PROBLEMI SA NAREZIVANJEM

Gost
KORISTIM NERO EXPRESS PETICU ZA NAREZIVANJE I SVE JE DOBRO ISLO ALI SADA MOGU LEPO DA NAREZEM SAMO NA RW DISKOVE A AKO POKUSAM NA OBICNE NECE KRENE DA NAREZUJE I ONDA STANE I ODE DISK
DA LI DA POKUSAVAM SA NERO 6
KORISTILA BI MI BILO KAKVA POMOC
 
ja koristim nero koji sam dobio uz kombo - a ne onaj sa neta nisu isti malo se tu podesi i tako to i do sad mi nijedan disk nije pukao

Za cdrw koristim INCD od iste firme radi super ko sa disketom ne moras da se zezas po Nerovim opcijama samo odes u Windows explorer ili Total commander i kopiras brises radis sta hoces.

Inace koristim iskljucivo verbatim od 48x diskove i na toj brzini i snimam.

Takodje kad se uveris da diskovi od nekog prodavca ne pucaju kupuj uvek kod njega jer neke prodavnice nemaju odgovarajuce magacine pa drze diskove tamo gde je suvise toplo ili hladno ili vlazno...Ne kupuj nikad na ulici jer sunce koje pece pravo na diskove ih i unistava.

Proveri jos da nisi u medjuvremenu instalirao jos neke burn programe ili aspi drajvere ili nesto slicno sto petlja sa snimacem i diskovima.

Probaj install i reinstall Nera.

Onda instaliraj neki drugi burner pa probaj iz njega,
ako ne ide tek onda se zabrini - verovatno ce ti trebati reinstallacija windowsa.

Ajde srecno pa javi sta si uradio.
 
ma nije mu nista ja imam nero 5.5.9.9 i od 3-4 000 diskova puklo je 5 i to sam gotovo uvek ja bio kriv.Zapamti Nero je zakon ako je dobijen uz pisac!!!reinstaliraj ga malo podesi da ti radi overbrn i to je to.Sto se tice diskova desi ce ti se da cela serija ne valja,ali nije to nista samo radi i uzivaj!!!
 

Back
Top