Zvucna! G##no obicno....

Odlicno ili da kazem tragicno....
Prvi link na eng. se prica kako skinuti drajver sa interneta za zvucnu,
a na drugom nemogu uci ja (kao i veliki deo clanova ovoga foruma) vec se trebam registrovati da bi procito necije postove?!?!?!?!?!

Pa sta je autor ove teme hteo da kaze ?
 
OKLAGIJA:
Odlicno ili da kazem tragicno....
Prvi link na eng. se prica kako skinuti drajver sa interneta za zvucnu,
a na drugom nemogu uci ja (kao i veliki deo clanova ovoga foruma) vec se trebam registrovati da bi procito necije postove?!?!?!?!?!

Pa sta je autor ove teme hteo da kaze ?

Prvi link bi trebalo da je dovoljan da ukapiras kakav problem sa zvucnom imam i ne prica se KAKO nego STA,tj koji drajver mi je potreban....
Poenta je bila da ne objasnjavam sve od pocetka pa sam postavio linkove ali kao sto sam i ocekivao uvek ces pre dobiti pomoc (ili barem pokusaj) od stranaca nego od ljudi sa kojima zivis u ovoj takozvanoj drzavi....
Lol....
 
ako ti treba pomoc za resavanje problema, izlozi taj problem svima. Zasto bi neko citao stranice i stranice nekog X foruma da bi tebi pomogao?
dakle, kazi sta ti treba, pa da vidimo dal mozemo da ti pomognemo.
 
E bre,bre....
Kupio sam polovan komp bez ikakvih diskova od nekog lika i sad ne mogu da nadjem odgovarajuce drivere za zvucnu...
Konf je sledeci:chipset intel springdale i865G,audio adapter intel 82801 EB ICH5,codec name avance logic alc202(A)....
I tako,ako nekom treba jos info rado cu izaci u susret.....
Hvala...
 
Verovatno mi NEKI odgovara ali posle isprobanih 10-15 komada (ne nasumicno naravno) nisam nasao odgovarajuci...
Pa jbte,ne bih postovao tek onako nisam debil....
Ma nema veze uzecu audio karticu ovu onboard cu da iskljucim i ok....
 

Back
Top