valjda dodje vreme

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
kad chovek pochne da misli o porodici i svemu...iiii i shta on uradi?...dodje na dom i porodicu i krene da otvara teeemeee (: ...ole...zezam se nego sve mi neshto pada na pamet...e jesu li vas bili kad ste bili klinci?...mislim roditelji ili staratelji...ono za shta su vas bili i slichno...kako su vas kazhnjavali?....mene je keva shto se setjam 2 put bila...jednom kad sam bio bash klinac pa nisam se javio od 7 do 21h tad je bash shiznula i sve...i jednom pre 7 godina...e tad sam zapalio cigaru pred zgradom a samo par sati pre toga sam joj obetjao da netju vishe da pushim...a cela godina je bila fuc.ked up pa jadna zhena prsla i ishamarala me pred drugarima...dobro nije me sad odvalila il neshto...mozhda 4-5 komada...onako od sebe (: ..tjale me shto se setjam 3-4 nisam siguran...zadnji je bio u 8mom osnovne...tad sam neshto zaglibio tipaaa...na tromesechju nekih 7 kecheva i hrpa izostanaka a oni nisu znali...a godina bila stresna (: ...u je oduzhio sam pisanje teme...ostatje neshvatjena i neprihvatjena...postavim neke smernice i nikako ih se ne pridrzavam ...koja sam slina...
 
black then white are all i see in my infancy
red and yellow then came to be, reaching out to me
lets me see
as below, so above and beyond, i imagine
drawn beyond the lines of reason
push the envelope
watch it bend

over thinking, over analyzing separates the body from the mind
withering my intuition, missing opportunities
and i must feed my will to feel my moment drawing way outside the lines

black then white are all i see in my infancy
red and yellow then came to be, reaching out to me
lets me see
there is so much more and beckons me to look thru to these infinite possibilities
as below, so above and beyond, i imagine
drawn outside the lines of reason
push the envelope
watch it bend

over thinking, over analyzing separates the body from the mind
withering my intuition leaving opportunities behind

feed my will to feel this moment, urging me to cross the line
reaching out to embrace the random
reaching out to embrace whatever may come

i embrace my desire to feel the rhythm, to feel connected
enough to step aside and weep like a widow
to feel inspired
to fathom the power
to witness the beauty
to bathe in the fountain
to swing on the spiral
to swing on a spiral
to...
swing on a spiral of our divinity and still be a human

with my feet upon the ground i move myself between the sounds and open wide to suck it in
i feel it move across my skin
i'm reaching up and reaching out
i'm reaching for the random or what ever will bewilder me
whatever will be willed on me
and following our will and wind we may just go where no one's been
we'll ride the spiral to the end and may just go where no one's been
spiral out... keep going
spiral out... keep going
spiral out... keep going
 
chek...jel si bio punoletan?...mislim nisi povratji sa 7 god...ok mozhda jesi al nisi od alkohola a ako si od bolesti onda nije trebala da te tuche...recimo da si od alkohola...recimo da si punoletan...tvoje majka te tukla po dupetu punoletnog?...pa i ne mozhe se retji da te tukla...
 
Jesu.
A jel moguce da neko tuce dete hladne glave, za njegovo dobro?
Mogu da razumem da udare iz besa, ne opravdavam, al razumem. Pa im posle bude zao.
Ali da udahnu duboko, razmisle pa udare, to bas zvuci okrutno a i malo bolesno?
Sta mislite o tome?
Jel tucete svoju decu?
 
ja nem decu...al mislim da tju da ih tuchem hladne glave...ok ne da ih ne znam kolko odvaljujem il neshto...nego ono pomalo...mislim mora da postoji neki vid represije...slazhem se ja pricha i sve...al nekako previshe nestvarno zvuchi da sve mozhesh objasniti detetu...e to je ono shto ne mosh retji dok se ne dogodi...yebesh teoretisanje o tome dal tju da bijem decu kad decu nikad nisam imao...ok sad to ne znachi da ne mogu komentarisati neshto shto isto tako nisam video...tipa ameriq il neshto...al ta pricha o porodici bash izisqje da osetish...imam ja sad sliq u glavi i sve...al pitanje je koliko tje sve to da shljaka u orkutnim cheljustima svakodnevnice...e da ono za ignore je bash gadno...i to mozhe da napravi neke traume il neshto...ma delikatno je to...al je bolje da ih s vremena na vreme izudarash...nego da imash razmazhene imbecile koji imaju u glavi sliq sveta kao igrachke koja je samo tu za njih...il neshto...
 
Nemam ih ni ja, ali nekako razmisljam, ako ono nesto uradi, a ja razmislim o tome, sigurno cu pronaci nacin da mu to objasnim na lepo, da ukapira gde je pogresilo.
Sto ne iskljucuje mogucnost da ga necu udariti iz besa i nepromisljenosti, narocito jer sam slicno vaspitavana. :(
Boricu se protiv toga, ne mogu da se setim ni jednog samara ili batina koji su bili za moje dobro. Jednostavno nisu imali nista bolje da ponude u tom trenutku.
Ignorisanje i ucenjivanje emotivno, pa za to bih slala u zatvor.
Ali.. ja to sve ovako, lako je biti pametan kad ih nemas, to da.
 
pa ne ja u sushtini mislim da decu treba tutji...i to iskljuchivo hladne glave...mislim u besu bi mogo svashta da uradim...pa da se kajem...ovako treba ih...dobro ne kablom il nechim...al malo nekakve discipline mora da postoji...u je najbolje bi bilo da deca sve kapiraju iz prve i rade samo ono shto im kazhesh te nema potrebe za bilo kakvim sankcijama il kaznama...3!!!!....odo da spim ovo je previshe za moj krhki mozgitj...
 

Back
Top