malo nelogicno naravno,jer bi se onda svaki 7. maturant u Srbiji prijavio za Vojnu akademiju...Mada uopste me ne bi cudilo ;)
Inace nabasah na zanimljiv podatak sa jednog drugog foruma : http://forum.burek.com/ponovljen-konkurs-za-upis-na-vojnu-akademiju-nece-srbi-u-vojnike-t42256.html
Te godine ( 2005.) su morali da ponove upis jer nije bilo dovoljno kandidata :lol: Cak je bilo manje kandidata nego na pocetku ratova 1991. godine ;)
 
Kako se računaju bodovi na proveri fizičke spremnosti? Gledao sam one tabele na njihovom sajtu i ništa mi nije jasno, koliko bodova uzimam ako sam na primer po onim njihovim tabelama odličan a koliko ako sam dobar? I koliko posle prijemnog čekamo na rezultate, odnosno kad objavljuju one rang liste i kad se zna ko je upisao a ko ne? Hvala unapred.. :D
 
Kako se računaju bodovi na proveri fizičke spremnosti? Gledao sam one tabele na njihovom sajtu i ništa mi nije jasno, koliko bodova uzimam ako sam na primer po onim njihovim tabelama odličan a koliko ako sam dobar? I koliko posle prijemnog čekamo na rezultate, odnosno kad objavljuju one rang liste i kad se zna ko je upisao a ko ne? Hvala unapred.. :D
Posle lekarskog se zna ko je upao, a ko ne. A lekarski pregledi pocinju od 20.maja. :D
 
A jel moze neko da mi odgovori na ovo pitanje kako se racunaju bodovi osvojeni na proveri fizicke sposobnosti? Jel odlican nosi 15 bodova, vrlo dobar 12 i tako dalje ili postoji drugi sistem? :confused: I sta se desava ako imam manje od 25 bodova?

aj odg.cu ti ja kad si zapeo :D , tako se racunaju bodovi ,ako imas manje od 25 ne zadovoljavas kriterijume provere fizicke sposobnosti (ko' sto ti pise u onoj manjoj tabeli . . ( .za prolaz ti je potrebno da istrcis za oko 11min,uradis 3,4 zgiba,skocis 2m,sprint za oko 9 sec. . . sto' je valjda tesko da ne postignes :D
 
Bre buduci vojnici gde ste jel se trenira koliko zgibova radite jel neko merio vreme trcanja i tako to interesuje me koliko ste fizicki spremni smorili ste sa matematikom :p I da pozdravim kolegu SIG-a koji se ne javlja vise ;)
 
Ovako,interesuje me kako se racunaju bodovi iz fizickog?Ne interesuje me koliko mi treba da bi prosao.Matis mi ne ide bas nesto extra i zato moram fizicko da uradim jako dobro..Sve mogu da uradim za max broj poena osim skoka u dalj to mogu samo 2,4m ..Ako neko zna neku posebnu tehniku neka mi kaze :D Kada saberem sve bodove i podelim sa 4 dobijam ocenu odlican .. Da li je to 15 poena ili manje zbog skoka ? unapred zahvalan :D
Inace ima nesto vise od 2500 prijavljenih :D
 
Ovako,interesuje me kako se racunaju bodovi iz fizickog?Ne interesuje me koliko mi treba da bi prosao.Matis mi ne ide bas nesto extra i zato moram fizicko da uradim jako dobro..Sve mogu da uradim za max broj poena osim skoka u dalj to mogu samo 2,4m ..Ako neko zna neku posebnu tehniku neka mi kaze :D Kada saberem sve bodove i podelim sa 4 dobijam ocenu odlican .. Da li je to 15 poena ili manje zbog skoka ? unapred zahvalan :D
Inace ima nesto vise od 2500 prijavljenih :D

Odlicna ocena je 15 poena,to ti je to
 
Auu slabo,nisam ja puno bolji al moras jos.Ja trcanje 2400 za 10, sprint u proseku 8, skok u dalj 2,20, zgibovi 15 :) ako neko zna nesto da poboljsam skok u dalj neka kaze,unapred hvala :)

Ja na 2400m za 9min 20sec, sprint za 7,71 skok u dalj 2,30, zgibovi 15. Skok u dalj je u glavnom genetika i visina. Ja sam visok 178 pa mi bas ne ide taj skok iz mesta, a ti obzirom da si 190 trebalo bi da skaces vise... :P
 

Back
Top