Paltalk - Druzenje,Pricanje, Gledanje uz muizku...

Violeta_21

Početnik
Poruka
5
Paltalk je program za komunikaciju na internetu , koji omogucuje textualne , audio i video komunikacije.

Vrlo je jednostavan za instalaciju i koriscenje. Prvi korak koji treba da uradite je Downlood Paltlka >>> http://download.paltalk.com/download/0.x/pal_install.exe

Posle instalacije Paltaka prvo sto treba da uradite je da napravite Nickname koje zelite koristiti prilikom boravka na Paltalku.

Kako se pravi Nickname? I to je veoma jednostavo! Ovde mozete videti kako to izgleda >>>

10lu1.jpg


Znaci, kada smo napravili Nickname, idemo na sledeci korak, a to je ulazak u sobu Samo Sloga Srbina Spasava...

Kako nas pronaci na Paltalku i kako doci do nas ?

Ulaskom na Paltalk otvara se prozor gde se nalaze glavne opcije za koriscenje Palalka. Prvo idemo na opciju Rooms ( slika 1 ) , a zatim na By Language: Europe ( slika 2 ) i onda dolazimo do izbora soba gde se normalno nalazi i Samo Sloga Srbina Spasava ( slika 3 ). Kliknete na ime sobe i automatski se nadjete u Samo Sloga Srbina Spasava 4 ) najbolja muzicka soba na paltalku

Kako to izgleda
32wa.jpg


Kako izgleda nasa soba...
44jg.jpg


Gde da skinem program?
http://download.paltalk.com/download/0.x/pal_install.exe
 
Ovoj temi nije mesto ovde.Moderatori reagujte.Samo nema potrebe da je prebacujete negde drugde jer se doticna devojka vec pobrinula za to.Naime ovo uputvo ili reklamu,kako hocete,okacila je svuda po forumu.Dakle trebali bi da obrisete ovu temu,jer ocigledno je zbog cega se bas danas registrovala.
Da se ja pitam ja bi je proterao sa foruma na jedno 5000 godina. :twisted: :twisted: :twisted:
 
Dr_DivX:
Ovoj temi nije mesto ovde.Moderatori reagujte.Samo nema potrebe da je prebacujete negde drugde jer se doticna devojka vec pobrinula za to.Naime ovo uputvo ili reklamu,kako hocete,okacila je svuda po forumu.Dakle trebali bi da obrisete ovu temu,jer ocigledno je zbog cega se bas danas registrovala.
Da se ja pitam ja bi je proterao sa foruma na jedno 5000 godina. :twisted: :twisted: :twisted:

Boze,Boze kakvi smo.Dobijes program za dz.posle razgovaras sa nekim na drugom kraju sveta i to sve za dz. i nadje se neki pametnjakovic kome to smeta.
 

Back
Top