amnezija u toku sexa

SmileySun

Početnik
Poruka
15
Imama problem. U toku sexa, bilo oralnog ili vaginalnog, se totalno izgubim i posle toga se uopste ne secam sta se desavalo. Momak mi kaze da sam fizicki itekako aktivna, ali se ja nicega ne secam. Ponekad to ide toliko daleko da se ja ne secam ni poza koje smo probali. Da li je to normalno i da li se to jos nekom desilo? :confused:
 
Cuo sam za slucajeve da odlepi u sexu i da pravi cudne pokrete i pusta cudne zvukove... ali da totalno zaboravi to jos nisam...

Mada je bio onaj film "Crni bombarder" tamo je taj lik imao isti problem...
Dr. ti treba...
 
Chateri, ako nemate sta pametno da kazete djevojci, onda zaobidjite temu...
Glupiranje koje tako zorno reprezentujete na svakom topicu na kom se pojavite, nimalo nije smijesno ni zanimljivo ljudima koji traze pomoc... A, ni mnogim drugima!
 
SmileySun:
Imama problem. U toku sexa, bilo oralnog ili vaginalnog, se totalno izgubim i posle toga se uopste ne secam sta se desavalo. Momak mi kaze da sam fizicki itekako aktivna, ali se ja nicega ne secam. Ponekad to ide toliko daleko da se ja ne secam ni poza koje smo probali. Da li je to normalno i da li se to jos nekom desilo? :confused:


Postoji dosta pitanja na koja treba naci odgovor,uglavnom je sve vezano za tvoju lichnost,razlozi mogu biti kod svake osobe drugaciji...zato ovde mozesh naci generalno ,a ne i konkretno objashnjenje vezano iskljuchivo za tebe...
 
SmileySun:
Ne razumem.Ti mislis da je to dobro?
Pa zamisli da se tako pogubis zbog necega, meni se to nikada nije desilo, bas bih da probam :)! Mislim, ako je istina, a ne znam sto bi lagala, onda devojka ima neki problem, ali ja bih volela da jednom to dozivim...

E, sorry , sad tek vidim da si ti ta koja je postavila temu, te je odgovor sledeci-ne znam da li je dobro, volela bih da se meni to nekada desi, ali bih ipak i popricala sa nekim strucnim...
 
Ima ona droga....zaboravih joj tacno ime ali zovu je „droga za silovanje”. Ako samo sexa ne mozes da se setis, a sve ostalo funkcionise onda se „volis” sa tipom koji ima cudna shvatanja o seksu. A ima i ona psiholoska fora da zaboravljas sve sto ti je neprijatno, mozak se iskljuci, ne prima i cao.
 
petrof:
Ima ona droga....zaboravih joj tacno ime ali zovu je „droga za silovanje”. Ako samo sexa ne mozes da se setis, a sve ostalo funkcionise onda se „volis” sa tipom koji ima cudna shvatanja o seksu. A ima i ona psiholoska fora da zaboravljas sve sto ti je neprijatno, mozak se iskljuci, ne prima i cao.
ali to nije neprijatno iskustvo. Posle seksa sam vrlo svesna da mi je bilo mnogo lepo, razumes, ali fizickih radnji se ne secam
 
Jednom sam citala clanak o nekoj babi koja je dozivela saobracajku, i posle toga je nekontrolisano svrsavala po ceo dan, npr. kad ode u prodavnicu, na ulici ,desetak puta u toku dana..I baka pizdela pa valjda i tuzila za pretrpljene traume..E sad kakve veze ima ova prica sa tvojim pitanjem?Pa vidis nekad se nekome cini da to sto mu se desava jeste problem, a neko drugi misli da je to sreca..jer kontam da ti je mnoooogo dobro dok se k/aras...Mada, bre, nemoguce da se bas nicega ne secas...Meni se desavalo da sam blizu onesvescivanja, al skroz amnezija..Il ostavi cirku, duvku i tablete il nemoj da zaspis kad krene trpanje..Pa se kao probudis, pa kao sta bilo?Otkud ostaci sexa u mojoj kosi?Al se izlupetah nasiroko...
 
Nisam često na forumima, ali mi je tvoje pitanje strašno simpatično.
Pogledao sam i drugi forum na kome si postavila isto pitanje. Na adresi koju su ti ostavili nisam našao ništa sem gomile nagađanja i par otrcinanih fraza ljudi koji, iz meni stvarno nepoznatog razloga, seben nazivaju psiholozima.
Pojava koja te je toliko zabrinula, u manjoj ili većoj meri izražena, učestalija je nego što možeš i da zamisliš. Što muškarci neznaju ništa o tome ni malo ne čudi, ali forumašice su me stvarno razočarale.
Ne radi se ni o kakvoj bolesti ili anomaliji. Tvoj dečko je potpuno u pravu, u pitanju je najobičnija apsolutna opuštenost. To samo znači da pored sebe imaš nežnog muškarca kome veruješ i pored koga se ne osećaš ni malo ugroženo, na čemu ti može pozavideti devedeset posto žena. Zbog toga mu i ne smeta što imaš malu amneziju.
Zmisli da vodiš ljubav sa ''čiča dražom'' ili ''sinnketom'' , dakle sa ljudma koje ne poznaješ i koji te smatraju bolesnom, da vidiš da li ćeš da se opustiš. Imaćeš žmarce, osip, možda čak i temperaturu dobiješ, ali amneziju sigurno nećeš da imaš.
Mogu stvarno da ti otkrijem par trikova koji će ti pomoći da bolje pamtiš svoje ljubavne doživljaje, ali ćeš za toliko da smanjiš uživanje. Ako mene pitaš bolje uživaj darovima majke prirode, jer prema mom iskustvu ono što trenutno smatraš problemom samo osd sebe nestaće relativno brzo (godinu dana, verovatno i pre)
Ako ti je baš toliko frka ili te zanima detalljnije zašto se amnezija javlja, reci.
Ostaviću ti neki e-mail koji redovno pregledam.
 
Zaratrustra:
Ne radi se ni o kakvoj bolesti ili anomaliji. Tvoj dečko je potpuno u pravu, u pitanju je najobičnija apsolutna opuštenost. To samo znači da pored sebe imaš nežnog muškarca kome veruješ i pored koga se ne osećaš ni malo ugroženo, na čemu ti može pozavideti devedeset posto žena. Zbog toga mu i ne smeta što imaš malu amneziju.
Ako ti je baš toliko frka ili te zanima detalljnije zašto se amnezija javlja, reci.
Ostaviću ti neki e-mail koji redovno pregledam.
Iskreno, mnogo si me smirio, jer sam se stvarno bila utripovala. Hvala.
 

Back
Top