kako osvojiti IQ i dusu muskarca ribe?

E ovako... prvo je bila situacija - drugari smo, ali sa njegove strane je postojalo nesto vise, sto mi je na indirektan nacin stalno stavljao do znanja, iako mi nikada to nije rekao, ali to se jednostavno oseti... Meni je on uvek bio divan, ali ga nisam gledala kao muskarca, vec samo kao druga... Pricala sam mu o momku u kog sam bila zaljubljena... itd... E sad.. rekao mi je da je upoznao neku devojku i to je prvi put da mi on nesto tako pomene. A ja znam da mu se svidjam, ali stvar je u tome sto mi je izgleda proradila zenska sujeta i sada sam shvatila da se i on meni svidja... Problem je u tome sto je on u drugoj zemlji i komuniciramo samo preko interneta, a ta devojka je tamo... Sta da radim da ne krene 'stranputicom', a opet ne mogu da mu kazem da mi se svidja... :( glupo mi je. A kao treba da mu glumim prijatelja i morala sam da mu kazem "super" kad mi je rekao za tu devojku... Mislim, nije to sa njom nista ozbiljno, samo mi je pomenuo, nista nema sa njom, ali kako da sprecim da se ista desi?? Da, on je riba :) Help!!
 
Ja sam ovca ili ovan (kako god), on je riba ili som (opet kako zelite) I trajemo... i trajemo... i trajemooo. I nije ljubomoran i nije posesivan i nece ni jedan biti ako nema razloga, ako je siguran u sebe i ako je normalan bez obzira na znak.

Nikada se nisam trudila nikoga da osvojim necim sto nisam. Uvek sam bila ja ja pa ako mu se svidja, nek izvoli, ako ne daleko mu lepa kuca.

Moj ribac i ja trajemoooooo! A osvajao je on mene dugooooo. ;)
 
Ja moram nekako da kazem da bi bilo super da mene te ribe ostave nekako na miru....

Ja imam druga iz osnovne skole koji je riba 11.03. i inace su dobri prijatelji ...

poceli smo intezivnije da se druzimo u zadnjih par nedelja, e sad ne znam da li
umisljam da mi se svidja ili mi se STVARNO svidja...

samo je problem sto je on pre par meseci raskinuo vezu od 9 godina a meni
e bas ne glumi UTEHA!!!

uhhhhhhh :(
 
Caos, ja sam nova ovde ;)
Upecah jednu najlepsu ribu koju znam...tek smo se spetljali pre 2 dana a inace znamo se vec 6 godina i svih 6 god se on meni svidja i on to zna, al tek skoro me je kontaktirao, poceli smo da se cesce cujemo, svidjamo, vidjamo, ljubimo i tako to xD
E sad, donekle ja kapiram kakve su ribe, i iskreno ne svidja mi se njihovo ponasanje, mada opet sam isterala do kraja, i upecala ribu jer volim da se mucim verovatno...Ja sam skorpija i volim da znam na cemu sam, volim pokazivanje osecanja, a on mi deluje u nekim trenucima tako odsutno, zacuti, odluta mu pogled...onda ni ja ne mogu da budem luckasta kakva jesam, nekako se i ja smorim...ne znam dal je to zato sto su uglavnom ribe takve ili ja mozda nisam ono sto je on ocekivao...mada sto bi me smuvao da mu se ne svidjam?! A sa druge strane iskren je prema meni i ume dosta da zapitkuje a sa kim, a ko ti je to, a jel su ti ono drugovi, jel se jos druzis sa njima, onako sve ozbiljno, kao pita informativno...ne verujem da bi ga interesovalo da ga bas briga za mene, mada opet kazem, jos smo u fazi upoznavanja, mozda je sve ovo normalno... Svaki savet koristi pa ko je raspolozen neka pise... graciaaaas :* :D
 
znas kako...ta kombinacija riba i skorpion je fatalna..u smislu koliko je lepa i divna,toliko je i fatalna..uvek se tako ispostavi na kraju.
Ti si za njega heroin,nosis tu neku energiju kojoj odoleti ne moze.Voli da te gleda i slusa(veruj sve lepo cuje,pitanje na sta ce da odreaguje:)).
Ono sto moze biti sok za tvoju ribicu(bar u pocetku)je ta iskrenost koja prosto kulja iz skorpina,to sto sve rasclanite i sasecete u korenu,to sto cesto nemate takta.
Sa druge strane,odusevljen je tvojom pojavom,pricom,ocima,osmehom...
Kada dodje do sexa...prica dobija punu jacinu..duga predigra,puno poljubaca,obostrano zadovoljstvo satima.Tada cete se najbolje upoznati i razvice se prave emocije.Vremenom ce tu biti i puno ljubomore sa tvoje strane,nepoverenja jer ne on prosto neuhvatljiv,malo ces ga ogranicavati,bice i medjusobnog povredjivanja...ma svega.Ali uvek ostaje taj neki duhovni kontakt koji cete imati,neka intuicija ce vas voditi drugome(posebno kad mu je tesko).
Sve u svemu jedna jako lepa kombinacija(bar iz licnog iskusta)u pocetku...a za kasnije necu da ti kazem,ostaje na tebi da dodjes do toga.
Gotovo sve takve veze zavrse neslavno,jer ces se jednog dana probuditi i shvatiit da je on za tebe isuvise mek,isuvise nezan,dobar...nekako pamucast i krh..sazvakaces ga i ispljunuti.
Za sada uzivaj u vezi,pa otom potom...
p.s.velika verovatnoca da cete ostati prijatelji kasnije
 
Poslednja izmena:
:) hehe, mislim da si u pravu za ovaj neslavni zavrsetak jer mislim za sebe, tj. ne da mislim nego znam da sam mazohista. Volim da se mucim i da patim, tj.kao ne volim a u stvari ako je sve fino i ok onda mi nije zanimljivo. Ja bih sve volela sad da znam, dal me on hoce samo kao jednu u nizu ili u meni vidi nekoga sa kim bi mogao duze da bude, al izgleda da me privlaci to sto je sve misteriozno i sto ne znam na cemu sam jer ja non stop u poslednjih nekoliko dana razmisljam o njemu. On je inace 2 godine mladji od mene i vidim da ga privlacim, prosto se izgubi u nekim trenucima, a nasuprot tome ume da zacuti i da bude odsutan i onda se zamislim i jedino sto ne bih volela je da mu sluzim samo za jednu stvar, onda nek ide dalje jer ja nisam takva. Al ko ce ga znati, ne znam ga ni ja, treba vremena... Mozda malo konfuzno pisem jer znam sta hocu da kazem i da pitam al ne znam dal lepo objasnjavam moju situLaciju xD
U pravu si za to da sam iskrena jer ne umem da se foliram i da taktiziram iako bi trebalo. Trudim se da ga ne smaram sa pozivima, porukama jer se pre nismo tako cesto culi i sad je glupo da se to drasticno menja samo zato sto smo se poljubili. Bice, polako... Al ono sto ja zelim i oko cega mi trebaju saveti...sve je receno u naslovu teme ;) pa eto...Pozz za malenuuu i valjda cemo opet oziveti ovu temu :D
 
kako se slazu muskarac riba i zena rak? i malo je veca razlika u godinama ne znam da li to ima neke veze :)

Znam za zenu ribu i muskarca raka....
Velika emotivna povezanost,velika vezanost za sve sto rade zajedno,puno zajednickih osecanja i emocija(to su one veze,gde oboje cutite kad ste u drustvu,a isto mislite o nekome ili necemu:))
Sve preporuke za taj spoj...uglavnom su trajne veze,zavrsavaju se brakom.
Muskarac rak je zatvoren emotivno,uvek nesto strahuje,tesko se otvara i tesko izistinski poveruje zeni da ga voli.E kad naidje na zenu ribicu,njenu senzualnu prirodu,mastovitu,njene ruzicaste naocare i pogled na svet--on se otvara i postaje najromaticniji covek na svetu.
O sexu je suvisno i govoriti..to su odnosi sa puno predigre,zacinjeni razmenom emocija pre svega,nezni .....
Ma sve preporuke....
Jedan od najboljih spojeva astroloski gledano...
 
svidja mi se :) mada mislim da je malo drugacije kad je muskarac riba pa me bas to zanima :)

Ma muskarci ribe su ti svi isti.....nema tu velike filozofije...
nezan,osetljiv,ma neuhvatljiv...ja licno nikada nisam imala vremena ni zivaca za njih.Dok taj pristane na brak prodje 10 godina!Dobrice su,osetljivi,pomazu svima u porodici,bave se tudjim problemima,imaju neku blagost,dosta toga mogu razumeti,skoro sve,nisu skloni svadji i scenama.
Mane-ma neuhvatljiv,to ti je muskarac koji je''sve i nista''Imaces u njemu sve-i muza,i brata i prijatelja,sve u jednom,ali nikada nece u kompletu biti tvoj.Neuhvatljiv duh imaju..tesko je to objasniti recima.moras biti riba da bi znala sta to znaci:))
Dosta blefiraju,imaju sposobnost da stvore iluziju od stvari i dogadjaja oko sebe,tako da ljudi oko njih vide iskrivljenu sliku onoga sto zaista jeste.Velika moc intuicije,prodora kroz stvari samo gledanjem i slusanjem ljudi.Odlicni psiholozi,osete laz,osete zlobu i mracne ljude jako dobro i klone ih se.
Ja sam ih licno uvek izbegavala,jer kad se nadjem u drustvu muske ribe i kad ga pogledam,kao da gledam u ogledalo,moj emotivni naboj se sudara sa njihovim i daje mi neku tezinu.ne umem to da objasnim.
I da,skloni flertu...zaljubljeni u ljubav,igru,zavodjenje,cesto udju u neku pricu iz radoznalosti pa posle ne umeju da se izvuku.Cesto se zaljubljuju,kompletno daju jakkko retko.
Ako imas zivaca,i vremena na preteka a ti se pozabavi njim...jer ce proci vreeemmmee i vreemmmee dok te taj odvede pred oltar
 
Ma muskarci ribe su ti svi isti.....nema tu velike filozofije...
nezan,osetljiv,ma neuhvatljiv...ja licno nikada nisam imala vremena ni zivaca za njih.Dok taj pristane na brak prodje 10 godina!Dobrice su,osetljivi,pomazu svima u porodici,bave se tudjim problemima,imaju neku blagost,dosta toga mogu razumeti,skoro sve,nisu skloni svadji i scenama.
Mane-ma neuhvatljiv,to ti je muskarac koji je''sve i nista''Imaces u njemu sve-i muza,i brata i prijatelja,sve u jednom,ali nikada nece u kompletu biti tvoj.Neuhvatljiv duh imaju..tesko je to objasniti recima.moras biti riba da bi znala sta to znaci:))
Dosta blefiraju,imaju sposobnost da stvore iluziju od stvari i dogadjaja oko sebe,tako da ljudi oko njih vide iskrivljenu sliku onoga sto zaista jeste.Velika moc intuicije,prodora kroz stvari samo gledanjem i slusanjem ljudi.Odlicni psiholozi,osete laz,osete zlobu i mracne ljude jako dobro i klone ih se.
Ja sam ih licno uvek izbegavala,jer kad se nadjem u drustvu muske ribe i kad ga pogledam,kao da gledam u ogledalo,moj emotivni naboj se sudara sa njihovim i daje mi neku tezinu.ne umem to da objasnim.
I da,skloni flertu...zaljubljeni u ljubav,igru,zavodjenje,cesto udju u neku pricu iz radoznalosti pa posle ne umeju da se izvuku.Cesto se zaljubljuju,kompletno daju jakkko retko.
Ako imas zivaca,i vremena na preteka a ti se pozabavi njim...jer ce proci vreeemmmee i vreemmmee dok te taj odvede pred oltar

Evo ja sam mushka riba(11.03), sve je ovo tachno napisano, no skorpijke i rachice su u stanju da dovedu jednu okorelu ribetinu iz haosa u balans, za veoma kratko vreme,
drugi znakovi teshko da imaju shanse, koliko god da se zajedno trudili situacija ce se samo sve vise uneravnoteziti,
a riba i riba isto mogu da zive neku 'ludu' ljubav zajedno, no kad im dosadi ili kad se umore postaje im dosadno i svako ode na svoju stranu
 
Ma muskarci ribe su ti svi isti.....nema tu velike filozofije...
nezan,osetljiv,ma neuhvatljiv...ja licno nikada nisam imala vremena ni zivaca za njih.Dok taj pristane na brak prodje 10 godina!Dobrice su,osetljivi,pomazu svima u porodici,bave se tudjim problemima,imaju neku blagost,dosta toga mogu razumeti,skoro sve,nisu skloni svadji i scenama.
Mane-ma neuhvatljiv,to ti je muskarac koji je''sve i nista''Imaces u njemu sve-i muza,i brata i prijatelja,sve u jednom,ali nikada nece u kompletu biti tvoj.Neuhvatljiv duh imaju..tesko je to objasniti recima.moras biti riba da bi znala sta to znaci:))
Dosta blefiraju,imaju sposobnost da stvore iluziju od stvari i dogadjaja oko sebe,tako da ljudi oko njih vide iskrivljenu sliku onoga sto zaista jeste.Velika moc intuicije,prodora kroz stvari samo gledanjem i slusanjem ljudi.Odlicni psiholozi,osete laz,osete zlobu i mracne ljude jako dobro i klone ih se.
Ja sam ih licno uvek izbegavala,jer kad se nadjem u drustvu muske ribe i kad ga pogledam,kao da gledam u ogledalo,moj emotivni naboj se sudara sa njihovim i daje mi neku tezinu.ne umem to da objasnim.
I da,skloni flertu...zaljubljeni u ljubav,igru,zavodjenje,cesto udju u neku pricu iz radoznalosti pa posle ne umeju da se izvuku.Cesto se zaljubljuju,kompletno daju jakkko retko.
Ako imas zivaca,i vremena na preteka a ti se pozabavi njim...jer ce proci vreeemmmee i vreemmmee dok te taj odvede pred oltar

hahah ja sam uspešno osvojila muškarca ribu :D
ali on je na kraju navaljivao da se uzmemo :lol:
to što su blagi prema drugima i što bi svima da pomognu ali i to što blefira i imaju ogromnu moć intuicije mnogo može da zasmeta.
posebno kad se blizanac kao ja nadje u nebranom groždju :mrgreen:
ali u suštini, nisu toliko neuhvatljivi, vole dobrodušne žene, spremne da ih čuvaju i vole.
ako si sa njim i varaš, računaj da on već zna za to iako neće ništa da kaže dok se ti ne izletiš sama.
jedino mu hladnokrvnost u vezi kad su svadje u pitanju nikako ne praštam. to dotuče totalno.
 
Evo ja sam mushka riba(11.03), sve je ovo tachno napisano, no skorpijke i rachice su u stanju da dovedu jednu okorelu ribetinu iz haosa u balans, za veoma kratko vreme,
drugi znakovi teshko da imaju shanse, koliko god da se zajedno trudili situacija ce se samo sve vise uneravnoteziti,
a riba i riba isto mogu da zive neku 'ludu' ljubav zajedno, no kad im dosadi ili kad se umore postaje im dosadno i svako ode na svoju stranu

hahah blizanci su preveliki zalogaj za ribe, kao i ribe za blizance, iako mogu sasvim fino da funkcionišu neko vreme ;)
 
jedino mu hladnokrvnost u vezi kad su svadje u pitanju nikako ne praštam. to dotuče totalno.
U najmanje 5 poslednjih godina se nisam sa nekim posteno posvadjao, neko se dere na mene a meni dosadno i samo cekam da sve istrese iz sebe pa da mogu da krenem za svojim poslom. :D
No nije to tolko hladnokrvnost koliko nezainteresovanost za svadjom i slichnim stvarima.

mnogo ste mi bre buntovni bez razloga
ali dobro, baš ste slatki kao osobe i smešni
Ma postoji bezbroj razloga,
a zasto smesni?
 
Za beskonacne rasprave ribe su ok,
samo pokushaj da im 'ugrozish' na neki nachin ih mastu, imacesh rasprave koliko ti dusha zeli
no cim dodje do svadje ili zescih emocija ribi je to neprijatno, konta da svadja nije vredna te neprijatnosti i riba bezi u mirnije vode
no zasto bi se ti svadjala sa njima, ribe jesu neprevazidjeni ljubavnici, uzivaj sa njima u onome sta nude ;)
 

Back
Top