Ljubavna poezija

marco3dx

Zainteresovan član
Poruka
496
naime, treba da za skolu izdvojim kao 5-10 najlepsih ljubavnih pesama cele svetske knizevnosti... da li mi mozete pomoci, barem svako po 2-3 pesme, pa da ja tu izdvojim neke sto se meni "svidjaju"...

unapred vam hvala!!!

poz
 
Забога јединога.. Ви навијачки хулигани навраћате овде само кад вам нешто треба. Ја би вас све прогнао одавде. Стоп искоришћавању.

Апелујем да се овој индивидуи не помогне. И ако неко покуша треба бити ухапшен и прогнан одавде. А било би добро да онај /()&/(!&#/%#&$%&$%&!#$(&#%#&%%#/%& модератор затвори тему.


п.с. Шалио сам се. Ти мора да си неки добар дечкић... Ако си леп и то... Могли би и да се упознамо, а? Шта кажеш...
 
Ne bih vodila polemiku da li je pjesma bas ljubavna, ali nadju "Nevjerna zena" od Garsije Lorke.

Prelistaj i "Oblak u pantalonama" od Majakovskog, to nije pjesma, ali naci ces cjeline koje su prave ljubavne pjsme.

Od nasih probaj Santica "Ne vjeruj"...
Rakic "Iskrena pjesma", koju licno ne volim bas zato sto je bolno iskrena, ali je vrlo kvalitetna.
D. Maksimovic "Strepnja", "Ceznja", "Sreca"

Ili hoces cijele tekstove. Joj, nemam sada vremena, ali ako bas treba odkucacu ti!

Pozz za Delije!
 
xexeexexe!
ja sam huligan, al obrazovan i produhovljen :))! hvala nevena, ne treba da kucas, taj deo posla moram ja... ako neko ima jos koju pesmicu da ubaci, samo napred, hehe!

@scharfschuetze: nisam gej, ako to pitas :) ...

pozzz
 

Back
Top