zuc pankreas jetra

Bolenbgd

Početnik
Poruka
33
skoro sam operisao zucnu kesu tj odstranio sam je pa me sad zanima da li pored ishrane koju sam promenio da li postoje neki cajevi kao pomocno srestvo za zastitu jetre a i oporavak pankreasa da kazem zaglavio sam u bolnicu zbog upale pankreasa izazvanog upalom kamena u zuci koliko sam shvatio doktora jetra i pankreas sad preuzimaju delimicno funkciju zucne kese pa ajde da im olaksam kad sam poceo da jedem i pirinac na veliko mogu i piti cajeve pa ako neko zna ili je imao isti problem molio bih da mi odgovori hvala u anpred
 
Imam problema sa pankreasom, tacnije akutno zapaljenje.Interesuje me ako je neko upucen u vezi sa ishranom u takvim slucajevima.Tacnije sta je to sto se preporucuje,a sta treba apsolutno izbegavati.Interesuju me i zasladjivaci koji su to dozvoljeni,a koji ne?Takodje ako neko zna neki dobar savet za oporavak i regeneraciju bilo da je u pitanju alternativna medicina ili klasicna bila bih zahvalna da cujem.Ili ako je neko upucen gde bih mogla da odem i sa kim da se posavetujem bi mi svakako pomoglo.Svaki savet mi je dobro dosao i zlata vredan!
Unapred Hvala!
 

Back
Top