zaradite pomocu interneta

ari80

Početnik
Poruka
3
Ovaj posao ne oduzima mogo vremena, realne mogucnosti zarade su stvarno velike, cak i hiljadu evra mesecno. Predstavljam Vam jedan vid MLMa koji ce Vam se sigurno isplatiti. Sve sto Vam je potrebno je internet konekcija, jer sada mozete zaradjivati oglasavanjem na internetu i slanjem e-mailova. Ne treba Vam iskustvo ili predznanje, a mi, Vasi saradnici, cemo Vam pomoci da sto bolje obavljate ovaj posao. Ne budite skepticni i probajte, ubrzo cete se uveriti da je ovaj sistem odlicno zamisljen, da radi i donosi veliku zaradu.
Ako ste zainteresovani, posaljite mi prazan e-mail, a ja cu Vam poslati detalje o poslu.

web site: http://www.freewebs.com/easymlmmoney
e-mail: easymlmmoney@yahoo.com ili ari@panet.co.yu
 
Pa majku mu jesam li ja jedini koji ne voli spam..

O MLM smo skoro raspravljali, ali koliko vidim i koliko mogu da procitam ni MLM nije vise sto je bio jer se to pretvorilo u ko zna sta...

Sve mi je jasno ali mi definitivno nije jasno da ima jos naivaca do te mjere da se ne moze ni na kakav KANTAR da stavi..

cccccc...
 
EEEEE stvarno dajte vishe! Jbt koliko vas se nalozilo na te gluposti! Zaradish 1000 evra slanjem mailova! Pa jel znash nekog ko je postao ^ MILIONER ^ na taj nachin!? A i shto kaze GZ vec je bilo nekoliko tema o MLM-u! :mad:
 
dell1xd.jpg
 
GZ:
Pa majku mu jesam li ja jedini koji ne voli spam..

O MLM smo skoro raspravljali, ali koliko vidim i koliko mogu da procitam ni MLM nije vise sto je bio jer se to pretvorilo u ko zna sta...

Sve mi je jasno ali mi definitivno nije jasno da ima jos naivaca do te mjere da se ne moze ni na kakav KANTAR da stavi..

cccccc...

Eno ti GZ, neka budala maznula avatar! :)
Vidi na podforumu Beograd - tema "da li su moguci medjunacionalni sukobi u Vojvodini"
Nedaj svoje vlasnistvo druze! :)
 
Hmmm.. Mala ispravka code, nije BG nego NS podforum mislim.

A onaj ko je maznuo avatar, nije se usrecio.. GZ je samo jedan i to znaju svi ovde koji dolaze, isto tako je Vozd maznuo Lekin avatar pa sam molio Leku da ga vrati..

Tako i ja ne mijenjam svoj avatar, ili mozda samo da ga doradim malo..

Eh, kad se neki vole da kite tudjim perjem..

Hvala za informaciju stari lave...
 

Back
Top