Migrana i prevencija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam i ja jedno pitanje u vezi migrene. Meni se desava da me glava bolucka beko vreme i kad vidim da ne namerava da me prodje ja popijem neki lek (brufen npr.) medjutim glava pocne da me boli jos jace i tako sve dok bol postane nepodnosljiv. E onda ja legnem u neki polozaj koji mislim da mi odgovara. E tada krecu strasne stvari. Cim zatvorim oci meni se vrti i uzasno mi je muka....i ne znam da odredim tip i ne znam koji lek da popijem. Grozno se tada osecam jer ne mogu sebi da pomognem nikako a bol ne prestaje i sva ta muka i bljak.
 
Zorzina:
Imam i ja jedno pitanje u vezi migrene. Meni se desava da me glava bolucka beko vreme i kad vidim da ne namerava da me prodje ja popijem neki lek (brufen npr.) medjutim glava pocne da me boli jos jace i tako sve dok bol postane nepodnosljiv. E onda ja legnem u neki polozaj koji mislim da mi odgovara. E tada krecu strasne stvari. Cim zatvorim oci meni se vrti i uzasno mi je muka....i ne znam da odredim tip i ne znam koji lek da popijem. Grozno se tada osecam jer ne mogu sebi da pomognem nikako a bol ne prestaje i sva ta muka i bljak.
A pitanje glasi? :-?

Imam i ja jedno pitanje, da li je moguce da na ovom forumu pored toliko lepljivih tema jos uvek ima ljudi koje mrzi da procitaju ono sto je receno da se procita!?
Vama je bitno samo da nesto napisete a sto niko ne moze dati valjan odgovor na to to nema veze.
Procitajte temu "Pre postavljanja pitanja obavezno procitajet ovo!!!" a onda pregledajte i temu "Stari forum" a onda probajte da shvatite da migrenu ne dijagnostikujete Vi nego lekar pa prepustite postavljanje dijagnoze i terapiju njemu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top