ZLATIBOR

Cuj, idemo li.... Kakvo je to pitanje?! :shock:
Ja sam covek Zlatiborac i po narodnosti i po veroispovesti!
Ja cak i navijam za FK Zlatiborac!:D

Snega nema trenutno, ali ako neko hoce da kupi malo uvek ima na prodaju...
:wink:
 
Ton_?Ajoj,koji je blam bilo ozvuchenje,.,UZAS!
Nishta se nije chulo,neka pochela da odbrojava,stigne do 2-i nema dalje!
A nisam ni rakiju videla.Prichalo se da cje biti lokalne grupe,ja mislila Histerija ili tako neshto,a ono narodnjaci,neki dijamanti,bla bla.
Ali videla sam Sevojnichane,tako da mi je bilo SUUUUUUUPER!!!
 
Bila sam za Novu Godinu na Zlatiboru 4 dana i super je!

sexy lady, ja sam bila u apartmanu! Za Novu Godinu je sve bilo rezervisano po mesec ili dva meseca ranije i bilo je jako tesko naci smestaj! Sada je stanje mozda malo bolje!
Oglasi su puni aparmana na Zlatiboru, pa pokusaj mozda nadjes nesto! ;)
 
Tasha_BG:
Bila sam za Novu Godinu na Zlatiboru 4 dana i super je!

sexy lady, ja sam bila u apartmanu! Za Novu Godinu je sve bilo rezervisano po mesec ili dva meseca ranije i bilo je jako tesko naci smestaj! Sada je stanje mozda malo bolje!
Oglasi su puni aparmana na Zlatiboru, pa pokusaj mozda nadjes nesto! ;)
Meni treba za februar, tada nije velika frka, kakav je bio taj apartman u kom si bila? imas li neki broj tf?
 
sexy lady2005:
Meni treba za februar, tada nije velika frka, kakav je bio taj apartman u kom si bila? imas li neki broj tf?

Ipak je najbolje da rezervises ranije!
Apartman je bio ok, nista nabudzeno, slidno....
na sprat je, dole je bio kao neki dnevni boravak, mala kuhinja i extra malo kupatilo, a gode spavaca soba i jos jedno malo kupatilo. Relativno je fino sredjeno, 10-15 minuta od centra (peske), centralno grejanje....
Ono sto je meni(a i mom decku) smetalo su niska vrata! Ja 180cm, vrata 180cm, ali moj decko je 193cm :-P ....bar sam mogla lepo da mu se smejam :-D ali dobro, to manje vise!
Fini su i ljudi ciji je apartman.....

Inace cene su (za Novu Godinu!!!) bile oko 50-60 eura po danu, verujem da je u "redovnim uslovima" jeftinije,ne znam.....
 
Tasha_BG:
Ipak je najbolje da rezervises ranije!
Apartman je bio ok, nista nabudzeno, slidno....
na sprat je, dole je bio kao neki dnevni boravak, mala kuhinja i extra malo kupatilo, a gode spavaca soba i jos jedno malo kupatilo. Relativno je fino sredjeno, 10-15 minuta od centra (peske), centralno grejanje....
Ono sto je meni(a i mom decku) smetalo su niska vrata! Ja 180cm, vrata 180cm, ali moj decko je 193cm :-P ....bar sam mogla lepo da mu se smejam :-D ali dobro, to manje vise!
Fini su i ljudi ciji je apartman.....

Inace cene su (za Novu Godinu!!!) bile oko 50-60 eura po danu, verujem da je u "redovnim uslovima" jeftinije,ne znam.....

Kod mene 30e po danu, jednosoban, 40 kv, nov, kuhinja odvojena sankom, i posebno kupatilo. 10 min peske od centra. Etazno grejanje. 031/842-312 orkreni za dalje informacije i eventualne rezervacije
 

Back
Top