Sajt za zaradu???????

Khm...
Sta god donosi zaradu, ne treba da znaci da je glupost. Takodje vazno je definisati sta se podrazumeva pod zarada a sta je u stvaru "zarada". NAravno pod uslovom da te ne u'vate.. :)

Imao sam jaaaako dobru ponudu da dizajniram, osmislim i odrzavam ***** sajt. Odbio sam glatko, jer me tema ne zanima. Da neki zapenusani drka gledajuci sajt koji sam muktrpno napravio, ne pada mi na pamet.
Inace, ***** industrija je veoma profitabilna, samo sto gro para ide nekome ko ni *** nije mrdnuo, a oni koji treba to da pokrenu, odrzavaju, promovisu i nadgledaju, pokupe bukvalno mrvice, u odnosu na celokupnu zaradu.
Ko voli, nek pravi sam sajt i zapocne biznis :)
 
Ma nema sta da te uhvate, to je 100% legalno, tebi ovi veliki sajtovi sto prodaju slike i filmove daju materijal da pravis galerije i da dovlacis surfere na njihov sajt pa ti oni daju oko 60% od prodaje ako je taj sto se uclanio dosao sa tvog sajta.
A opet sajtove koje ti reklamiras na tvojim galerijama donose tebi surfere i tako se sve vrti u krug.
E sad fora je sto se ni meni to ne svidja da radim jer imaju neki sabloni i uopste nije kreativno, tako da sam se ja bakcao par dana i odustao...jednostavno nije to za mene.
A dobijes i besplatan hosting i besplatan .com domen i dovuces oko 200 posetilaca dnevno, ali...
 
Ne znam.... nesto mi ne da ni da razmisljam u tom pravcu...
Sreca te imam dovoljno posla i zarade inace, pa ne moram tom vrstom sajtova da se bavim. Ali, kad bi zagudilo, ko zna...
Sve to mi je malo traljavo. On meni 60% od zarade, ja imam posetioe, on deli pare, reklamiram neke sajtove - drz' nedaj...
Ja volim cist posao, dizajn sajta - tras pare, 'oces odrzavanje sajta - tras pare.Oces izmenu? - tras pare. Dovidjenja...
A da se ja dalje upletem u mrezu, ja tebi, ti meni... Nema sanse. Pogotovo ***** sadrzaj, cega se gadim u princinpu. Pa ko hoce *****, ne mora ni internet da ima,neka okrene par kanala na TV i gleda do mile volje (doduse sad i to treba platiti 300 din mesecno, zbog vrle nam vlade i njeninh nameta, samo cekam da mi zviznu porez,namet,razres ili sta god, sto imam internet, pa pocnu da naplacuju posete sajtovima vladinih organizacija, koji inace ne posecujem niti mi pada na pamet....)

Doduse, jos uvek sam ubedjen da je daleko veca zarada pisanje programa, nego ovako sa sajtovima.
 
codemaker:
Sve to mi je malo traljavo. On meni 60% od zarade, ja imam posetioe, on deli pare, reklamiram neke sajtove - drz' nedaj...
.

:mrgreen:
13ho.jpg
 
Pa evo samo da zavrsim zodumil.net v2 , ostalo mi je josh counter da napisem i da optimizujem tih 5-6 stranica za SEO tako da verujem da cu do ponedeljka biti gotov i odmah se bacam na to da zaradim josh 10 poJena na onom forumu :mrgreen:
 

Back
Top