Sta je zivot.......

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Sta je zivot bez ljubavi?
I sta je zivot kada osetite ljubav................
.......ali samo na kratko.
Naime neko ko je sve sto sanjate.Neko ko je se vama jednom predao u potpunosti.I neko kada ste poceli da osecati bol na srcu od iste poceo da se povlaci bez razloga.objasnjenja.
Povukao toliko daleko da ste ostali samo sa jednom mislju.
ZASTO
Zasto bas meni da se desi????
 
frozen1982.:
Nema nista gore od razocarenja kad shvatis da sta god bilo nikad nece biti dovoljno dobro.

Sada cu ti reci samo nesto o sebi......
Ustvari o meni samom je jako tesko nesto reci.
Nema veze sve sam gluposti ovog sveta prebacio preko ramena.
Bio ozenjen nije islo,radovao se nasem detetu izgubili ga na okrutan nacin,Bio sa roditeljima kao i bez njih.radio po klubovima kao najgora posluga ma sve sam bio najgore.I ipak izborio se sa svim.Stao na noge krenuo da zivim i nadao samo jedno:.Da volim i da budem voljen.Voleo sam mnogo puta i ranije.Mnogo puta patio.Ali ovo nisam doziveo da volim celim svojim zivotom i da vise nikada za to svoje osecanje ni mrvicu ljubavi necu dobiti.
 
frozen1982.:
******,greska u proceni...ima ovde negde ako nije pobrisano tema koju je otvorio neki Magog...zapamtio sam mu nik samo zbog teme...prica o slicnom problemu...
Ma tema mi je ionako sranje.
Ali uz tri flase vina.cigarete,samoce i tuge nista pametni i neizbija oz ove lude glave.
Izvini ako sam te mozda smorio
 
Bustura:
Sta je zivot bez ljubavi?
I sta je zivot kada osetite ljubav................
.......ali samo na kratko.
Naime neko ko je sve sto sanjate.Neko ko je se vama jednom predao u potpunosti.I neko kada ste poceli da osecati bol na srcu od iste poceo da se povlaci bez razloga.objasnjenja.
Povukao toliko daleko da ste ostali samo sa jednom mislju.
ZASTO
Zasto bas meni da se desi????

Ona je samo htela da ti se podvuce pod kozu,a videla je odavno da ne mozete da ostanete zajedno,ali je htala da te overi.....mozda.
 
Bustura:
Sta je zivot bez ljubavi?
I sta je zivot kada osetite ljubav................
.......ali samo na kratko.
Naime neko ko je sve sto sanjate.Neko ko je se vama jednom predao u potpunosti.I neko kada ste poceli da osecati bol na srcu od iste poceo da se povlaci bez razloga.objasnjenja.
Povukao toliko daleko da ste ostali samo sa jednom mislju.
nema raloga...ili ih ima bezbrojeno mnogo....zavisi od toga da li ti neko zeli naci razog za pochetak ili prestanak...svi smo pod prvo manama pa onda vrlinama...ako te neko zeli onda je sve ok i sve mane se mogu ispraviti....ako te neko ne zeli onda ni najveca vrlina ne moze doci do izrazaja...ko razume...shvatice...
 

Back
Top